1

Mam nadzieje, że Valverde go nie chce i nie otrzyma powołania na ani jeden mecz Barcy.

3

Dałby radę. Odejście miał niesamowite

2

Straszny widok. Taka legenda, a koniec najgorszy jaki mógł się wydarzyć

31

Nie pokocha.

2

Nie wiem czy widzieliście ale pod jednym z postów Paulinho na twitterze , kibice Barcy wyzywają go, Bartomeu i proszą aby nie przechodził do Barcy.

0

Swoją drogą, Perez musi mieć niezły ubaw tego co się wyrabia u przyjaciół z Katalonii

0

Chciałbym widzieć minę Suareza i Messiego na wieść o nowym nabytku, Paulinho..

6

Odejdzie za dwa lata za darmo. Można zapisywać screeny.

3

Odnośnie tego, to się nie zgodzę. Barca to jeden z nielicznych klubów, które nie mają jednego właściciela. Dzięki temu w przypadku słabego zarządzenia się ich pozbywa, a tak to by tkwili po 50 lat w burdelu

0

Tylko ten człowiek mógł wpaść na tak genialny pomysł. Mądry człowiek by tego nie wymyślił żeby szukać zawodników po Chinach

0

Facet przepuści bezmyślnie całą forsę, pozbawił nas Neymara i w dodatku sprowadza słabych piłkarzy

1

150 mln za Dembele to promocja, biorąc pod uwagę koszt Paulinho...

0

Bartomeu robi odpowiedź na Neymara - transfer Paulinho. Mam nadzieje, że socios ładnie mu odpowiedzą w wyborach

11

Można pogratulować prezesowi Guangzhou interesu życia

0

Ktoś uparł się na Brazylijczyka i jak widać idzie do celu. To jest niepojęte żeby płacić klauzule 40 mln za takiego piłkarza, a nie umieć tym samym tyle samo wyłożyć za świetnego piłkarza w Nicei

1

Kupno Douglasa przy Paulinho to jest interes życia. Do Barcy przyjdzie najdroższy weteran.. 40 mln za 30 latka, którego nikt nie chce w Europie. To się w głowie nie mieści

0

Proponuje lecieć do BCN i wywiesić wielki banner z napisem Bartomeu Dimisió i Paulinho OUT.

23

40 mln za takie drewno? A Seriego to nie umią kupić, tak samo Dembele i Coutinho. Niech dadzą biednym, jak mają kupować takich piłkarzy

0

Teraz to już koniec Bartomeu. Przecież to jest paranoja

2

Może być, ale może też być zdobywcą ZP. Chłopak w zeszłym sezonie pokazał klasę

0

Gdy teraz tak patrzy się na tych wszystkich pomocników, to aż płakać się chce że nie ma już kogoś o takim talencie jak Xavi. Gdyby był choć jeden zawodnik o takim potencjale....

0

Pep miał Xaviego, Iniestę i młodego Messiego

0

A no szkoda. A ci co są w innych klubach, to albo grają w Realu albo Bayernie i można o nich tylko pomarzyć. Pozbycie się Thiago będzie odbijać się czkawką jeszcze kilka ładnych lat..

0

Też nad tym ostatnio myślałem. Bartek wiedział co mówi, że osiągnie w 2021 roku przychód rzędu 1 mld euro.

0

Xaviego 10 lat młodszego ;)

1

Te twoje obliczenia pięknie wyglądają ale chyba do FM'a. Kto ci da 25 za Suareza i 30 za Rafinhe? Po za tym, gdybyś czytał co gada prezes to wiedziałbyś, że tylko część pieniądzy z transferu Neymara idzie na nowe nabytki. Reszta na inne projekty, w tym Espai Barca. Do tego odlicz sobie część budżetu za Gomesa, bo kupiony był w zeszłym roku, ale za kasę na te okno

1

Seri, szybszy i typowy play-maker.

0

neurophate, kowal__30

2

300 mln na dwóch graczy? Nigdy. Barca ma roczny przychód bodajże 700 mln euro, a to niemal połowa tej kwoty..

0

Ja wygrałem konkurs fcbarca.com. Mianowicie oryginalną koszulkę Barcy, a trzeba było wytypować zwycięzce i wszystkich strzelców bramek ;) Udało się. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?