0

Żaden klub, który jest jego pracodawcą na takie coś nie pójdzie ;)

5

Mhm, czyli negocjacji z Liverpoolem nie umieją prowadzić i lepiej kolejnego starego wygę z 30 na karku..

1

Słuszna uwaga. Dziś nie musiał wchodzić, a na Valencie potrzeba go świeżego

1

Mecz z Murcią i Sportingiem o pietruszkę. Szansa dla zmienników, a kluczowi piłkarze niech odpoczywają

2

Biorąc pod uwagę fakt, iż Juve nie przegrało u siebie w LM od czterech lat to dałbym raczej X2.

3

Afellay, proszę ;)

0

Proponuje dodawać do tego jeszcze Trofeo Zarra, czyli najlepszego strzelca hiszpańskiego w lidze ;)

1

Strasznie smutna informacja. Chłopaki pokazali mu co należy zrobić i nigdy się nie poddawać. Brawa należą się Sevilli bo pokazali kawał dobrego futbolu.

0

Messi zapewne chciałby mieć więcej bramek, ale wie, że najważniejsza w tym sporcie jest praca na rzecz drużyny, a nie własnych osiągnięć.

0

Dzięki. Też z tego korzystam :)

0

Dokładnie. Aż dziwne, bo mogliby naprawdę dużo zarobić. Mnóstwo ludzi zapłaciłoby kilka zł za mecz swojej drużyny, a tak i tak znajdą nielegalną transmisją za darmo.

4

Szkoda, że nie ma możliwości legalnego wykupienia transmisji LM w internecie. Człowiek grzebie po linkach, a większość ruskie streamy z opóźnieniem 3 minutowym

0

Myślę, że nie mają nawet podejścia do Polek, ogólnie Słowianek. Chociaż zapewne trafiają się takie jak nasza Lieke Martens ;)

1

Przez pierwsze 3 miesiące tylko w nc+.

1

Co oni mają z tym Ozilem. Facet nie dość, że jak na piłkarza stary to grał w białych i nie jest nam do niczego potrzebny. W defensywie słaby i ledwo zipie po 45 min meczu.

0

Z tym, że żeby mieć 20-22 kluby to trzeba mieć ligę na poziomie Anglii. Nawet w Hiszpanii rozważano zmniejszenie ligi do 18 drużyn. Im mniej tym większy poziom sportowy. Zgadzam sie co kwestii tego, że trochę utrudnia nam wielkości kraju.

0

Po pierwsze jest 37 kolejek. Po drugie powinno być 12 drużyn. Coś na zasadzie Szkocji

15

A dla mnie poziom ekstraklasy powinien być 0,1.

0

Bo np. jej drużyny lepiej grają w EP niż portugalskie ekipy?

1

Walka w tym roku niesamowita. Polaka bym wykluczył bo 34 mecze, to nie 38 i szanse mniejsze. Cavani póki co liderem, ale mam nadzieje, że Leo to odrobi

1

Będzie, u góry strony głównej masz ewidentnie TVP1

6

Kto by się spodziewał...

1

Raczej w lutym

0

Mamy XXI wiek, a niektórzy dalej nie wiedzą, że piszę się XXI wiek, a nie 21

0

Sprawdziłem na whoscored i inny dane. 102 podania i 93,1% celności.

0

Pewnie. Świetne kino :)

0

Zobaczymy czy też sie bedzid cieszył jak dziś przegra

0

Alena to chyba nie w ataku? :)

8

Prędzej zagramy Busquetsem na śo i Paulinho na DM

1

Krzan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?