0

Może zwyczajnie Grifols Camp Nou.

0

Plus jest taki, że firma katalońska. Minus - kontrakt na 30 lat.

1

Tak.

0

Wydaje mi się, że nie. Realowi bodajże się udało

0

Spróbuj zaktualizować system przez stronę Microsoftu. Ostatnio wyszła jesienna duża aktualizacja i nie wszystkim ją samo pobrało.

0

dzięki ;)

0

Aha, póki co wyników na ich stronie nie ma

1

Mecz z Olympiakosem albo na nSport, albo wcale.

Na C+: Celtic - Bayern
C+ Sport: Roma - Chelsea
C+ Sport 2: Manchester Utd - Benfica
nSport: ?

2

Ciekawe kiedy LL się doczeka..

0

Zobacz w moich poprzednich komentarzach

4

Polecam wejść w zakładkę terminarz...

0

Chwila, a Jesus nie był czasem w trójce...

0

Jeden z lepszych francuskich filmów. Polecam

0

Sport nie wie, że mecz gramy we wtorek?

0

Panowie, planuje zakup słuchawek bezprzewodowych. Ktoś coś poleca konkretnego?

8

To co w tym sezonie gra Umtiti to przerasta pojęcie. Wczoraj kolejny fenomenalny mecz. Miał jeden większy błąd, gdy stracił piłkę w niebezpiecznym sektorze. Suma summarum Francuz wyrasta na pierwszoplanową postać Barcelony na lata. Najlepszy transfer od ładnych kilku lat. Sama jego budowa zaczyna przypominać tura nie do przejścia. Fenomen.

1

Większość z nas nie wie co on tutaj dalej robi, bo nie wnosi nic do naszej drużyny. Podanie do najbliższego i spowalnianie akcji. Współczuje Messiemu, że musi w tym uczestniczyć bo to ciężko nazwać futbolem..

6

Słabo. Lepsze byłyby szerokie, a w mniejszej ilości

0

Potem będzie szok i niedowierzanie, że w lutym, gdy przyjdzie grać kluczowe mecze w LM to Iniesta będzie oddychał rękawami

0

Trafione w punkt.

6

Enrique można było zrozumieć bo nie miał kogo tam wstawić. Po to został kupiony Semedo, ale lepiej posadzić go na ławie

4

Roberto powinien grać w miejscu Rakiticia, Semedo na prawej..

2

Super, aczkolwiek są ważną częścią futbolu bez której żaden piłkarz by nie grał.

0

Mbappe raczej wygra ;)

3

Bartomeu dał sobie czas do 2021 na przychody w wysokości 1 mld euro i jest na dobrej drodze.

7



Co tu się...?

0

No Mourinho dał popis ;D

0

No tak, absolutnie. Mowa oczywiście Barcelonie jako metropolia. Jasna sprawa, że 25-tys. 'miasteczko' może być również piękne ;)

1

Napisałem Europie, nie świecie. W takim razie jakie są niby ładniejsze? Może nasza Wa-wa.

1

Chyba wiadomo, że nie da się być w każdym? Zwiedza się na tyle ile pozwala budżet. Mi pozwolił obecnie na te 3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?