0

Tego nie wiem dokładne.

8

Darmowe, prezentacje zawsze są darmowe

0

Nie wiem czy sądzicie tak jak ja, ale Dembele to jeden z największych młodych talentów obecnie w futbolu. 20 lat, a ma za sobą świetne sezony w Rennes i Dortmundzie. Mam ogromne nadzieje, że będzie mu się u nas przez wiele lat wiodło i wzniesie trofeum LM.

1

Jest coś czego odmówić mu nie można. Ducha walki i chęci gry. Geniusz.

4

20 lat, a wchodzi do największego klubu świata. Ma chłopak niebywałe szczęście zagrać z Messim i spółką..

1

Teraz atak na Coutinho i można zaczynać walkę o LM

2

400 mln klauzula, nie jest źle

2

Jaki przewidujecie nr dla Dembele? 11?

9

Niemca tak, Hiszpana nie.

0

Późnym popołudniem podobno

5

1 245 mln euro, czyli 1 mld 245 mln euro? Ładnie. (y)

0

Wszystkie 31 sierpnia o 23:59. W Hiszpanii 1 września 23:59. Nie wiem czy w Niemczech o 18 nie jest zamknięcie, coś kojarze z zeszłych lat..

0

Ja jestem ciekaw jaka bd klauzula za młodego. Jeśli mniej niż 500 mln to kolejna kompromitacja

0

Zgadza się.

63

Pozostało 8 dni na Coutinho..

4

BVB twardo stała na swoim stanowisku, bo 30% kwoty za Dembele idzie do Rennes. To właśnie Francuzi zrobią interes życia ;)

6

W piątek o godzinie 12:00 Borussia Dortmund na konferencji prasowej oficjalnie potwierdzi transfer Dembelego! [BILD]

4

Mam narzeczoną, spokojnie ;) Jednak wyszedłem i się znalazła ;)

1

Chyba się zakochałem. Lieke Martens, co za dziewczyna ;D

1

Dwa w ciągu dnia, to dla nich za dużo. Cieszmy się, że znaleźli godzinę na rozmowę z BVB.

1

Sukces Bartomeu. Miesiąc negocjował 150M, po czym i tak zapłaci 150M.

36

Swoją drogą, jeśli Bartomeu przyklepie Coutinho i Dembele to nawet miło pożegna się ze swoim stanowiskiem. (y)

0

Rzecznik Barcy potwierdził, że spotkanie z BVB przebiegło pomyślnie.

0

Pozostaje formalność - oficjalka.

0

Bez przesady. Prędzej czy później rynek transferowy upadnie. Wielkie kluby jak Barca, Bayern nie są w stanie wydawać takich kwot. Co mają powiedzieć mniejsi jak Napoli, Dortmund..?

0

Facet powinien mieć z 500M.

0

Większość źródeł ogłosiło już fichado Dembele. Pozostaje czekać na oficjalke, bo z tym zarządem to do końca nigdy nic nie wiadomo. Z Coutinho może być trudniej...

0

Pewnie MSD ;D

0

Skąd ty wziąłeś te zmienne +5? Radzę dobrze poczytać ;)

0

Czuje w kościach, że to kwestia godzin ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?