2

Thiago ma dużo z matki ;D

0

Najlepsze serwis w Polsce. Stały rozwój, słuchanie opinii użytkowników i realizacja wyznaczonych celów. FCBarca.com to społeczność bez której dzień jest nijaki. Jako polski cule jestem dumny z takiej pracy na rzecz naszego ukochanego klubu ;)

0

Pierwszego seta raczej Nadal przegra. Trzymam kciuki za Hiszpana ;)

0

To tyle jeśli chodzi o jego rozstanie z Shakirą ;)

4

I tak trzeba być zadowolonym, bo Suarez przy golu zachował się perfekcyjnie

0

Kto to Gomez?

0

Druga połowa to jedne z jego najlepszych 45 minut w barwach Barcy. 3 udane dryblingi, kilka odbiorów i niewiele brakło do asysty.

10

Wiedz, że to jeden ze stadionów nie zdobytych przez Messiego. To prawdziwa twierdza ;)

0

Pierwsza połowa była bardzo słaba, ale w drugiej Barca pokazała, że potrafi grać nawet z Atletico. Niewiele brakło do zwycięstwa. Gdyby Gomes w jednej z akcji lepiej dograł do Suareza..

0

Pozostaje liczyć na naszego drugiego najlepszego zawodnika own goal

0

Może po prostu jakiś kibic Barcy u nich to napisał..

0

odkupiło część

0

Miesięcznie czasami nawet 230h.

0

Nie wiem czy to też byłoby takie super, bo mieliby monopol na piłkę nożnę co odbije się na cenie pakietu ;)

2

No za darmo to on raczej go nie podpisze ;) Raczej sądze, że przytuliłby kilkadziesiąt mln euro ;)

0

Hala Dzieci dopięły swego ;)

12

Było już z 50 razy i przestaje być śmieszne

0

Mam nadzieję, że Chorwacja poradzi sobie w barażu ;)

3

Zwykle tam pojawiał się szybciej. Po za tym wierzę w ich nową wersję 1.0.1 ;)

0

Marca pozamiatała ;)

3

Jak cudownie rano wejść i przeczytać przegląd prasy na naszym portalu, a nie notatniku 1.0.

0

Tak jest. Coutinho mógłby grać niemalże wszystko, a Andres niech zbiera siły na LM. On jest niezastąpiony na swojej pozycji i z nim w pełni formy Barca gra o pełną pulą.

1

To fakt. Ale znacznie odciążyłby takiego Inieste w LL i PK.

0

Jak to nie. Jeśli L4 jest chyba do 30 dni to płaci pracodawca. A wszystko powyżej ZUS.

3

Dokładnie. Obecna Barca gdyby miała jeszcze wsparcie takiego Coutinho to jest stanie wygrać LM

3

Zespoły w Ameryce Płd. są niesamowicie wyrównane co świadczy właśnie fakt iż 18 meczów w eliminacjach, a losy awansu toczyły się w ostatniej kolejce.

0

To tak trochę jakby nam wyjąć z reprezentacji Lewandowskiego. O wielkich imprezach też moglibyśmy pomarzyć.

0

Może i była dalej, ale i tak mają ból dupska i dobrze. ;)

18

Niezła beka z USA. Ludność w granicach 320 mln, proste zasady kwalifikacji a oni nie jadą na MŚ. Na Islandii żyje 300 tys i jadą na najważniejszą imprezę ;D

0

Nojmajer, Lajonel Messi na TVP1,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?