3

PPV nie mogą wprowadzić to zrobią nowy kanał, tak jak mówisz.

21

Przypomniała mi się fajna sytuacja, kiedy z kumplami chodzimy po jednym ze sklepów u ciapków w Barcelonie. Patrzymy, a chłopak z dziewczyną kupują 12 piw. Mówimy: ty, Ci to chyba z Polski. Podchodzimy bliżej i nie mogło być inaczej. Rodacy przyszli na zakupy, a żeby nie bawić się w chodzenie co godzinę to zaopatrzyli się na cały wieczór ;D

0

Ty znasz ją najlepiej i wiesz co lubi..

1

Akurat tu miała racje ;)

1

Pewnie TV3

0

Andres śmialo rok jeszcze może u nas grać

47

Piękne zachowanie klubu.

5

Mnie zastanawia jak to Atletico zgromadziło tyle punktów grając taką padakę. Drużyny z dołu tabeli stwarzają sobie więcej szans na gola w meczu z Barcą..

0

Byłoby prościej, gdyby połowa ludzi nie robiła sobie jaj z głosowania.

0

Nie ma modelu idelanego. Wystarczy spojrzeć jak kibice głosowali na Gomesa. Śmieszne noty od 1 do 10.

6

Powiem szczerze, że dominanta jest lepsza od średniej. Dlaczego? Eliminuje m.in. "kibiców" Realu, którzy mogliby specjalnie zaniżać/zawyżać oceny. Druga kwestia to gdyby faktycznie była średnia, to uzyskanie oceny 1 czy 10 byłoby niemal niemożliwe.

0

Dominantą.

2

Nie wiem co nimi kieruje, ale i tak niczego nie zmienią skoro oceny nie są medianą, a dominantą.

0

Zakładka terminarz.

2

Gratuluje niektórym kibicom poczucia humoru i wystawieniu przez kilkanaście osób oceny "10" Gomesowi. ;)

1

Mnie z kolei cieszą 3 statuetki dla Dunkierki.

0

W polskiej tv tego meczu nie będzie

0

zamiast podaniach do asystentów to lepiej po prostu asysta II stopnia ;)

8

Mam nadzieje, że to ostatni mecz Gomesa w tych barwach. Dramat.

4

Śmierć Astoriego.

6

Umiera młody człowiek kochany przez swoich kibiców, a na Rambli pytania co z ich kuponem.

4

Będzie wesoło. Prawda jest taka, że machiny pod tytułem HANDEL nie da się zatrzymać i tego ludziom się nie zabroni

4

Za tydzień pierwsza niedziela bez handlu. Ciekawe jakimi pomysłami popiszą się rodacy na ominięcie ustawy ;>

0

Od kilku lat Flashscore.

14

Przykład Malagi bardzo trafiony. Za tydzień wcale łatwiej niż dziś nie będzie

11

Athletico, to jakiś nowy klub?

0

Zostanie bez względu na wyniki.

2

Miesiąc przed meczem

8

No troszkę młodsze ;)

19

Tak będzie wyglądała renowacja Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?