Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Nawypożyczli szrotu, by utrzymać zespół, a i tak nawet tego nie osiągnęli. Równie dobrze mogła grać sama cantera i efekt nie byłby gorszy.
0
Bardzo małe szanse. LM praktycznie wykluczona.
0
No tak, można to tak nazwać. ;)
1
Tak w ogóle to ciekawa sprawa z Napoleonem. We Francji podobno uważany jest za tyrana, wręcz człowieka równego Hitlerowi. A u nas w Polsce wydaje się, że jest to postać mimo wszystko pozytywna.
1
No cóż, chyba straciłem szansę tym samym na zostanie wielkim cesarzem ;D
0
Do 30 czerwca jest piłkarzem Barcy. Zresztą kontrakt jest co by nie mówić dożywotni ;)
1
Nie wszędzie. W meczu z Interem akurat nas przekręcono i widziało to pół świata. Inna sprawa, że większość się z tego cieszyła.
0
Spalony Milito?
0
Nieuznany gol Bojana?
2
No ciekawa sprawa, że większość facetów zdradza swoje żony z ich przyjaciółką.
4
O to, że Icardi pukał niewłaściwą żonę. ;)
0
Pizza daniem narodowym
12
Do 30 czerwca jest ;)
0
To czas brytyjski. Dla nas trzeba +1h
13
"Fani" Liverpoolu na tt życzyli śmierci Kariusowi i jego rodzinie. Jak widać dla niektórych sport to no właśnie - sami sobie odpowiedzmy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale czemu skupiali się na LM? Bo na krajowym podworku dostali takie łomoty, że została im na wiosną już tylko LM.
1
No Hiszpanie pewnie tak. Zapytaj Anglików czy sądzą tak samo ;)
9
No nie wiem czy taki przypadek żeby przez 3 lata nie odpaść z kimkolwiek w dwumeczu
0
Prawda jest taka, że nawet gdybyśmy za rok wygrali tą nieszczęśną to LM to i tak nie będziemy mieć takiego wieczoru jak oni. To musiałby być tryplet.
1
A umiesz czytać ze zrozumieniem czy to jednak za trudne? "do tego finału ich przepchnęli" to to samo co "przepchnęli ich w finale"?
1
O to, że po raz kolejny ich do tego finału przepchnęli sędziowie ;)
1
Sport po raz kolejny się ośmiesza
0
Tak naprawdę pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do naszego zespołu. To Barcelona została frajerem sezonu po JEDNYM dramatycznym meczu. Daliśmy im po raz kolejny tlen, a oni to wykorzystali. Pora ich w końcu zdetronizować, bo powoli brzydnie mi się już futbol. Za dużo panienek, a za mało myśli taktycznej. Obawiam się, że dla Valverde mimo wszystko Barcelona to za duże buty i to o kilka rozmiarów. Nie mówię, żeby go zwolnić, ale nie sądze by był w stanie coś nowego wnieść do tego zespołu. Zmarnowano najlepsze pokolenie w historii tego klubu z Messim włącznie.
1
Ciekawe co myślą nasi piłkarze. Gdyby nie frajerstwo sezonu to dziś mógłby być piękny dzień
0
Gdyby był VAR to dziś w finale nie byłoby LFC
7
Na miejscu LFC Kariusa zwolniłbym dyscyplinarnie
0
Carvajal to samo.
2
Brakuje gola CR i pokazu klaty.
0
Ja dziś wyjątkowo za Barcą ;)