Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Mam zupełnie inne zdanie. To Nawałka zbudował reprezentację, z której każdy Polak może być dumny.
1
Nigdy nie słyszałem, aby Kaszuby chciały osiągnąć niepodległość ;D Śląsk, gdzie mieszkam owszem.
8
Messi to Barcelona, a Barcelona to Messi. Ten człowiek narodził się, by grać w najlepszym klubie świata i być najlepszym piłkarzem świata.
0
W takim razie masz świetną babcię ;)
7
Ta garstka to 2 mln ludzi ;D
0
Wielu tu ludzi z różnymi pasjami, więc może są jacyś pasjonaci filatelistyki? ;)
0
Jasne i nie pogra w LM.
0
Jasna sprawa. Kuzyn śmieszkuje
0
Robienie mety ;)
0
Mam na sprzedaż autograf Xaviego, Deco. Ktoś zainteresowamy?
0
La Liga też dopuszcza. Mowa o Andorze
1
Ligue 1, znacznie bliżej. Wyobrażasz sb latać na każdy mecz do Anglii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trafione w sedno.
5
Bartomeu: Decyzja o zagraniu bez kibiców była jedną z najtrudniejszych jako prezes Barcy
0
Chodzi mi o godz. i dokładne daty....
0
2 października, a LFP dalej nie podało terminarza na 10. kolejkę LL, która jest 28-29 października. Kpina.
3
Akurat Pique to jeden z największych cule jaki żyje. Odnośnie tego, aby nie grać miał absolutną rację.
0
Treningi zwykle zaczynają się o 11
1
Nadal niech dają każdemu broń
0
Tak, nielegalne
2
Prezydent Katalonii: Obywatele dali nam prawo posiadania państwa w formie republiki
3
Oczywiście.
1
Oni są żałośni.
1
Bardzo dobrze przeprowadza zmiany.
0
Teraz pora pokazać wielkość i po prostu zniszczyć Las Palmas
0
Oficjalnie: Mecz odbędzie się bez kibiców!
0
Jak można nie wpuścić kibiców na mecz swojej drużyny? Przecież to jest kpina.
0
Ciekawe kto odda pieniądze kibicom
0
Dokładnie. Doskonale wiedzieli, że będzie referendum