Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
PPV nie mogą wprowadzić to zrobią nowy kanał, tak jak mówisz.
21
Przypomniała mi się fajna sytuacja, kiedy z kumplami chodzimy po jednym ze sklepów u ciapków w Barcelonie. Patrzymy, a chłopak z dziewczyną kupują 12 piw. Mówimy: ty, Ci to chyba z Polski. Podchodzimy bliżej i nie mogło być inaczej. Rodacy przyszli na zakupy, a żeby nie bawić się w chodzenie co godzinę to zaopatrzyli się na cały wieczór ;D
0
Ty znasz ją najlepiej i wiesz co lubi..
1
Akurat tu miała racje ;)
1
Pewnie TV3
0
Andres śmialo rok jeszcze może u nas grać
47
Piękne zachowanie klubu.
5
Mnie zastanawia jak to Atletico zgromadziło tyle punktów grając taką padakę. Drużyny z dołu tabeli stwarzają sobie więcej szans na gola w meczu z Barcą..
0
Byłoby prościej, gdyby połowa ludzi nie robiła sobie jaj z głosowania.
0
Nie ma modelu idelanego. Wystarczy spojrzeć jak kibice głosowali na Gomesa. Śmieszne noty od 1 do 10.
6
Powiem szczerze, że dominanta jest lepsza od średniej. Dlaczego? Eliminuje m.in. "kibiców" Realu, którzy mogliby specjalnie zaniżać/zawyżać oceny. Druga kwestia to gdyby faktycznie była średnia, to uzyskanie oceny 1 czy 10 byłoby niemal niemożliwe.
0
Dominantą.
2
Nie wiem co nimi kieruje, ale i tak niczego nie zmienią skoro oceny nie są medianą, a dominantą.
0
Zakładka terminarz.
2
Gratuluje niektórym kibicom poczucia humoru i wystawieniu przez kilkanaście osób oceny "10" Gomesowi. ;)
1
Mnie z kolei cieszą 3 statuetki dla Dunkierki.
0
W polskiej tv tego meczu nie będzie
0
zamiast podaniach do asystentów to lepiej po prostu asysta II stopnia ;)
8
Mam nadzieje, że to ostatni mecz Gomesa w tych barwach. Dramat.
4
Śmierć Astoriego.
6
Umiera młody człowiek kochany przez swoich kibiców, a na Rambli pytania co z ich kuponem.
4
Będzie wesoło. Prawda jest taka, że machiny pod tytułem HANDEL nie da się zatrzymać i tego ludziom się nie zabroni
4
Za tydzień pierwsza niedziela bez handlu. Ciekawe jakimi pomysłami popiszą się rodacy na ominięcie ustawy ;>
0
Od kilku lat Flashscore.
14
Przykład Malagi bardzo trafiony. Za tydzień wcale łatwiej niż dziś nie będzie
11
Athletico, to jakiś nowy klub?
0
Zostanie bez względu na wyniki.
2
Miesiąc przed meczem
8
No troszkę młodsze ;)
19
Tak będzie wyglądała renowacja Camp Nou