36

Klauzule powinny być wszędzie, albo nigdzie. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby obowiązywały wszędzie i każdy klub jeśli chce pozyskać zawodnika, a piłkarz wyraża chęć gry to odchodzi i tyle

0

To szejk robi 223 mln, 1 mln więcej niż klauzula i tyle widzisz Marco na CN

4

Dokładnie. Widok PSG poza LM i karą kilkudziesięciu mln byłby niezapomniany.

0

Tylko i wyłącznie Dembele

0

Tebas to mierda i próbuje zostawić Barcę na lodzie. Z kasą, ale po zamknięciu okna, przez co nie kupi zmiennika

0

Tebas to może sobie blokować ludzi w LL. Kasa wpłynie na konto Barcy i tyle ją zobaczy. Jestem przekonany, że dziś lub jutro najpóźniej oficjalnie Neymar w PSG

0

No bo prawda jest taka, że LL działa niezgodnie z prawem. Nie ma prawa blokować transfery, bowiem to czy naruszą FFP okaże się dopiero po zamknięciu okna.

0

Odpowie. Odchodził Alexis, to dzień później był Suarez

0

Postęp jak się patrzy ;)

4

Ja rozumiem, że chce odejść, ale czy tak ciężko powiedzieć cokolwiek swoim kibicom?

0

To przyjmie ją Barca ;)

0

No rzeczywiście przelicznik jest dla niego najważniejszy...

0

Dziennikarze w formie. Najpierw miał do Londynu, teraz już do Porto. Szybko.

0

Niech to się kończy jak najszybciej, bo trzeba szukać zastępcy

0

Szopka trwa w najlepsze

1

Bartomeu w jednym z wywiadów przyznałz, że Leo już zlożył podpis pod umową

0

Wygląda w porządku

0

Do szatni gości można, ale do "naszej" nie ma możliwości z racji tego, że piłkarze mają tam swoje rzeczy osobiste. Nawet z progu nie można zobaczyć.

0

15/16

2

0

Być może czasami w dniach "niemeczowych" jest taka możliwość?

0

Nie ma takiej możliwości.

0

Chyba karabinu......

0

No i dobrze. W końcu ktoś myśli

0

Jeśli to prawda, to jutro oficjalka

0

Zapowiada się największa umowa w historii futbolu. Co zarobi to jego, aczkolwiek tu na chleb też mu starczało

0

A jak były kluby co dawały 40 mln za Gomesa to zarząd odrzucił oferty. Ciekawe jaki teraz jeleń za niego tyle zapłaci

0

W piątek jest ten mecz z Gimnastikiem czy nie?

47

Szykuje się najgorszy transfer w historii klubu. 40 mln za niechcianego w Europie starego grajka.. Parodia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?