Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Klauzule powinny być wszędzie, albo nigdzie. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby obowiązywały wszędzie i każdy klub jeśli chce pozyskać zawodnika, a piłkarz wyraża chęć gry to odchodzi i tyle
0
To szejk robi 223 mln, 1 mln więcej niż klauzula i tyle widzisz Marco na CN
4
Dokładnie. Widok PSG poza LM i karą kilkudziesięciu mln byłby niezapomniany.
0
Tylko i wyłącznie Dembele
0
Tebas to mierda i próbuje zostawić Barcę na lodzie. Z kasą, ale po zamknięciu okna, przez co nie kupi zmiennika
0
Tebas to może sobie blokować ludzi w LL. Kasa wpłynie na konto Barcy i tyle ją zobaczy. Jestem przekonany, że dziś lub jutro najpóźniej oficjalnie Neymar w PSG
0
No bo prawda jest taka, że LL działa niezgodnie z prawem. Nie ma prawa blokować transfery, bowiem to czy naruszą FFP okaże się dopiero po zamknięciu okna.
0
Odpowie. Odchodził Alexis, to dzień później był Suarez
0
Postęp jak się patrzy ;)
4
Ja rozumiem, że chce odejść, ale czy tak ciężko powiedzieć cokolwiek swoim kibicom?
0
To przyjmie ją Barca ;)
0
No rzeczywiście przelicznik jest dla niego najważniejszy...
0
Dziennikarze w formie. Najpierw miał do Londynu, teraz już do Porto. Szybko.
0
Niech to się kończy jak najszybciej, bo trzeba szukać zastępcy
0
Szopka trwa w najlepsze
1
Bartomeu w jednym z wywiadów przyznałz, że Leo już zlożył podpis pod umową
0
Wygląda w porządku
0
Do szatni gości można, ale do "naszej" nie ma możliwości z racji tego, że piłkarze mają tam swoje rzeczy osobiste. Nawet z progu nie można zobaczyć.
0
15/16
2
https://www.r-gol.com/
0
Być może czasami w dniach "niemeczowych" jest taka możliwość?
0
Nie ma takiej możliwości.
0
Chyba karabinu......
0
No i dobrze. W końcu ktoś myśli
0
Jeśli to prawda, to jutro oficjalka
0
https://www.fcbarcelona.com/football/first-team/news/2017-2018/training-match-between-fc-barcelona-and-gimnastic-tarragona
0
Zapowiada się największa umowa w historii futbolu. Co zarobi to jego, aczkolwiek tu na chleb też mu starczało
0
A jak były kluby co dawały 40 mln za Gomesa to zarząd odrzucił oferty. Ciekawe jaki teraz jeleń za niego tyle zapłaci
0
W piątek jest ten mecz z Gimnastikiem czy nie?
47
Szykuje się najgorszy transfer w historii klubu. 40 mln za niechcianego w Europie starego grajka.. Parodia.