Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego nie wiem dokładne.
8
Darmowe, prezentacje zawsze są darmowe
0
Nie wiem czy sądzicie tak jak ja, ale Dembele to jeden z największych młodych talentów obecnie w futbolu. 20 lat, a ma za sobą świetne sezony w Rennes i Dortmundzie. Mam ogromne nadzieje, że będzie mu się u nas przez wiele lat wiodło i wzniesie trofeum LM.
1
Jest coś czego odmówić mu nie można. Ducha walki i chęci gry. Geniusz.
4
20 lat, a wchodzi do największego klubu świata. Ma chłopak niebywałe szczęście zagrać z Messim i spółką..
1
Teraz atak na Coutinho i można zaczynać walkę o LM
2
400 mln klauzula, nie jest źle
2
Jaki przewidujecie nr dla Dembele? 11?
9
Niemca tak, Hiszpana nie.
0
Późnym popołudniem podobno
5
1 245 mln euro, czyli 1 mld 245 mln euro? Ładnie. (y)
0
Wszystkie 31 sierpnia o 23:59. W Hiszpanii 1 września 23:59. Nie wiem czy w Niemczech o 18 nie jest zamknięcie, coś kojarze z zeszłych lat..
0
Ja jestem ciekaw jaka bd klauzula za młodego. Jeśli mniej niż 500 mln to kolejna kompromitacja
0
Zgadza się.
63
Pozostało 8 dni na Coutinho..
4
BVB twardo stała na swoim stanowisku, bo 30% kwoty za Dembele idzie do Rennes. To właśnie Francuzi zrobią interes życia ;)
6
W piątek o godzinie 12:00 Borussia Dortmund na konferencji prasowej oficjalnie potwierdzi transfer Dembelego! [BILD]
4
Mam narzeczoną, spokojnie ;) Jednak wyszedłem i się znalazła ;)
1
Chyba się zakochałem. Lieke Martens, co za dziewczyna ;D
1
Dwa w ciągu dnia, to dla nich za dużo. Cieszmy się, że znaleźli godzinę na rozmowę z BVB.
1
Sukces Bartomeu. Miesiąc negocjował 150M, po czym i tak zapłaci 150M.
36
Swoją drogą, jeśli Bartomeu przyklepie Coutinho i Dembele to nawet miło pożegna się ze swoim stanowiskiem. (y)
0
Rzecznik Barcy potwierdził, że spotkanie z BVB przebiegło pomyślnie.
0
Pozostaje formalność - oficjalka.
0
Bez przesady. Prędzej czy później rynek transferowy upadnie. Wielkie kluby jak Barca, Bayern nie są w stanie wydawać takich kwot. Co mają powiedzieć mniejsi jak Napoli, Dortmund..?
0
Facet powinien mieć z 500M.
0
Większość źródeł ogłosiło już fichado Dembele. Pozostaje czekać na oficjalke, bo z tym zarządem to do końca nigdy nic nie wiadomo. Z Coutinho może być trudniej...
0
Pewnie MSD ;D
0
Skąd ty wziąłeś te zmienne +5? Radzę dobrze poczytać ;)
0
Czuje w kościach, że to kwestia godzin ;)