Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam roczny pakiet i działa bardzo dobrze. Jedyne co mnie troszkę denerwuje, to opóźnienie transmisji ale to normalne
0
Niestety trudno nie zgodzić się z twoją opinią.
0
Nie wiem ;)
1
Wierz mi, że wystarczyłby mi nawet ten tatusiowy wóz od Leo ;D
0
Co roku Audi jako sponsor daje każdemu zawodnikowi pierwszej drużyny auto. Każdy wybiera sobie wcześniej jaki chce model i kolor.
10
Vidal wybrał najdroższy model spośród wszystkich piłkarzy - Audi R8 Spyder V10 za jedyne 211 tys euro ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
16
6
Cena to jedna, jego pensja mnie bardziej przeraża. Taki Iniesta musiał pracować na taką kasę w Barcelonie latami, a tu nowy zawodnik i od razu taka gaża..
0
Kolejna niespodzianka w PK. Cadiz dalej w grze
10
A Basel jest z Hiszpanii? ..
0
Troche ośmieszają się notą Suareza..
0
Niedawno podpisywał umowę. Od razu klauzula powinna wynosić 500 mln i nie byłoby tematu o żadnym Juventusie
22
Piątek, 1 grudnia: losowanie MŚ
Wtorek, 5 grudnia: losowanie PK
Poniedziałek, 11 grudnia: losowanie LM
0
Dobra robota, aczkolwiek osobiście wolę jak terminarz jest z prawej strony ;)
1
Mój, który oglądałem myśle z 20 razy na pewno:
0
C+ źle pomyliło się w programie. Najpierw o 19.30 mecz Barcy, póżniej o 21.30 Atletico
0
Najlepszy to był 7 lat temu, Barca - Real i la manita. Epicki mecz.
5
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.443591475669540.121342.443080359053985/1926815657347107/?type=3&theater
Mistrz gry defensywnej Rakitić. Powietrze też trzeba pokryć.
0
15.20 studio na TVP1, a o 16 losowanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Niby obie poprawne, ale aż oczy bolą jak czyta się meczy.
1
Ten z niepełnosprawnym. ;)
4
Nietykalni.
0
Nie. To nie jest informacja, ze jest w PL
0
Wczoraj bodajże 6. mecz z rzędu bez gola. Nie pamiętam kiedy ostatnio miał tak fatalną serie.
14
Wczoraj Paulinho zagrał bardzo dobrze. Mnóstwo przechwytów w środku pola, momentami wyglądało to wręcz rewelacyjnie.
3
Klasyfikacja czystych kont po 13. kolejce LL:
8 - Ter Stegen
8 - Messi
7 - C. Ronaldo
Koniec żartów ;)
2
Raz, że tak jak wspomniał kolega wyżej to nie mentalność Barcy, a dwa to jednak 1,5 mln euro piechotą nie chodzi
3
Valverde miał niesamowitego pecha, że wypadł mu z gry Dembele. Ten chłopak na pewno dałby więcej niż obecnie Suarez i Deulofeu razem wzięci. Zimą trzeba sprowadzić kogoś, bo z obecnym składem liga i PK to maksimum możliwości co da się z tego zespołu wyciągnąć. Przecież w takim ćwierćfinale LM wystawienie Deulofeu to będzie sabotaż.