18

Nawypożyczli szrotu, by utrzymać zespół, a i tak nawet tego nie osiągnęli. Równie dobrze mogła grać sama cantera i efekt nie byłby gorszy.

0

Bardzo małe szanse. LM praktycznie wykluczona.

0

No tak, można to tak nazwać. ;)

1

Tak w ogóle to ciekawa sprawa z Napoleonem. We Francji podobno uważany jest za tyrana, wręcz człowieka równego Hitlerowi. A u nas w Polsce wydaje się, że jest to postać mimo wszystko pozytywna.

1

No cóż, chyba straciłem szansę tym samym na zostanie wielkim cesarzem ;D

0

Do 30 czerwca jest piłkarzem Barcy. Zresztą kontrakt jest co by nie mówić dożywotni ;)

1

Nie wszędzie. W meczu z Interem akurat nas przekręcono i widziało to pół świata. Inna sprawa, że większość się z tego cieszyła.

0

Spalony Milito?

0

Nieuznany gol Bojana?

2

No ciekawa sprawa, że większość facetów zdradza swoje żony z ich przyjaciółką.

4

O to, że Icardi pukał niewłaściwą żonę. ;)

0

Pizza daniem narodowym

12

Do 30 czerwca jest ;)

0

To czas brytyjski. Dla nas trzeba +1h

13

"Fani" Liverpoolu na tt życzyli śmierci Kariusowi i jego rodzinie. Jak widać dla niektórych sport to no właśnie - sami sobie odpowiedzmy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale czemu skupiali się na LM? Bo na krajowym podworku dostali takie łomoty, że została im na wiosną już tylko LM.

1

No Hiszpanie pewnie tak. Zapytaj Anglików czy sądzą tak samo ;)

9

No nie wiem czy taki przypadek żeby przez 3 lata nie odpaść z kimkolwiek w dwumeczu

0

Prawda jest taka, że nawet gdybyśmy za rok wygrali tą nieszczęśną to LM to i tak nie będziemy mieć takiego wieczoru jak oni. To musiałby być tryplet.

1

A umiesz czytać ze zrozumieniem czy to jednak za trudne? "do tego finału ich przepchnęli" to to samo co "przepchnęli ich w finale"?

1

O to, że po raz kolejny ich do tego finału przepchnęli sędziowie ;)

1

Sport po raz kolejny się ośmiesza

0

Tak naprawdę pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do naszego zespołu. To Barcelona została frajerem sezonu po JEDNYM dramatycznym meczu. Daliśmy im po raz kolejny tlen, a oni to wykorzystali. Pora ich w końcu zdetronizować, bo powoli brzydnie mi się już futbol. Za dużo panienek, a za mało myśli taktycznej. Obawiam się, że dla Valverde mimo wszystko Barcelona to za duże buty i to o kilka rozmiarów. Nie mówię, żeby go zwolnić, ale nie sądze by był w stanie coś nowego wnieść do tego zespołu. Zmarnowano najlepsze pokolenie w historii tego klubu z Messim włącznie.

1

Ciekawe co myślą nasi piłkarze. Gdyby nie frajerstwo sezonu to dziś mógłby być piękny dzień

0

Gdyby był VAR to dziś w finale nie byłoby LFC

7

Na miejscu LFC Kariusa zwolniłbym dyscyplinarnie

0

Carvajal to samo.

2

Brakuje gola CR i pokazu klaty.

0

Ja dziś wyjątkowo za Barcą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?