Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieje, że Valverde go nie chce i nie otrzyma powołania na ani jeden mecz Barcy.
3
Dałby radę. Odejście miał niesamowite
2
Straszny widok. Taka legenda, a koniec najgorszy jaki mógł się wydarzyć
31
Nie pokocha.
2
Nie wiem czy widzieliście ale pod jednym z postów Paulinho na twitterze , kibice Barcy wyzywają go, Bartomeu i proszą aby nie przechodził do Barcy.
0
Swoją drogą, Perez musi mieć niezły ubaw tego co się wyrabia u przyjaciół z Katalonii
0
Chciałbym widzieć minę Suareza i Messiego na wieść o nowym nabytku, Paulinho..
6
Odejdzie za dwa lata za darmo. Można zapisywać screeny.
3
Odnośnie tego, to się nie zgodzę. Barca to jeden z nielicznych klubów, które nie mają jednego właściciela. Dzięki temu w przypadku słabego zarządzenia się ich pozbywa, a tak to by tkwili po 50 lat w burdelu
0
Tylko ten człowiek mógł wpaść na tak genialny pomysł. Mądry człowiek by tego nie wymyślił żeby szukać zawodników po Chinach
0
Facet przepuści bezmyślnie całą forsę, pozbawił nas Neymara i w dodatku sprowadza słabych piłkarzy
1
150 mln za Dembele to promocja, biorąc pod uwagę koszt Paulinho...
0
Bartomeu robi odpowiedź na Neymara - transfer Paulinho. Mam nadzieje, że socios ładnie mu odpowiedzą w wyborach
11
Można pogratulować prezesowi Guangzhou interesu życia
0
Ktoś uparł się na Brazylijczyka i jak widać idzie do celu. To jest niepojęte żeby płacić klauzule 40 mln za takiego piłkarza, a nie umieć tym samym tyle samo wyłożyć za świetnego piłkarza w Nicei
1
Kupno Douglasa przy Paulinho to jest interes życia. Do Barcy przyjdzie najdroższy weteran.. 40 mln za 30 latka, którego nikt nie chce w Europie. To się w głowie nie mieści
0
Proponuje lecieć do BCN i wywiesić wielki banner z napisem Bartomeu Dimisió i Paulinho OUT.
23
40 mln za takie drewno? A Seriego to nie umią kupić, tak samo Dembele i Coutinho. Niech dadzą biednym, jak mają kupować takich piłkarzy
0
Teraz to już koniec Bartomeu. Przecież to jest paranoja
2
Może być, ale może też być zdobywcą ZP. Chłopak w zeszłym sezonie pokazał klasę
0
Gdy teraz tak patrzy się na tych wszystkich pomocników, to aż płakać się chce że nie ma już kogoś o takim talencie jak Xavi. Gdyby był choć jeden zawodnik o takim potencjale....
0
Pep miał Xaviego, Iniestę i młodego Messiego
0
A no szkoda. A ci co są w innych klubach, to albo grają w Realu albo Bayernie i można o nich tylko pomarzyć. Pozbycie się Thiago będzie odbijać się czkawką jeszcze kilka ładnych lat..
0
Też nad tym ostatnio myślałem. Bartek wiedział co mówi, że osiągnie w 2021 roku przychód rzędu 1 mld euro.
0
Xaviego 10 lat młodszego ;)
1
Te twoje obliczenia pięknie wyglądają ale chyba do FM'a. Kto ci da 25 za Suareza i 30 za Rafinhe? Po za tym, gdybyś czytał co gada prezes to wiedziałbyś, że tylko część pieniądzy z transferu Neymara idzie na nowe nabytki. Reszta na inne projekty, w tym Espai Barca. Do tego odlicz sobie część budżetu za Gomesa, bo kupiony był w zeszłym roku, ale za kasę na te okno
1
Seri, szybszy i typowy play-maker.
0
neurophate, kowal__30
2
300 mln na dwóch graczy? Nigdy. Barca ma roczny przychód bodajże 700 mln euro, a to niemal połowa tej kwoty..
0
Ja wygrałem konkurs fcbarca.com. Mianowicie oryginalną koszulkę Barcy, a trzeba było wytypować zwycięzce i wszystkich strzelców bramek ;) Udało się. ;)