Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ukarać Lecha ujemnymi pkt na następny sezon. Jedyna słuszna decyzja
1
Co za dzicz. W tym kraju patalogii nigdy się nie pozbędziemy
11
To jak nazwać powołanie Marcosa Alonso?
5
Według COPE na liście powołanych do rep. Hiszpanii zabraknie Sergiego Roberto. Kolejny barcelonista, który zobaczy mundial w tv.
0
Peszkina możesz umieścić w pewniakach. Ktoś musi budować dobrą atmosfere
2
Musisz odjąć akcje w których jeden drugiemu podawał....
0
Oglądałem i też mi się podobał.
9
https://x.com/Kowal___30/status/998081321552498689
Buty Andresa na ostatni mecz w barwach Barcy
0
Druga połowa sierpnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma żadnego karnego. Sędzia spokojnie się z tego wybroni
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W LM nie będzie.
18
No rzeczysiście porównywać oczekiwania w Lyonie i Barcelonie. W BCN nie ma miejsca na gorsze sezony, bo tracisz posadę, prasa chce cie zniszczyć. A w takim Lyonie czy innym średniaku porażka będzid jedną z wielu
0
Paulinho dostał wolne, by móc w poniedziałek zjawić się na zgrupowaniu rep. Brazylii
0
No pewnie. Swego czasu część kibiców sprzedawała Messiego.
57
Mnie zastanawia co tam robi PSG jako "historyczny klub".
9
Trzeba liczyć na Inter, bo w przypadku zwycięstwa mają LM i obowiązek wykupić Rafinhę za 35 mln.
0
A dziś w prasie "Hiszpanie kupili mecz z Włochami. Iniesta znał wynik przed meczem" ;)
0
Nie wiem czy było, ale Paulinho dostał wolne od Valverde i nie zagra w niedzielę ze względu na to, że już 21 maja ma być na zgrupowaniu.
0
To kup sobie okulary.
0
Wg niektórych źródeł nawet 6-7 mln
11
Każdy kto jest w La Masii ma talent, bo z łapanki nikt tam się nie dostanie. Lrawda jest taka, że karierę zrobi 1 na 10 chłopaków
0
Eleven Sports 1, YT, fcbarcelona.com
0
Tello to nawet nie bazował na jednym zwodzie, ale laga do przodu i byle biec ile natura dała.
0
Wszystko.
3
Chodzi też o to, by dostosować to w miarę do innych stref
1
3 dni na BCN to strasznie mało, myślę że nawet w 800/os zł przy mega cięciach by szło
1
Zależy dużo od noclegu.
2
Mnie wyniosło w granicach 1200 zł/os