0

Ahh to ten angielski darmowy szmatławiec. Nie ma jak to wierzyć :D

2

Nie może sędziować europejskim drużynom

1

Rocchi najlepszy, Lahoz najgorszy

0

Black Flag, to była miazga

0

Szkoda, bo Alba powinien teraz odpocząć..

0

Zaparz herbatę i przyłoż do oka.

0

Przecież to piasek z Sahary ;)

0

Haha. Jak już raz polecisz to będzie cię ciągło żeby znowu lecieć. ;)

0

tak

5

Ballon d'Or 2018

0

Tak jest. Oprócz dwóch wyżej wspomnianych dochodzą:

- możliwość zarejestrowania do rozgrywek trzech dodatkowych piłkarzy po zimowym oknie
- znaczek dla 5-krotnego zwycięzcy Ligi Europy (lub dawniej Pucharu UEFA) lub 3-krotnego z rzędu. Jedyną drużyną, która będzie go mogła nosić w tych rozgrywkach to Sevilla
- Superpuchar Europy rozpocznie się o 21

22

OFICJALNIE: Od sezonu 2018/19 kolejne zmiany w LM.

- w przypadku dogrywki będzie można zrobić 4. zmianę
- w finale kadra meczowa poszerzy się z 18 do 23 piłkarzy

Zmiany jak najbardziej na +. Oby tak dalej. Ogólnie to powinno się zrezygnować z dogrywek w ogóle. Piłkarze w sezonie grają i tak już za dużo.

0

Opisze ktoś dokładniej gre de Ligta? Przyznam szczerze, że nie śledze go na co dzień w Ajaxie i widziałem w życiu raptem kilka jego meczów. Szybki czy raczej profil Umtitiego (wolniejszy, a silniejszy fizycznie)?

0

Niech spokojnie wraca do zdrowia, a z Sevillą na DM zagra Rakitić.

0

Bardziej myślałem o matematycznym zapewnieniu mistrzostwa co przy okazji tego meczu byłoby piękne

2

Portugalia powinna wygrać, ale nie ma już słabych drużyn :)

0

Takie informacje też już się pojawiały :)

1

W Polsce funkcjonuje błędne przekonanie,że to Gran Derbi. Gran Derbi to dla Hiszpanów mecz Sevilla - Betis. To tak na przyszłość.

12

Powiem ci tak. Z racji tego, że zapowiada się partidazo i mecz kto wie może o majstra to z biletami będzie cienko. U koników ceny będą horrendalne.Druga sprawa to nie Grand Derby, a klasyk.

11

Raczej nie

5

Skoro nie widzisz co robi na boisku Rakitić to nie masz zielonego pojęcia o futbolu. Radziłbym zapoznać się ze statystykami Chorwata i przyjrzeć się dokładniej jego grze. Sam chciałbym odgrywać taką rolę jaką ma. Kluczowy i jego transfer to jeden z lepszych w tym klubie.

12

Widzę niektórzy dalej nie mają pojęcia o piłce. Facet w taktyce Valverde to kluczowy piłkarz. Nie bez przyczyny ma najwięcej meczów w tym sezonie, a i w ostatnich kilku latach też (więcej nawet o Leo).

1

Nie chodyi o to, że nie ma pieniędzy na podwyżkę, a o to, że póki co nie zasłużył na taką kwotę. Na 9M to parę lat trzeba pograć. Gdyby on dostał 9, to taki Rakitić powinien upomnieć się o 12.

1

Przecież nikt go tu na siłę nie zatrzyma. Każdy zdrowo myślący piłkarz wie, że nie ma w Europie lepszego zespołu niż Barcelona. Jeśli tutaj trafiasz to jesteś na szyczycie.

4

Facet wie o co chodzi w sporcie i kiedy zejść ze sceny. Jeśli faktycznie na końcu popyka sobie w swoim dawnym klubie to będzie niejako podziękowanie za to, że dali mu szanse.

1

Dla kibica na stadionie to idealna godzina, a dla nas niestety udręka

0

Haha ;D

0

taktyczny

31

Suarez nie jest w top3? To w takim razie kto znajduje się w tym zestawieniu? Suarez to wciąż jeden z najlepszych "9" świata.

0

Zamiast skupiać się na ataku, który mamy najlepszy na świecie to zajeliby się pomocą. Odchodzi Iniesta, Rakieta już do najmłodszych nie należy, to samo Busquets

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?