0

Strasznie pajacował. Sporo błędów, ale dał show

10

To po co nam właściwie ta La Masia skoro z niej nikt nie chce korzystać? Zaorać, sprzedać działki i wybudować ośrodki treningowe Realu. My sobie będziemy kupować Paulinhów i innych Gomesów. Bo nas stać. A jak przestanie stać, to się sprzeda Messiego, Busquetsa i znowu nas będzie stać.

0

Zgasił go ładnie. Takie konferencje to my lubimy ;)

0

A Demble za 90 mln funtów + 27 zmiennych, czyli innymi słowy ok 240 mln euro na dwóch grajków.

0

Też odniosłem wrażenie, że nikogo z tej grupy nie było..

0

Przecież większość czyta ten przegląd i tak tylko dla beki. Nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w te brednie. Katalończycy kochają MD, ale jak są zaślepieni to co zrobić

1

Dziś pewnie z 60 mln by kosztował

0

Pokaż mi zdjęcie z tego podpisania geniuszu, januszu.

4

Mniej więcej tak, z tym że Paulinho ława i niech nigdy z niej nie wchodzi.

13

Taki wiersz powinien dostać Bartomeu od kibiców.

0

Te 300 to właśnie będzie dopiero teraz po podpisaniu. Wcześniejsza miała bodajże 250 mln

22

Zapytaj Bartomeu. Isco 700 mln, a Messi 300. Gdzie tu logika?

3

Te słowa, to tylko powtwierdzenie tego, że Coutinho faktycznie postawił Livepool pod ścianą

0

Laporta to też złodziej, ale cule całym sercem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pique nie. V

0

Pierwsze co powinien zrobić nowy zarząd to przyjrzeć sie umowom miedzy Bartomeu a Paulinho bo to jest jakiś jawny przekręt.

16

Bo tak będzie.

0

Do dolożenia na Dembele nie ma, ale na dziadka Paulinho 40 mln jest

22

Chyba się wkurzył już na serio

0

Płakać się chce

4

Wali ślepakami, nawet nie warto tego czytać

0

Niech się już nie ośmieszają, bo nikt nie przyjdzie oprócz cracka Pauliny.

0

Za odpuszczenie tego młokosa to powinno wylecieć połowa zarządu Barcelony.

0

Ale my tak oczywiście, że nie skończymy. Bogatego właściciela nigdy mieć nie będziemy co nam da transfery po 300 mln

0

To niech zostaje i psuje im atmosfere w klubie. Prosić się nikt nie będzie.

0

Chłopie weź się nie ośmieszaj. Ronaldo to machina obecnie nie do zatrzymania. Facet wszedł i zrobił więcej niż Messi przez cały mecz. Załadował bramę genialną, niemalże strzelił drugą.

4

No bo zmietli.

1

Bo w koncu ktoś przejrzał na oczy ze Barca to dla niego za duze buty

5

Akurat teraz mecz na SB to jest najmniej ważny, Teraz ważą się losy całego sezou. Albo przyjdą konkretni piłkarze, albo sezon można spisać na straty już na starcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?