15

Nieporozumienie to jest zarobek Dembele...

2

Sprawdził się, nam też sporo nerwów napsuł

0

Około 80%, pozostałe to robota.

19

Wstyd to kraść, a dublet to dobry sezon

0

Normalnie korzystasz tak jak w PL

0

Jakaś masakra. Bez filtrów na głos to dramat ;d

0

Trzeba przyznać, że takiej beki ze śmierci dawno nikt nie zrobił

1

No pewnie, to był żart ;p

0

Ten sam problem i u mnie

1

Kolego, a piniązki to skąd się ma ;D

2

Chodzi o rozłożenie kwoty na raty.

0

Wpisałem hasło "Salah ze złotym butem", ani jeden tytuł tak nie brzmi

0

No raczej nie musisz

8

To wszędzie, czyli gdzie?

0

4-3-3 z Cou na lewym skrzydle

0

Może troszkę za dużo tych pasków, ale mimo wszystko bardzo dobre

0

Valverde zapowiedział kilka dni temu, że zagra MAtS

2

Kiedyś tak było, ale kasa zrobiła swoje

12

Najlepiej rozegrać jeden mecz, zresztą tak powinno być od wielu lat

2

Chyba filialny... ;D Pomysł upadł.

0

nie ma jeszcze

0

Siema.Mam problem z wczytaniem systemu WIN10 na laptopie po ostatniej dużej aktualizacji Microsoftu. Komputer zaktualizował się do wersji 1803 i wymagał ponownego uruchomienia, a że szedłem spać to dałem opcję zaktualizuj i wyłącz. Jak rano się obudziłem i chciałem go załączyć to normalnie wszystko dobrze szło momentu ładowania. Czekałem kilkadziesiąt minut i nic, kółeczko się kręci i ładuje w nieskończoność. Ktoś ma pomysł na ten problem?

2

W końcu ładne kary.

0

Oj dobre chyba z 10 lat jeszcze

0

Umiejętności ma ogromne, ale niestety nie idą w parze z głową

2

Dokładnie jest tak jak wytłumaczyłeś. Dodam, że nagrodę przyznaje Marca i to ona tak ustaliła. Marc nie ma już praktycznie żadnych szans na Zamorę.

30

Ciekawe jak to dokładnie będzie wyglądać. Wychodzi chyba mimo wszystko 4-3-3 z Cou na lewym skrzydle

1

W przypadku Ramosa nie ma czegoś takiego, że się zaczyna hamować. Nie zapomnę mu faulu na Messim, odepchnięciu Puyola i chwycenie za twarz Xaviego. Efekt? 1 mecz zawieszenia.

0

Lekko można znalezć z 3-4 sytuacje, w której powinien zobaczyć w każdym przypadku po żółtej kartce.

2

Gdyby sędzia normalnie się zachowywał to gralibyśmy 10 vs 9. Pan Ramos i Bale powinni zostać wyrzuceni, a wtedy Barcelona pożarłaby ten Real. Nawet grając w osłabieniu to Barcelona miała lepsze sytuacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?