Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@itmustbejoke klasyk Contratiempo, Trup
9
@Barca1992 Nie jest obojętny. Oddałbym głos na każdego, ale nie na Trzaskowskiego. Strefy relaksu z palet za 1 mln zł wystarczą już w samej stolicy, kolejnych nie trzeba.
1
@Katalonbar Chyba w czwartek będzie
0
Panowie, czym opalacie swoje domy? Zmieniam piec i zastanawiam się między pelletem a ekogroszkiem. Jakie macie opinie nt pelletu, warto w to iść?
5
@Pawlak1992 #teamŻandarm :)
3
Zakończenie sezonu we Francji będzie miało wpływ też na LM. Wznowienie jej choćby w sierpniu to i tak gwóźdź do trumny dla PSG, które byłoby bez ogrania
0
@barcafan9512 nie pchaj się w pokojowe. Jeśli chcesz tylko naziemną to antena kierunkowa
1
@Nano22 Bramka z przewrotki Rivaldo, bodajże z Valencią
0
@cool1899 Jeden z moich ulubionych filmów. Oglądałem już kilka razy, ale warto i kolejny. Odpalam
0
@RomanHoffer Zaczynać :)
0
@Mamrotek22 FIFA musi stworzyć przepisy, które przedłużą te umowy do zakończenia sezonu. Druga opcja to odmowa ze strony piłkarzy i odejście, ale zarejestrowany w nowym zespole i tak nie będzie mógł.
0
@MichalZZZ Dobry wybór, mi osobiście drugi sezon też się podobał.
0
@Chaoss Ja tylko daje przykład terminarza, nigdzie nie widziałem informacji, że nie ma w czerwcu terminu dla reprezentacji, a wręcz słyszałem jak prezes Boniek wypowiadał się, że w czerwcu Polacy mogą zagrać z rywalami, z którymi miała mierzyć się w marcu, co oznacza że reprezentacje będą. Tyle.
0
@Triv44 Choćby dlatego, że dalej nie znamy kompletu uczestników Euro. Oczywiście nie musimy ich natychmiast wyłonić, jednak kiedyś trzeba, a nadchodzą el. MŚ i Liga Narodów. Kiedy to wszystko rozegrać?
0
@Chaoss źródło? ;)
1
Nawet przy optymistycznym wariancie Sportu, gdyby LaLiga ruszyła 24 kwietnia to nie udałoby się dokończyć rozgrywek krajowych i europejskich przed 30 czerwca na normalnych zasadach. Potrzebnych jest 11 terminów dla ligi oraz 6 dla Ligi Mistrzów. Daje nam to 17 terminów pomiędzy 24 kwietnia a 27 czerwca z czego 3 terminy zajmą reprezentacje. Przy najbardziej optymistycznym wariancie zabraknie jednego terminu czy to dla ligi badź LM.
4
@MichalZZZ 1917 :).
1
@SuperPatsonFCB Tak, jak zawsze dobra robota. ;)
2
Siedzę w domu i zostanawiam się jak będzie wyglądał futbol w najbliższych miesiącach. Przełożono setki meczów, które na dobrą sprawę trzeba będzie rozegrać, a kalendarz ma tylko 365/66 dni. To co się obecnie dzieje będzie miały skutki w najbliższych latach, czy któryś klub dalej będzie szastał kasą na 100 i więcej mln euro (panie Bartomeu?) ? Wielu zawodnikom kończą się umowy 30 czerwca, co z nimi gdyby drużyny dalej nie skończyły sezonów, wiele pytań, żadnych odpowiedzi. Pozostaje czekać na wtorek, gdy będzie wiadomo coś więcej
4
@Chakalaka Puchar Konfederacji nie będzie już rozgrywany. Zastąpiony jest KMŚ.
1
@Bykunn w Pyrzowicach
1
@dawo17 Widziałem z bliska tego potwora An 225 Mrija. Potwierdzam, że gigantyczny :)
3
@Kamiloza91 Według mnie ta edycja będzie dograna, podobnie jak ligi. Potrzebna tylko jest decyzja o odwołaniu Euro i federacje może jakoś to dograją. Euro przełożyć na 2021, ale wtedy pojawia się problem z KMŚ.
1
@Luki 10 oficjalnie nie ma informacji, ale pojawiają się głosy, że za tydzień w czwartek na neutralnym gruncie
0
@Bobo25 A służby stadionowe nie mogą się zarazić? Wystarczy ruszyć głową.
4
@Mesi12 wypożyczony
9
Ile ja bym dał żeby zamiast Griezmanna był Pedro..
0
@Mario96w Inny kanał, ale dalej należy do grupy C+.
3
@MesQueUnClub96 Jasne, że tak. :)
0
@JordiElNino Jeden z większych wałków, czyli LM i mecz z Interem