31

Mam zupełnie inne zdanie. To Nawałka zbudował reprezentację, z której każdy Polak może być dumny.

1

Nigdy nie słyszałem, aby Kaszuby chciały osiągnąć niepodległość ;D Śląsk, gdzie mieszkam owszem.

8

Messi to Barcelona, a Barcelona to Messi. Ten człowiek narodził się, by grać w najlepszym klubie świata i być najlepszym piłkarzem świata.

0

W takim razie masz świetną babcię ;)

7

Ta garstka to 2 mln ludzi ;D

0

Wielu tu ludzi z różnymi pasjami, więc może są jacyś pasjonaci filatelistyki? ;)

0

Jasne i nie pogra w LM.

0

Jasna sprawa. Kuzyn śmieszkuje

0

Robienie mety ;)

0

Mam na sprzedaż autograf Xaviego, Deco. Ktoś zainteresowamy?

0

La Liga też dopuszcza. Mowa o Andorze

1

Ligue 1, znacznie bliżej. Wyobrażasz sb latać na każdy mecz do Anglii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Trafione w sedno.

5

Bartomeu: Decyzja o zagraniu bez kibiców była jedną z najtrudniejszych jako prezes Barcy

0

Chodzi mi o godz. i dokładne daty....

0

2 października, a LFP dalej nie podało terminarza na 10. kolejkę LL, która jest 28-29 października. Kpina.

3

Akurat Pique to jeden z największych cule jaki żyje. Odnośnie tego, aby nie grać miał absolutną rację.

0

Treningi zwykle zaczynają się o 11

1

Nadal niech dają każdemu broń

0

Tak, nielegalne

2

Prezydent Katalonii: Obywatele dali nam prawo posiadania państwa w formie republiki

3

Oczywiście.

1

Oni są żałośni.

1

Bardzo dobrze przeprowadza zmiany.

0

Teraz pora pokazać wielkość i po prostu zniszczyć Las Palmas

0

Oficjalnie: Mecz odbędzie się bez kibiców!

0

Jak można nie wpuścić kibiców na mecz swojej drużyny? Przecież to jest kpina.

0

Ciekawe kto odda pieniądze kibicom

0

Dokładnie. Doskonale wiedzieli, że będzie referendum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?