Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Skończyliśmy ciężki maraton? Po przerwie reprezentacyjnej mamy Atletico ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MeMyselfAndI Bez dwóch zdań. Intro jak intro, ale Borowczyk umiał przekazać emocje i nawet jak wiało nudą na torze to wiedział co mówić, by mimo wszystko nie odchodzić od telewizora. ;)
0
@NaFazieHitman Nawet gdyby były spadki i awanse, to taki Ferencvaros nigdy nie zagrałby na najważniejszym szczeblu. A to ogromna pomoc dla tych mniejszych klubów. Już teraz UEFA mocno ograniczyła udział "nowych", a Superliga w zasadzie pewnie ich odizoluje.
18
Kilka słów ode mnie nt. planowanej Superligi, którą w zasadzie poparł Bartomeu z całym zarządem w ostatnim dniu swojej kadencji. 18 (prawdopodobnie) hermetycznych zespołów, które pewnie wyłonione byłyby na zasadzie... (no właśnie czego?). Jak wyobrażacie sobie granie non stop z teoretycznie najlepszymi ekipami w Europie? Możliwy brak udziału takich zespołów jak Ajax, Atalanta... brak tych niespodzianek, którymi co roku ekscytują się kibice w Europie, gdy trzymie się sztamę za teoretycznie słabszego. Druga kwestia pieniądze. Gigantyczne pieniądze. Prawda jest taka, że najlepszych nie interesują mniejsi i dla nich liczy się czysty dochód. Cóż się dziwić skoro dla sporej części piłkarzy futbol to nie tylko pasja, ale przede wszystkim źrodło zarobku. Powstanie Superligi nie doprowadzi do upadku futbolu, ale mocno go zmieni, jeśli oczywiście do tego dojdzie. Mam wrażenie, że najmniej w tym wszystkim patrzy się na kibiców, ludzi, którzy płacą za tą rozrywkę. Szkoda.
1
@Xavyol 40-90 dni
0
@Cwaniak4 Nie będzie. ;)
2
@clyde Ja mam najwiekszy sentyment mimo wszystko do GTA III. ;D
3
@supermis Jeśli chodzi o 7. kolejkę to w 2012 roku. Co ciekawe w '92 el Clasico było już w 1. kolejce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BaroPodertos No tak grał, ale tylko dlatego, że nie było nikogo innego. Semedo lepiej nie wspominać, bo zagrał może z 5 dobrych meczów. Porównując go do lewej strony, gdzie gra Alba to niestety ale jest przepaść. On sam wielokrotnie mówił, że najlepiej czuje się gdy gra w pomocy i tak też zwykle bywało.
7
@BaroPodertos Przede wszystkim dlatego, że dla Desta to nominalna pozycja, a dla Roberto to była ostateczność.
1
@Boro79 Niedawno podpisałem i dobrze myślisz ;)
1
Pique ma łeb na karku i po Koemanie mówi jak jest. Szczery, bardzo fajny wywiad.
0
@ViscaBarca123 Świetny serial. Natomiast El Oasis to standardowy zjazd.
1
@Tomo1989 Też tak się męczyłem 15 lat i powiedziałem, że koniec. Koszty nowego duże, ale mam nadzieje że zwróci się na opale.
0
@Triv44 Stalmark 14 KW
0
Pali ktoś w piecu ekogroszkiem za pomocą sterownika z PID czy jednak ustawialiście interwały sami? Nie ukrywam, że pierwszy raz mam z tym styczność i od wczoraj próbuje ustawić prawidłowe spalanie.
0
@Asthylath Nie ma żadnego błędu.
1
@IronSanHybrid https://www.fcbarca.com/mecz/7950/getafe-cf-fc-barcelona/oceny-za-mecz#
19
No to teraz można oficjalnie się już odkazić ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Malkey95 Setka wódki. ;)
1
@AllBundy Nadala od wielu, wielu lat.
0
@Kamilos84 minimum 4 sety i 4h gry
1
@meteo100 Wiadomo :)
11
1,6 mln euro zarobione w 2 tygodnie w wieku 19 lat. :) Fenomenalny turniej Igi jak, niegdyś Radwańskiej w mastersie
0
@blaugrana1980 Dembele nie chciał odejść.
6
@Ghotti Niemalże 24-latek do rezerw. To jest śmiechu warte.
1
@VeB77 Eric raczej będzie.