Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No pewnie :).
0
Ręczna to absolutny top światowy. Koszykowka roznie, obecnie dosc slabo
0
Terminarz jest już znany do końca roku. Zapraszam do działu terminarz, tam jest wszystko na bieżąco.
1
Na lotnisko Katowice Airport mam trochę lepsze połączenie. 200 m do lotniska i lot prosto na El Prat ;)
1
To się nazywa klauzula. Wreszcie byłby koniec spekulacji ;)
0
Nie ma to jak meczyk przy obiadku :)
0
Racja. Prawdopodobnie światu ogłoszono by atak rosyjskich hakerów. ;)
0
To tylko pokazuje jaką obecnie siłe ma OVH. Pół internetu stoi na ich barkach ;)
1
Ja tam kojarze tylko pyszną węgierską palinkę ;D
0
Tak jak mówi przedmówca, ceny się nie zmienią
0
tak
0
Dokładnie. Nie dawno to Nice była bee bo go oszukano, a teraz to jednak Barcelona taka zła. Czasami mogliby się 10x zastanowić nad tym co mówią.
0
Thiago i Fabregas.
1
Dokładnie 70.723.
0
Zagra tylko z Rosją ;)
23
600 meczów, 523 gole, 234 asysty, 30 tytułów, 5 ZP, 1 klub.
5
Ostatni jak zawsze bezapelacyjne zwycięstwo ;)
2
Jak tam klasyfikacja czystych kont? W tej kolejce Ronaldo górą ;)
0
Rakitić genialny mecz na razie. Oby tak dalej.
0
Dobry mecz do przerwy. Oby szybko strzelić drugą bramkę i niech jada na reprezentacje ;)
1
Tak :).
4
Sevilla w 10? ;)
2
Bojan
1
4-3-1-2. Velverde ryzykuje na dwóch ŚN, a Messi za ich plecami
0
W Barcelonie burza i ulewa. Będzie ciekawie
0
Suarez i Paco? Przecież to jest kryminał
1
Serio ktoś tu nie chciał Thiago? Wiele bym oddał, żeby ten chłopak wciąż tu grał
0
To będzie partidazo. Zapowiada się prawdziwe piekło ;)
0
Oczywiście. Kibice zachowali się karygodnie, ale on już gorzej nie mógł
0
Nie ma żadnego prawa aby musiał ją ściągać z lokalu. Nie zarabia na tym, że ona tam by była. Poniosła cie nieźle wyobraźnia