Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden klub, który jest jego pracodawcą na takie coś nie pójdzie ;)
5
Mhm, czyli negocjacji z Liverpoolem nie umieją prowadzić i lepiej kolejnego starego wygę z 30 na karku..
1
Słuszna uwaga. Dziś nie musiał wchodzić, a na Valencie potrzeba go świeżego
1
Mecz z Murcią i Sportingiem o pietruszkę. Szansa dla zmienników, a kluczowi piłkarze niech odpoczywają
2
Biorąc pod uwagę fakt, iż Juve nie przegrało u siebie w LM od czterech lat to dałbym raczej X2.
3
Afellay, proszę ;)
0
Proponuje dodawać do tego jeszcze Trofeo Zarra, czyli najlepszego strzelca hiszpańskiego w lidze ;)
1
Strasznie smutna informacja. Chłopaki pokazali mu co należy zrobić i nigdy się nie poddawać. Brawa należą się Sevilli bo pokazali kawał dobrego futbolu.
0
Messi zapewne chciałby mieć więcej bramek, ale wie, że najważniejsza w tym sporcie jest praca na rzecz drużyny, a nie własnych osiągnięć.
0
Dzięki. Też z tego korzystam :)
0
Dokładnie. Aż dziwne, bo mogliby naprawdę dużo zarobić. Mnóstwo ludzi zapłaciłoby kilka zł za mecz swojej drużyny, a tak i tak znajdą nielegalną transmisją za darmo.
4
Szkoda, że nie ma możliwości legalnego wykupienia transmisji LM w internecie. Człowiek grzebie po linkach, a większość ruskie streamy z opóźnieniem 3 minutowym
0
Myślę, że nie mają nawet podejścia do Polek, ogólnie Słowianek. Chociaż zapewne trafiają się takie jak nasza Lieke Martens ;)
1
Przez pierwsze 3 miesiące tylko w nc+.
1
Co oni mają z tym Ozilem. Facet nie dość, że jak na piłkarza stary to grał w białych i nie jest nam do niczego potrzebny. W defensywie słaby i ledwo zipie po 45 min meczu.
0
Z tym, że żeby mieć 20-22 kluby to trzeba mieć ligę na poziomie Anglii. Nawet w Hiszpanii rozważano zmniejszenie ligi do 18 drużyn. Im mniej tym większy poziom sportowy. Zgadzam sie co kwestii tego, że trochę utrudnia nam wielkości kraju.
0
Po pierwsze jest 37 kolejek. Po drugie powinno być 12 drużyn. Coś na zasadzie Szkocji
15
A dla mnie poziom ekstraklasy powinien być 0,1.
0
Bo np. jej drużyny lepiej grają w EP niż portugalskie ekipy?
1
Walka w tym roku niesamowita. Polaka bym wykluczył bo 34 mecze, to nie 38 i szanse mniejsze. Cavani póki co liderem, ale mam nadzieje, że Leo to odrobi
1
Będzie, u góry strony głównej masz ewidentnie TVP1
6
Kto by się spodziewał...
1
Raczej w lutym
0
Mamy XXI wiek, a niektórzy dalej nie wiedzą, że piszę się XXI wiek, a nie 21
0
Sprawdziłem na whoscored i inny dane. 102 podania i 93,1% celności.
0
Pewnie. Świetne kino :)
0
Zobaczymy czy też sie bedzid cieszył jak dziś przegra
0
Alena to chyba nie w ataku? :)
8
Prędzej zagramy Busquetsem na śo i Paulinho na DM
1
Krzan.