Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Nieporozumienie to jest zarobek Dembele...
2
Sprawdził się, nam też sporo nerwów napsuł
0
Około 80%, pozostałe to robota.
19
Wstyd to kraść, a dublet to dobry sezon
0
Normalnie korzystasz tak jak w PL
0
Jakaś masakra. Bez filtrów na głos to dramat ;d
0
Trzeba przyznać, że takiej beki ze śmierci dawno nikt nie zrobił
1
No pewnie, to był żart ;p
0
Ten sam problem i u mnie
1
Kolego, a piniązki to skąd się ma ;D
2
Chodzi o rozłożenie kwoty na raty.
0
Wpisałem hasło "Salah ze złotym butem", ani jeden tytuł tak nie brzmi
0
No raczej nie musisz
8
To wszędzie, czyli gdzie?
0
4-3-3 z Cou na lewym skrzydle
0
Może troszkę za dużo tych pasków, ale mimo wszystko bardzo dobre
0
Valverde zapowiedział kilka dni temu, że zagra MAtS
2
Kiedyś tak było, ale kasa zrobiła swoje
12
Najlepiej rozegrać jeden mecz, zresztą tak powinno być od wielu lat
2
Chyba filialny... ;D Pomysł upadł.
0
nie ma jeszcze
0
Siema.Mam problem z wczytaniem systemu WIN10 na laptopie po ostatniej dużej aktualizacji Microsoftu. Komputer zaktualizował się do wersji 1803 i wymagał ponownego uruchomienia, a że szedłem spać to dałem opcję zaktualizuj i wyłącz. Jak rano się obudziłem i chciałem go załączyć to normalnie wszystko dobrze szło momentu ładowania. Czekałem kilkadziesiąt minut i nic, kółeczko się kręci i ładuje w nieskończoność. Ktoś ma pomysł na ten problem?
2
W końcu ładne kary.
0
Oj dobre chyba z 10 lat jeszcze
0
Umiejętności ma ogromne, ale niestety nie idą w parze z głową
2
Dokładnie jest tak jak wytłumaczyłeś. Dodam, że nagrodę przyznaje Marca i to ona tak ustaliła. Marc nie ma już praktycznie żadnych szans na Zamorę.
30
Ciekawe jak to dokładnie będzie wyglądać. Wychodzi chyba mimo wszystko 4-3-3 z Cou na lewym skrzydle
1
W przypadku Ramosa nie ma czegoś takiego, że się zaczyna hamować. Nie zapomnę mu faulu na Messim, odepchnięciu Puyola i chwycenie za twarz Xaviego. Efekt? 1 mecz zawieszenia.
0
Lekko można znalezć z 3-4 sytuacje, w której powinien zobaczyć w każdym przypadku po żółtej kartce.
2
Gdyby sędzia normalnie się zachowywał to gralibyśmy 10 vs 9. Pan Ramos i Bale powinni zostać wyrzuceni, a wtedy Barcelona pożarłaby ten Real. Nawet grając w osłabieniu to Barcelona miała lepsze sytuacje.