0

Mam roczny pakiet i działa bardzo dobrze. Jedyne co mnie troszkę denerwuje, to opóźnienie transmisji ale to normalne

0

Niestety trudno nie zgodzić się z twoją opinią.

0

Nie wiem ;)

1

Wierz mi, że wystarczyłby mi nawet ten tatusiowy wóz od Leo ;D

0

Co roku Audi jako sponsor daje każdemu zawodnikowi pierwszej drużyny auto. Każdy wybiera sobie wcześniej jaki chce model i kolor.

10

Vidal wybrał najdroższy model spośród wszystkich piłkarzy - Audi R8 Spyder V10 za jedyne 211 tys euro ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

16

6

Cena to jedna, jego pensja mnie bardziej przeraża. Taki Iniesta musiał pracować na taką kasę w Barcelonie latami, a tu nowy zawodnik i od razu taka gaża..

0

Kolejna niespodzianka w PK. Cadiz dalej w grze

10

A Basel jest z Hiszpanii? ..

0

Troche ośmieszają się notą Suareza..

0

Niedawno podpisywał umowę. Od razu klauzula powinna wynosić 500 mln i nie byłoby tematu o żadnym Juventusie

22

Piątek, 1 grudnia: losowanie MŚ
Wtorek, 5 grudnia: losowanie PK
Poniedziałek, 11 grudnia: losowanie LM

0

Dobra robota, aczkolwiek osobiście wolę jak terminarz jest z prawej strony ;)

1

Mój, który oglądałem myśle z 20 razy na pewno:

0

C+ źle pomyliło się w programie. Najpierw o 19.30 mecz Barcy, póżniej o 21.30 Atletico

0

Najlepszy to był 7 lat temu, Barca - Real i la manita. Epicki mecz.

5

0

15.20 studio na TVP1, a o 16 losowanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niby obie poprawne, ale aż oczy bolą jak czyta się meczy.

1

Ten z niepełnosprawnym. ;)

4

Nietykalni.

0

Nie. To nie jest informacja, ze jest w PL

0

Wczoraj bodajże 6. mecz z rzędu bez gola. Nie pamiętam kiedy ostatnio miał tak fatalną serie.

14

Wczoraj Paulinho zagrał bardzo dobrze. Mnóstwo przechwytów w środku pola, momentami wyglądało to wręcz rewelacyjnie.

3

Klasyfikacja czystych kont po 13. kolejce LL:
8 - Ter Stegen
8 - Messi
7 - C. Ronaldo

Koniec żartów ;)

2

Raz, że tak jak wspomniał kolega wyżej to nie mentalność Barcy, a dwa to jednak 1,5 mln euro piechotą nie chodzi

3

Valverde miał niesamowitego pecha, że wypadł mu z gry Dembele. Ten chłopak na pewno dałby więcej niż obecnie Suarez i Deulofeu razem wzięci. Zimą trzeba sprowadzić kogoś, bo z obecnym składem liga i PK to maksimum możliwości co da się z tego zespołu wyciągnąć. Przecież w takim ćwierćfinale LM wystawienie Deulofeu to będzie sabotaż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?