Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bartomeu przekłada prezentacja Paulinho, bo po tym co się wydarzyło wczoraj obawiam się, że wyniesiono go by dziś na taczkach...
4
CR mógł się wcześniej tak nie napinać to by żółtej nie dostał. W końcu karma wróciła. I dobrze.
0
No bo jest słaby. Z obrońcą to on ma nie wiele wspólnego, co wczoraj było doskonale widać.
0
Powiem szczerze, że jeśli do klubu nie przyjdą Dembele i Coutinho to w tym sezonie będzie totalny zjazd do bazy na ładnych kilka lat. Potrzeba świeżej krwi, ale z pasją i ambicjami na trofea.
0
Jaki mój Vidal? Zagrał dramat, ale nie gorzej niż Pique. Nie ośmieszajmy się,
0
I teraz transfer cracka Paulinho, aby wzmocnić zespół...
6
To co wczoraj zobaczyłem to był obraz nędzy i rozpaczy. Symulka Suareza, zero jakiejkolwiek taktyki, brak zmienników. Pique sie ośmiesza. Dokąd ten klub zmierza
2
60 chyba
1
Messi, Iniesta, Suarez, Pique +, Delefele i Rakieta, Vidal -
8
Gra Rakiety to jest jakiś dramat
1
To ja życzę ci, aby do tego czasu nie było już Bartomeu
0
ma ktoś pl stream?
3
Jak ma być skoro, jest już w samolocie w drodze do Londynu. Jutro na CN, a we wtorek prezentacja.
0
Lepiej sprowadzić Paulinho z pastwiska za 40 mln
0
nie ma
0
Nie. Okno w Chinach jest zamknięte, ale to oznacza, że nie mogą kupować. Sprzedawać wciąż można..
0
Tak, może ;)
17
Tym składem mamy pewny tryplet. ICC + Puchar Gampera + Puchar Katalonii
0
nie
2
Sprawdziłem sobie jak wygląda żona Paulinho, może chociaż ona zrobi furorę, ale niestety szału nie ma...
0
Tak to fejki.
0
I akurat robią to w momencie takiego zamieszania..
16
Przejście Paulinho to kolejny wałek zarządu. Jedyna sensowna odpowiedź
0
Hahaha. Dobre ;)
3
Ja nie. Zablokuje Roberto i kto wie czy nie odejdzie
43
My nie przechodzimy za 40 mln do najlepszego klubu świata
5
Oficjalnie: Dembele pozostaje dalej zawieszony [BVB]
0
No to będzie miał. Rafinhe.......
0
Bartomeu w Barcelonie B
0
Nie będzie konferencji. Borussia ma wydać chyba tylko jakiś komunikat odnośnie Dembele