7

Beznadziejne. Wygląda jakby mieli kod kreskowy

1

Bilet dla dorosłego bodajże 25 euro, także tanio nie jest. Ja akurat kupiłem w Black Friday i było sporo taniej. Aczkolwiek warto wydać nawet te 25 euro, bo wrażenia niesamowite. Historia widziana przed oczami. Coś pięknego.

0

Tak też myślałem. Mam LG i niestety pozostanie mi podłączanie lapka do tv. Dziękuje wszystkim za odp.

0

Mam pytanie. Czy jeśli wykupie pakiet eleven na player to w tv ze smart tv a apką playera normalnie go odtworze? Czy jednak będe musiał uruchomić na lapku i podączuć do tv przez HDMI?

4

Fenomenalne zdjęcie

0

Według mnie tak. Wtedy na skrzydło Dembele i kadra gotowa.

0

No też mi to wygląda na podobne ustawienie. Dwóch dmów to raczej pewne.

1

Możliwe, że jutro będzie znana 5. kolejka

0

Zarząd nieudolny.

0

A mówili nie stawiać dwa razy tego samego meczu..

0

Zamach terrorystyczny w Barcelonie,. Śmierć 14 osób.

1

Pierwsza kolejka, już drukowanie.

0

w lidze angielskiej nie ma VARu

0

Nic na siłę. Będą opłacać sobie zawodnika, który nie chce u nich grać.

1

Tak. Jesli przyjdzie Seri, to trafi tylko jeden z nich.

0

Dostępne są 3 miejsca. Jedno zajmuje Marlon, drugie Paulinho.

1

Chodzą słuchy, że wciąż poszła tylko jedna.

2

Zawieszony dalej

0

Zarząd tak obniżył oczekiwania kibiców, że to jest jakaś masakra. Miał być Verratti będzie Seri. Miał być Coutinho będzie Paulinho. Miał być Dembele będzie nikt.

79

1 mln podstawy i 34 zmiennych. Aby je osiągnąć musi wygrać 5 razy ZP i zdobyć 10 bramek z Realem.

1

Poniżej? Wszyscy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak. Barca bez Messiego z grupy nie wyjdzie, a taki Dortmund nie mając nikogo o takiej klasie sportowej wychodzi na spokojnie? Ludzie. Życie bez Messiego też będzie. Kto wie, może będzie zrównoważona kadra o normalnych płacach, a nie że przychodzi noname Douglas i dostaje 2 mln za NIC.

1

Nie ośmieszaj się.

0

Chwila, ale tu nikt nie chce Di Marii..

0

Masakra jakaś. Nie dość, że obecnie wyglądamy tragicznie, to wypada z gry jeden z najlepszych naszych zawodników. Dramat.

1

Prawda jest taka, że u nas jeśli piłkarz poprosi o transfer to może odejść bez żadnych kłopotów. Tak było z Pedro, Ceskiem, Alexisem itd.

3

Może to po prostu jego genialny transfer, który ma zbawić pomoc Barcy.

0

mln ale czego, euro, funtów czy forintów..

1

Bo jak się patrzy co się dzieje z naszymi chłopakami to się płakać chce. Sprowadza się totalny szrot za grube miliony, podczas gdy u siebie mamy lepszych zawodników, którzy oddadzą serce za ten klub i w dodatku za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?