Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że tak. Wystarczy, że będzie pewien swojej decyzji i nawet nie zdecyduje się na skorzystanie z VAR
9
Taka tendencja ludzi o niskim ilorazie inteligencji. Nie wie gdzie pisać to niech sobie na czole nazwę miejscowości napisze, ale nie po fladze
0
La Masię we krwi ;)
0
Najpierw skopać im dupska w niedzielę, a potem niech zrobi to samo Liverpool. Póżniej Perez może wydać nawet i 1 mld euro
3
Celtiku i Ajaxu ładne, reszta nie warta uwagi
0
Nike widzę kolejny raz idzie po najmniejszej linii oporu i robi podobne koszulki do domowych PSG. Masakra.
1
To nie tylko wina zarządu, ale z Barcelony po prostu odchodzą piłkarze słabi, albo którzy mają już swoje lata i dlatego tak to wygląda.
0
Oj tam. Będą słabiej wyglądać, to sędzia im pomoże i się wyrówna.
4
Bo Bayern wpłacił klauzulę i nie mieliśmy zbytnio nic do gadania?
0
Dlatego też warto by wziąć z nich przykład i zrobić to samo. Dziś na stadionie w Anglii przychodzą rodziny z malutkimi dziećmi i nikt nie boi się o własne zdrowie i życie. A mecz to święto.
0
Gdyby taka raca trafiła człowieka w głowę to nie chcę nawet przypuszczać do jakiej tragedii mogłoby dojśc. Kary muszą być surowe, bo jak widać u nas nikt niczego się nie boi.
6
"Wywieszam białą flagę. Nie wiem, jak nie dopuścić do sytuacji, w której dziesięciu debili rozwala cały system" - Z. Boniek.
Taki o to pomysł, a właściwie brak ma prezes PZPN. Dla mnie to skandal. A co nie można polecieć do Anglii i dowiedzieć się jak rozwiązano taki problem, a nawet znacznie większy? Kary po kilkadziesiąt-kilkaset tys. zł, więzienie, zakazy stadionowe i nie byłoby żadnych rac, a ludzie na stadion nie wnieśliby nawet zapalniczki.
4
70-80 meczów ty nazywasz show? Dla wielu piłka to nie show, a pasja
3
Przesada. Za dużo tego wszystkiego. Kiedy piłkarze będą odpoczywać...
0
Nic nie dostaniemy.
0
Nie ma takiej możliwości
0
Też mnie to denerwuje. Szczególnie podczas PŚ w skokach.
0
Podziękowała i uśmiechnęła się :)
0
Pani Sylwia też ujdzie
27
Nie mogę. Zwycięzca odcinka w 1 z 10 zaproponował pobyt dla dwóch osób pani Sylwii. Hahaha
0
Leo jeszcze ma czas żeby postarać się i o córkę. Coś czuje, że nie powiedział ostatniego słowa ;)
9
Oczy bolą jak się dzień wcześniej oglądało LM, a teraz PP. Polska piłka NIGDY nie przeskoczy pewnego nawet średniego europejskiego poziomu. Pieniądze wyrzucane na Brazylijczyków grających w 7 lidze brazylijskiej, a młodzi Polacy na ławkach. "Kibice" kolejny raz pokazują obraz nędzy. W Anglii za takie coś dostałby taką karę, że latami by ją musiał spłacać. U nas jest na to przyzwolenie.
1
Cóż z tego skoro zaraz się okaże, że w LM będzie 13-5 dla białych
21
Znalezione na internetach
What is the most popular drink in Madrid?
- Penal-tea.
;D
3
FC Barcelona jutro rozpocznie sprzedaż biletów na El Clasico dla socios bez karnetów (otwarta sprzedaż dzień przed meczem). Bilety najdroższe w historii. Ceny startują od 129 euro (550 złotych), na trybunie wzdłuż boiska jedna wejściówka kosztuje nawet 439 euro (1850 złotych) [Kręcidło]
Zarząd chyba dalej myśli, że to mecz o mistrzostwo, a nie pietruszkę.
0
Mają swoje głupie zasady i chyba tylko oni wiedzą czemu to ma służyć.
0
Kto powiedział, że wszyscy idą po maturze na studia? ;)
0
Niech się nie ważą go nawet tknąć
1
Ortola też był
0
Suarez zadzwonił po pizze ;D