Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brakuje gola CR i pokazu klaty.
0
Ja dziś wyjątkowo za Barcą ;)
0
Nawet jak nie wygra i tak jest hegemonem.
0
Podobno neutralny
5
Spokojnie rozumiemy, dobry seks > mecz Realu ;D
1
Nadszedł dzień, w którym można otwarcie przyznać - dziś za Realem ;) (mam świadomość, ze będzie to retweetowane w niewłaściwych okolicznościach). @cwiakala
No dziś troszkę odleciał ;)
2
Nie
0
Dom już postawiłeś?
1
Za darmo powinna być na VOD TVP
0
No cóż pozostałoby pójście na konkurencje lub wyjazd do BCN
1
Scared to be lonely genialny utwór
0
5.00, 3.30 i 2.00
1
Barca po powrocie wszystkich piłkarzy będzie mieć 21 + 6 = 27 piłkarzy. Valverde chce max 20-22, z czego chcą sprowadzić jeszcze Griezmanna i Arthura. To dałoby 29. Oznacza, iż trzeba pozbyć się 7-9 zawodników. Szykuje się większa promoca niż w popularnej sieci z chrząszczem w logo.
0
Nie stać. Łamią FFP
0
Nie z szacunku, ale z kontraktu. Klauzula 100 mln obowiązuje dopiero od 1 lipca.
0
Też tak sądze. Rafa bardzo chce zostać w Mediolanie i prawdopodobnie Barca pójdzie mu na ręke i zgodzi się na obniżkę. Stawiam, że skończy się na 20-25 mln.
0
Jeśli tam była faktycznie obowiązkowa opcja wykupu po awansie do LM, to Barca powinna oddać sprawę do CAS.
0
Pele
2
Nie ma potrzeby pisania brytyjskiej z wielkiej litery.
1
Drabinka płacowa już dawno temu została zaburzona. Jak można oferować nowemu zawodnikowi (czyt, Griezmann) 15 mln euro, podczas gdy tyle miał Iniesta, który był tutaj 20 lat?
0
A tak ciężko powiedzieć "zostaję, albo odchodzę do Barcy"? Sam chce rozwiązać sytuacje przed MŚ, no to teraz ma swoje 5 minut
0
Facet nie wie czego chce. A w Barcy nie ma dla takich zawodników miejsca. Albo chcesz tu grać i poświęcasz ku temu wszystko, albo jarasz się grą w LE z Atleti
0
Icardi zabawiał się z żoną kumpla, więc na jego miejscu cieszyłbym się że jeszcze żyje.
0
Bardzo krótkie w tym roku wakacje. Szybko dla nas kibiców zleci, bo do 15 lipca MŚ, a dzień póżniej już pierwsi wracają do treningów.
0
Popłakałem się jak gówniarz na tym pożegnaniu. Coś niesamowitego co musiał przeżywać Andres po tylu latach spędzonych w tym klubie.
1
Mam nadzieje że Dembele jest cały, bo o mały włos i miałby mundal z głowy
0
To niech demolują, ale wtedy nie odpowiada za to klub, a policja. Zwrócić ludziom pieniędze, dać tańsze karnety na przyszły sezon i tyle.
0
Mogli zamknąć trybuny i grać przy pustych skoro mają kibiców z dziczy. Przynajmniej obyliby się bez poważnych kar na przyszły sezon
3
Thatcher była babką, ale miała jaja większe niż jeden facet.
1
A kto odpowiada za organizację meczu i bezpieczeństwo?