Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Beznadziejne. Wygląda jakby mieli kod kreskowy
1
Bilet dla dorosłego bodajże 25 euro, także tanio nie jest. Ja akurat kupiłem w Black Friday i było sporo taniej. Aczkolwiek warto wydać nawet te 25 euro, bo wrażenia niesamowite. Historia widziana przed oczami. Coś pięknego.
0
Tak też myślałem. Mam LG i niestety pozostanie mi podłączanie lapka do tv. Dziękuje wszystkim za odp.
0
Mam pytanie. Czy jeśli wykupie pakiet eleven na player to w tv ze smart tv a apką playera normalnie go odtworze? Czy jednak będe musiał uruchomić na lapku i podączuć do tv przez HDMI?
4
Fenomenalne zdjęcie
0
Według mnie tak. Wtedy na skrzydło Dembele i kadra gotowa.
0
No też mi to wygląda na podobne ustawienie. Dwóch dmów to raczej pewne.
1
Możliwe, że jutro będzie znana 5. kolejka
0
Zarząd nieudolny.
0
A mówili nie stawiać dwa razy tego samego meczu..
0
Zamach terrorystyczny w Barcelonie,. Śmierć 14 osób.
1
Pierwsza kolejka, już drukowanie.
0
w lidze angielskiej nie ma VARu
0
Nic na siłę. Będą opłacać sobie zawodnika, który nie chce u nich grać.
1
Tak. Jesli przyjdzie Seri, to trafi tylko jeden z nich.
0
Dostępne są 3 miejsca. Jedno zajmuje Marlon, drugie Paulinho.
1
Chodzą słuchy, że wciąż poszła tylko jedna.
2
Zawieszony dalej
0
Zarząd tak obniżył oczekiwania kibiców, że to jest jakaś masakra. Miał być Verratti będzie Seri. Miał być Coutinho będzie Paulinho. Miał być Dembele będzie nikt.
79
1 mln podstawy i 34 zmiennych. Aby je osiągnąć musi wygrać 5 razy ZP i zdobyć 10 bramek z Realem.
1
Poniżej? Wszyscy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak. Barca bez Messiego z grupy nie wyjdzie, a taki Dortmund nie mając nikogo o takiej klasie sportowej wychodzi na spokojnie? Ludzie. Życie bez Messiego też będzie. Kto wie, może będzie zrównoważona kadra o normalnych płacach, a nie że przychodzi noname Douglas i dostaje 2 mln za NIC.
1
Nie ośmieszaj się.
0
Chwila, ale tu nikt nie chce Di Marii..
0
Masakra jakaś. Nie dość, że obecnie wyglądamy tragicznie, to wypada z gry jeden z najlepszych naszych zawodników. Dramat.
1
Prawda jest taka, że u nas jeśli piłkarz poprosi o transfer to może odejść bez żadnych kłopotów. Tak było z Pedro, Ceskiem, Alexisem itd.
3
Może to po prostu jego genialny transfer, który ma zbawić pomoc Barcy.
0
mln ale czego, euro, funtów czy forintów..
1
Bo jak się patrzy co się dzieje z naszymi chłopakami to się płakać chce. Sprowadza się totalny szrot za grube miliony, podczas gdy u siebie mamy lepszych zawodników, którzy oddadzą serce za ten klub i w dodatku za darmo.