2

Brakuje gola CR i pokazu klaty.

0

Ja dziś wyjątkowo za Barcą ;)

0

Nawet jak nie wygra i tak jest hegemonem.

0

Podobno neutralny

5

Spokojnie rozumiemy, dobry seks > mecz Realu ;D

1

Nadszedł dzień, w którym można otwarcie przyznać - dziś za Realem ;) (mam świadomość, ze będzie to retweetowane w niewłaściwych okolicznościach). @cwiakala

No dziś troszkę odleciał ;)

2

Nie

0

Dom już postawiłeś?

1

Za darmo powinna być na VOD TVP

0

No cóż pozostałoby pójście na konkurencje lub wyjazd do BCN

1

Scared to be lonely genialny utwór

0

5.00, 3.30 i 2.00

1

Barca po powrocie wszystkich piłkarzy będzie mieć 21 + 6 = 27 piłkarzy. Valverde chce max 20-22, z czego chcą sprowadzić jeszcze Griezmanna i Arthura. To dałoby 29. Oznacza, iż trzeba pozbyć się 7-9 zawodników. Szykuje się większa promoca niż w popularnej sieci z chrząszczem w logo.

0

Nie stać. Łamią FFP

0

Nie z szacunku, ale z kontraktu. Klauzula 100 mln obowiązuje dopiero od 1 lipca.

0

Też tak sądze. Rafa bardzo chce zostać w Mediolanie i prawdopodobnie Barca pójdzie mu na ręke i zgodzi się na obniżkę. Stawiam, że skończy się na 20-25 mln.

0

Jeśli tam była faktycznie obowiązkowa opcja wykupu po awansie do LM, to Barca powinna oddać sprawę do CAS.

0

Pele

2

Nie ma potrzeby pisania brytyjskiej z wielkiej litery.

1

Drabinka płacowa już dawno temu została zaburzona. Jak można oferować nowemu zawodnikowi (czyt, Griezmann) 15 mln euro, podczas gdy tyle miał Iniesta, który był tutaj 20 lat?

0

A tak ciężko powiedzieć "zostaję, albo odchodzę do Barcy"? Sam chce rozwiązać sytuacje przed MŚ, no to teraz ma swoje 5 minut

0

Facet nie wie czego chce. A w Barcy nie ma dla takich zawodników miejsca. Albo chcesz tu grać i poświęcasz ku temu wszystko, albo jarasz się grą w LE z Atleti

0

Icardi zabawiał się z żoną kumpla, więc na jego miejscu cieszyłbym się że jeszcze żyje.

0

Bardzo krótkie w tym roku wakacje. Szybko dla nas kibiców zleci, bo do 15 lipca MŚ, a dzień póżniej już pierwsi wracają do treningów.

0

Popłakałem się jak gówniarz na tym pożegnaniu. Coś niesamowitego co musiał przeżywać Andres po tylu latach spędzonych w tym klubie.

1

Mam nadzieje że Dembele jest cały, bo o mały włos i miałby mundal z głowy

0

To niech demolują, ale wtedy nie odpowiada za to klub, a policja. Zwrócić ludziom pieniędze, dać tańsze karnety na przyszły sezon i tyle.

0

Mogli zamknąć trybuny i grać przy pustych skoro mają kibiców z dziczy. Przynajmniej obyliby się bez poważnych kar na przyszły sezon

3

Thatcher była babką, ale miała jaja większe niż jeden facet.

1

A kto odpowiada za organizację meczu i bezpieczeństwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?