2

@itmustbejoke klasyk Contratiempo, Trup

9

@Barca1992 Nie jest obojętny. Oddałbym głos na każdego, ale nie na Trzaskowskiego. Strefy relaksu z palet za 1 mln zł wystarczą już w samej stolicy, kolejnych nie trzeba.

1

@Katalonbar Chyba w czwartek będzie

0

Panowie, czym opalacie swoje domy? Zmieniam piec i zastanawiam się między pelletem a ekogroszkiem. Jakie macie opinie nt pelletu, warto w to iść?

5

@Pawlak1992 #teamŻandarm :)

3

Zakończenie sezonu we Francji będzie miało wpływ też na LM. Wznowienie jej choćby w sierpniu to i tak gwóźdź do trumny dla PSG, które byłoby bez ogrania

0

@barcafan9512 nie pchaj się w pokojowe. Jeśli chcesz tylko naziemną to antena kierunkowa

1

@Nano22 Bramka z przewrotki Rivaldo, bodajże z Valencią

0

@cool1899 Jeden z moich ulubionych filmów. Oglądałem już kilka razy, ale warto i kolejny. Odpalam

0

@RomanHoffer Zaczynać :)

0

@Mamrotek22 FIFA musi stworzyć przepisy, które przedłużą te umowy do zakończenia sezonu. Druga opcja to odmowa ze strony piłkarzy i odejście, ale zarejestrowany w nowym zespole i tak nie będzie mógł.

0

@MichalZZZ Dobry wybór, mi osobiście drugi sezon też się podobał.

0

@Chaoss Ja tylko daje przykład terminarza, nigdzie nie widziałem informacji, że nie ma w czerwcu terminu dla reprezentacji, a wręcz słyszałem jak prezes Boniek wypowiadał się, że w czerwcu Polacy mogą zagrać z rywalami, z którymi miała mierzyć się w marcu, co oznacza że reprezentacje będą. Tyle.

0

@Triv44 Choćby dlatego, że dalej nie znamy kompletu uczestników Euro. Oczywiście nie musimy ich natychmiast wyłonić, jednak kiedyś trzeba, a nadchodzą el. MŚ i Liga Narodów. Kiedy to wszystko rozegrać?

0

@Chaoss źródło? ;)

1

Nawet przy optymistycznym wariancie Sportu, gdyby LaLiga ruszyła 24 kwietnia to nie udałoby się dokończyć rozgrywek krajowych i europejskich przed 30 czerwca na normalnych zasadach. Potrzebnych jest 11 terminów dla ligi oraz 6 dla Ligi Mistrzów. Daje nam to 17 terminów pomiędzy 24 kwietnia a 27 czerwca z czego 3 terminy zajmą reprezentacje. Przy najbardziej optymistycznym wariancie zabraknie jednego terminu czy to dla ligi badź LM.

4

@MichalZZZ 1917 :).

1

@SuperPatsonFCB Tak, jak zawsze dobra robota. ;)

2

Siedzę w domu i zostanawiam się jak będzie wyglądał futbol w najbliższych miesiącach. Przełożono setki meczów, które na dobrą sprawę trzeba będzie rozegrać, a kalendarz ma tylko 365/66 dni. To co się obecnie dzieje będzie miały skutki w najbliższych latach, czy któryś klub dalej będzie szastał kasą na 100 i więcej mln euro (panie Bartomeu?) ? Wielu zawodnikom kończą się umowy 30 czerwca, co z nimi gdyby drużyny dalej nie skończyły sezonów, wiele pytań, żadnych odpowiedzi. Pozostaje czekać na wtorek, gdy będzie wiadomo coś więcej

4

@Chakalaka Puchar Konfederacji nie będzie już rozgrywany. Zastąpiony jest KMŚ.

1

@Bykunn w Pyrzowicach

1

@dawo17 Widziałem z bliska tego potwora An 225 Mrija. Potwierdzam, że gigantyczny :)

3

@Kamiloza91 Według mnie ta edycja będzie dograna, podobnie jak ligi. Potrzebna tylko jest decyzja o odwołaniu Euro i federacje może jakoś to dograją. Euro przełożyć na 2021, ale wtedy pojawia się problem z KMŚ.

1

@Luki 10 oficjalnie nie ma informacji, ale pojawiają się głosy, że za tydzień w czwartek na neutralnym gruncie

0

@Bobo25 A służby stadionowe nie mogą się zarazić? Wystarczy ruszyć głową.

4

@Mesi12 wypożyczony

9

Ile ja bym dał żeby zamiast Griezmanna był Pedro..

0

@Mario96w Inny kanał, ale dalej należy do grupy C+.

3

@MesQueUnClub96 Jasne, że tak. :)

0

@JordiElNino Jeden z większych wałków, czyli LM i mecz z Interem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?