Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może zwyczajnie Grifols Camp Nou.
0
Plus jest taki, że firma katalońska. Minus - kontrakt na 30 lat.
1
Tak.
0
Wydaje mi się, że nie. Realowi bodajże się udało
0
Spróbuj zaktualizować system przez stronę Microsoftu. Ostatnio wyszła jesienna duża aktualizacja i nie wszystkim ją samo pobrało.
0
dzięki ;)
0
Aha, póki co wyników na ich stronie nie ma
1
Mecz z Olympiakosem albo na nSport, albo wcale.
Na C+: Celtic - Bayern
C+ Sport: Roma - Chelsea
C+ Sport 2: Manchester Utd - Benfica
nSport: ?
2
Ciekawe kiedy LL się doczeka..
0
Zobacz w moich poprzednich komentarzach
4
Polecam wejść w zakładkę terminarz...
0
Chwila, a Jesus nie był czasem w trójce...
0
Jeden z lepszych francuskich filmów. Polecam
0
Sport nie wie, że mecz gramy we wtorek?
0
Panowie, planuje zakup słuchawek bezprzewodowych. Ktoś coś poleca konkretnego?
8
To co w tym sezonie gra Umtiti to przerasta pojęcie. Wczoraj kolejny fenomenalny mecz. Miał jeden większy błąd, gdy stracił piłkę w niebezpiecznym sektorze. Suma summarum Francuz wyrasta na pierwszoplanową postać Barcelony na lata. Najlepszy transfer od ładnych kilku lat. Sama jego budowa zaczyna przypominać tura nie do przejścia. Fenomen.
1
Większość z nas nie wie co on tutaj dalej robi, bo nie wnosi nic do naszej drużyny. Podanie do najbliższego i spowalnianie akcji. Współczuje Messiemu, że musi w tym uczestniczyć bo to ciężko nazwać futbolem..
6
Słabo. Lepsze byłyby szerokie, a w mniejszej ilości
0
Potem będzie szok i niedowierzanie, że w lutym, gdy przyjdzie grać kluczowe mecze w LM to Iniesta będzie oddychał rękawami
0
Trafione w punkt.
6
Enrique można było zrozumieć bo nie miał kogo tam wstawić. Po to został kupiony Semedo, ale lepiej posadzić go na ławie
4
Roberto powinien grać w miejscu Rakiticia, Semedo na prawej..
2
Super, aczkolwiek są ważną częścią futbolu bez której żaden piłkarz by nie grał.
0
Mbappe raczej wygra ;)
3
Bartomeu dał sobie czas do 2021 na przychody w wysokości 1 mld euro i jest na dobrej drodze.
7
Co tu się...?
0
No Mourinho dał popis ;D
0
No tak, absolutnie. Mowa oczywiście Barcelonie jako metropolia. Jasna sprawa, że 25-tys. 'miasteczko' może być również piękne ;)
1
Napisałem Europie, nie świecie. W takim razie jakie są niby ładniejsze? Może nasza Wa-wa.
1
Chyba wiadomo, że nie da się być w każdym? Zwiedza się na tyle ile pozwala budżet. Mi pozwolił obecnie na te 3.