Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jakbym tego nie uwzględnił na początku wypowiedzi. Sprzedanie takich praw na okres powiedzmy 30 lat to będzie śmiech na sali, bo wartość takiego kontraktu za 15 lat może znacznie wzrosnąć. Ale dla wielu liczy się tu i teraz. Arsenal też myślał, że wszystko pójdzie pięknie, a pózniej biegał do banku po pożyczkę.
0
Pieniądze z nieba nie spadną. Wiązać się to będzie ze sprzedażą praw do nazwy stadionu. Spadnie frekwencja na meczach Barcy B, bo komu będzie chcieć się jechać do Sant Joan Despi. Kilka lat temu odrzucono projekt Fostera uważając, że jest za drogi podczas gdy sami przedstawiają za niebagatela 600 mln euro.
0
Ten projekt odbije się Barcelonie przez długie lata czkawką.
0
Nigdy nie dowiemy się prawdy. Pod stołem pewnie było jeszcze więcej.
0
Barca ma doświadczenie, a mimo tego jakoś nie umiemy dostać się choćby do półfinału. Ciekawa sprawa.
1
Jak ładnie wyliczyła "Marca", Barcelona wydała 743 mln euro, by wygrać LM.
http://www.marca.com/futbol/barcelona/2018/04/12/5acf3c4022601d5f018b4640.html
Nie był liczony koszt Coutinho, bo i tak nie mógł grać.
1
Liveprool nie ma doświadczenia w LM? Kolega albo nie zna historii, albo nie chce znać. Liverpool to jeden z najlepszych klubów w Europie
0
Był już taki gość w La Masii i zmarnowano ogromną szansę. Serce boli do dziś po odejściu starszego Alcantary.
0
Na rynku jest straszna posucha z piłkarzami o takim profilu. Tak naprawdę idealnym człowiekiem jest Thiago, aczkolwiek wiemy jaka jest sytuacja, że jest nie do wyjęcia, a w dodatku dość często łapie kontuzje. Seri kompletnie mnie nie przekonuje. Arthur nie ograny w Europie i to duży znak zapytania. Powinno się kogoś wyłuskać w La Masii..
0
Nie.
8
Od dłuższego czasu się to zapowiada i kwestia dni jak potwierdzi to oficjalnie. Smutek będzie, aczkolwiek to dobra decyzja Andresa.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Niektórym to się w już w główkach poprzewracało. Liga, ew. dublet to nie jest udany sezon? Radzę wrócić do wspomnień, jak Barcelona z ledwością kwalifikowała się do LM.
0
Dokładnie. Nasza szansa na coś niewiarygodnego przepadła właśnie wtedy.
0
Prawda jest taka, że jak Real przejdzie Juve, póżniej Bayern/Liverpool to nadzwyczajniej w świecie zasłuży na ten tytuł. W tym roku nie będzie gadania, że drabinka słaba, bo mieli trudniejszą do Barcelony. Cała nadzieja w rywalach, bo 3 LM z rzędu dla białych to będzie zadra już na całe życie.
21
Radość pewnie większa od remontady z PSG
0
Już w pierwszym meczu z Romą było widać ogromne braki kondycyjne. Ten zespół oddycha rękawami. Niewiarygodne jak Valverde zajechał zespół grając 13 piłkarzami..
0
Taki jest futbol. Raz ci coś daje, raz zabiera. Prawda jest jednak taka, że my nie mamy wpływu na wszystko. Pora przypomnieć sobie czasy, gdy Puchar Europy wygraliśmy dopiero w 1992, podczas gdy ile ich już miał wtedy Real :)
3
Teraz niektórzy zrozumieją jakim trenerem był Guardiola. Zbudował potwora, maszynę do niszczenia rywali grając przy tym nieziemski futbol. Głowa do góry cules. Przegraliśmy zasłużenie, ale to nie jest koniec świata. Klub wyjdzie z tego silniejszy. Teraz zawodnicy muszą walczyć o ligę i PK żeby i tu wstydu nie było.
8
Niewiarygodne, co za kompromitacja
0
Pierwsze zdarzenie jak dla mnie już nie pyknie :)
4
Zatęsknisz na pewno, aczkolwiek praca jest faktycznie lepsza. Odbębdnisz co masz odbędnić i jesteś wolnym człowiekiem.
0
UEFA zabrania pokazywania LM w PPV, więc akurat to jest duży plus.
0
No to wesoło będzie w Manchesterze ;) Mateu Lahoz, swój chłop
0
Rewelacja, niezły pojazd po Umtitim ;D
1
No troszkę cię poniosło. W większości turniejów młodzików Barcelona wygrywa z Realem. ;)
0
Jeszcze kilka lat temu to była najlepsza liga do oglądania. Przypominam sobie mistrzostwo dla Wolfsburga i kapitalny sezon Dzeko m.in.
0
Nikt nikomu nie musi gratulować mistrzostwa. Z tego co wiem żadnej wzmianki w przepisach futbolu nie było, że robi się szpaler mistrzowi. Zrobią to zrobią, nie zrobią to nie zrobią i tyle. Na Rambli wielki płacz, bo biali nie chcą oklaskiwać przyszłego mistrza. Dzieciaczki w szkołach chcą się pochwalić przed kibicami białych, że król Ronaldo oklaskiwał Messiego.
1
Z tego co przeczytałem wystarczy zastrzec kartę i opłaty nie będą naliczać.
1
To po co naciskał na kupno Miny skoro w ogóle nie gra?