Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie pajacował. Sporo błędów, ale dał show
10
To po co nam właściwie ta La Masia skoro z niej nikt nie chce korzystać? Zaorać, sprzedać działki i wybudować ośrodki treningowe Realu. My sobie będziemy kupować Paulinhów i innych Gomesów. Bo nas stać. A jak przestanie stać, to się sprzeda Messiego, Busquetsa i znowu nas będzie stać.
0
Zgasił go ładnie. Takie konferencje to my lubimy ;)
0
A Demble za 90 mln funtów + 27 zmiennych, czyli innymi słowy ok 240 mln euro na dwóch grajków.
0
Też odniosłem wrażenie, że nikogo z tej grupy nie było..
0
Przecież większość czyta ten przegląd i tak tylko dla beki. Nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w te brednie. Katalończycy kochają MD, ale jak są zaślepieni to co zrobić
1
Dziś pewnie z 60 mln by kosztował
0
Pokaż mi zdjęcie z tego podpisania geniuszu, januszu.
4
Mniej więcej tak, z tym że Paulinho ława i niech nigdy z niej nie wchodzi.
13
Taki wiersz powinien dostać Bartomeu od kibiców.
0
Te 300 to właśnie będzie dopiero teraz po podpisaniu. Wcześniejsza miała bodajże 250 mln
22
Zapytaj Bartomeu. Isco 700 mln, a Messi 300. Gdzie tu logika?
3
Te słowa, to tylko powtwierdzenie tego, że Coutinho faktycznie postawił Livepool pod ścianą
0
Laporta to też złodziej, ale cule całym sercem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pique nie. V
0
Pierwsze co powinien zrobić nowy zarząd to przyjrzeć sie umowom miedzy Bartomeu a Paulinho bo to jest jakiś jawny przekręt.
16
Bo tak będzie.
0
Do dolożenia na Dembele nie ma, ale na dziadka Paulinho 40 mln jest
22
Chyba się wkurzył już na serio
0
Płakać się chce
4
Wali ślepakami, nawet nie warto tego czytać
0
Niech się już nie ośmieszają, bo nikt nie przyjdzie oprócz cracka Pauliny.
0
Za odpuszczenie tego młokosa to powinno wylecieć połowa zarządu Barcelony.
0
Ale my tak oczywiście, że nie skończymy. Bogatego właściciela nigdy mieć nie będziemy co nam da transfery po 300 mln
0
To niech zostaje i psuje im atmosfere w klubie. Prosić się nikt nie będzie.
0
Chłopie weź się nie ośmieszaj. Ronaldo to machina obecnie nie do zatrzymania. Facet wszedł i zrobił więcej niż Messi przez cały mecz. Załadował bramę genialną, niemalże strzelił drugą.
4
No bo zmietli.
1
Bo w koncu ktoś przejrzał na oczy ze Barca to dla niego za duze buty
5
Akurat teraz mecz na SB to jest najmniej ważny, Teraz ważą się losy całego sezou. Albo przyjdą konkretni piłkarze, albo sezon można spisać na straty już na starcie