0

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że będzie pewien swojej decyzji i nawet nie zdecyduje się na skorzystanie z VAR

9

Taka tendencja ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Nie wie gdzie pisać to niech sobie na czole nazwę miejscowości napisze, ale nie po fladze

0

La Masię we krwi ;)

0

Najpierw skopać im dupska w niedzielę, a potem niech zrobi to samo Liverpool. Póżniej Perez może wydać nawet i 1 mld euro

3

Celtiku i Ajaxu ładne, reszta nie warta uwagi

0

Nike widzę kolejny raz idzie po najmniejszej linii oporu i robi podobne koszulki do domowych PSG. Masakra.

1

To nie tylko wina zarządu, ale z Barcelony po prostu odchodzą piłkarze słabi, albo którzy mają już swoje lata i dlatego tak to wygląda.

0

Oj tam. Będą słabiej wyglądać, to sędzia im pomoże i się wyrówna.

4

Bo Bayern wpłacił klauzulę i nie mieliśmy zbytnio nic do gadania?

0

Dlatego też warto by wziąć z nich przykład i zrobić to samo. Dziś na stadionie w Anglii przychodzą rodziny z malutkimi dziećmi i nikt nie boi się o własne zdrowie i życie. A mecz to święto.

0

Gdyby taka raca trafiła człowieka w głowę to nie chcę nawet przypuszczać do jakiej tragedii mogłoby dojśc. Kary muszą być surowe, bo jak widać u nas nikt niczego się nie boi.

6

"Wywieszam białą flagę. Nie wiem, jak nie dopuścić do sytuacji, w której dziesięciu debili rozwala cały system" - Z. Boniek.

Taki o to pomysł, a właściwie brak ma prezes PZPN. Dla mnie to skandal. A co nie można polecieć do Anglii i dowiedzieć się jak rozwiązano taki problem, a nawet znacznie większy? Kary po kilkadziesiąt-kilkaset tys. zł, więzienie, zakazy stadionowe i nie byłoby żadnych rac, a ludzie na stadion nie wnieśliby nawet zapalniczki.

4

70-80 meczów ty nazywasz show? Dla wielu piłka to nie show, a pasja

3

Przesada. Za dużo tego wszystkiego. Kiedy piłkarze będą odpoczywać...

0

Nic nie dostaniemy.

0

Nie ma takiej możliwości

0

Też mnie to denerwuje. Szczególnie podczas PŚ w skokach.

0

Podziękowała i uśmiechnęła się :)

0

Pani Sylwia też ujdzie

27

Nie mogę. Zwycięzca odcinka w 1 z 10 zaproponował pobyt dla dwóch osób pani Sylwii. Hahaha

0

Leo jeszcze ma czas żeby postarać się i o córkę. Coś czuje, że nie powiedział ostatniego słowa ;)

9

Oczy bolą jak się dzień wcześniej oglądało LM, a teraz PP. Polska piłka NIGDY nie przeskoczy pewnego nawet średniego europejskiego poziomu. Pieniądze wyrzucane na Brazylijczyków grających w 7 lidze brazylijskiej, a młodzi Polacy na ławkach. "Kibice" kolejny raz pokazują obraz nędzy. W Anglii za takie coś dostałby taką karę, że latami by ją musiał spłacać. U nas jest na to przyzwolenie.

1

Cóż z tego skoro zaraz się okaże, że w LM będzie 13-5 dla białych

21

Znalezione na internetach

What is the most popular drink in Madrid?
- Penal-tea.

;D

3

FC Barcelona jutro rozpocznie sprzedaż biletów na El Clasico dla socios bez karnetów (otwarta sprzedaż dzień przed meczem). Bilety najdroższe w historii. Ceny startują od 129 euro (550 złotych), na trybunie wzdłuż boiska jedna wejściówka kosztuje nawet 439 euro (1850 złotych) [Kręcidło]

Zarząd chyba dalej myśli, że to mecz o mistrzostwo, a nie pietruszkę.

0

Mają swoje głupie zasady i chyba tylko oni wiedzą czemu to ma służyć.

0

Kto powiedział, że wszyscy idą po maturze na studia? ;)

0

Niech się nie ważą go nawet tknąć

1

Ortola też był

0

Suarez zadzwonił po pizze ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?