Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ahh to ten angielski darmowy szmatławiec. Nie ma jak to wierzyć :D
2
Nie może sędziować europejskim drużynom
1
Rocchi najlepszy, Lahoz najgorszy
0
Black Flag, to była miazga
0
Szkoda, bo Alba powinien teraz odpocząć..
0
Zaparz herbatę i przyłoż do oka.
0
Przecież to piasek z Sahary ;)
0
Haha. Jak już raz polecisz to będzie cię ciągło żeby znowu lecieć. ;)
0
tak
5
Ballon d'Or 2018
0
Tak jest. Oprócz dwóch wyżej wspomnianych dochodzą:
- możliwość zarejestrowania do rozgrywek trzech dodatkowych piłkarzy po zimowym oknie
- znaczek dla 5-krotnego zwycięzcy Ligi Europy (lub dawniej Pucharu UEFA) lub 3-krotnego z rzędu. Jedyną drużyną, która będzie go mogła nosić w tych rozgrywkach to Sevilla
- Superpuchar Europy rozpocznie się o 21
22
OFICJALNIE: Od sezonu 2018/19 kolejne zmiany w LM.
- w przypadku dogrywki będzie można zrobić 4. zmianę
- w finale kadra meczowa poszerzy się z 18 do 23 piłkarzy
Zmiany jak najbardziej na +. Oby tak dalej. Ogólnie to powinno się zrezygnować z dogrywek w ogóle. Piłkarze w sezonie grają i tak już za dużo.
0
Opisze ktoś dokładniej gre de Ligta? Przyznam szczerze, że nie śledze go na co dzień w Ajaxie i widziałem w życiu raptem kilka jego meczów. Szybki czy raczej profil Umtitiego (wolniejszy, a silniejszy fizycznie)?
0
Niech spokojnie wraca do zdrowia, a z Sevillą na DM zagra Rakitić.
0
Bardziej myślałem o matematycznym zapewnieniu mistrzostwa co przy okazji tego meczu byłoby piękne
2
Portugalia powinna wygrać, ale nie ma już słabych drużyn :)
0
Takie informacje też już się pojawiały :)
1
W Polsce funkcjonuje błędne przekonanie,że to Gran Derbi. Gran Derbi to dla Hiszpanów mecz Sevilla - Betis. To tak na przyszłość.
12
Powiem ci tak. Z racji tego, że zapowiada się partidazo i mecz kto wie może o majstra to z biletami będzie cienko. U koników ceny będą horrendalne.Druga sprawa to nie Grand Derby, a klasyk.
11
Raczej nie
5
Skoro nie widzisz co robi na boisku Rakitić to nie masz zielonego pojęcia o futbolu. Radziłbym zapoznać się ze statystykami Chorwata i przyjrzeć się dokładniej jego grze. Sam chciałbym odgrywać taką rolę jaką ma. Kluczowy i jego transfer to jeden z lepszych w tym klubie.
12
Widzę niektórzy dalej nie mają pojęcia o piłce. Facet w taktyce Valverde to kluczowy piłkarz. Nie bez przyczyny ma najwięcej meczów w tym sezonie, a i w ostatnich kilku latach też (więcej nawet o Leo).
1
Nie chodyi o to, że nie ma pieniędzy na podwyżkę, a o to, że póki co nie zasłużył na taką kwotę. Na 9M to parę lat trzeba pograć. Gdyby on dostał 9, to taki Rakitić powinien upomnieć się o 12.
1
Przecież nikt go tu na siłę nie zatrzyma. Każdy zdrowo myślący piłkarz wie, że nie ma w Europie lepszego zespołu niż Barcelona. Jeśli tutaj trafiasz to jesteś na szyczycie.
4
Facet wie o co chodzi w sporcie i kiedy zejść ze sceny. Jeśli faktycznie na końcu popyka sobie w swoim dawnym klubie to będzie niejako podziękowanie za to, że dali mu szanse.
1
Dla kibica na stadionie to idealna godzina, a dla nas niestety udręka
0
Haha ;D
0
taktyczny
31
Suarez nie jest w top3? To w takim razie kto znajduje się w tym zestawieniu? Suarez to wciąż jeden z najlepszych "9" świata.
0
Zamiast skupiać się na ataku, który mamy najlepszy na świecie to zajeliby się pomocą. Odchodzi Iniesta, Rakieta już do najmłodszych nie należy, to samo Busquets