0

Sidibe przedłużył kontrakt, także można o nim zapomnieć

0

Wierzę w Alenię. bo chłopak naprawdę gra świetnie

3

Co się dziwić skoro Milan to po prostu Mediolan

0

Upadek Barcy coraz niżej

0

Tylko czekac jak Bartomeu wpłaci żądane 40M za Paulinho ;D 27 Chińczycy odrzucili

1

za tydzień w środę

20

Oj tam. U nas też całkiem ładnie będzie: Paulinho, Gomes, Rakitić

0

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego zarząd uparł się na drewnianego Paulinho?

0

No niestety, ale transfer Paulinho w ciągu 48h będzie zamknięty.

0

3

Luis Suarez podobno dostał hiszpański paszport. Teraz miejsce zawodnika spoza UE zajmuje tylko Neymar.

4

Opcje są trzy. Może płacić klub, który wypożycza, klub u którego jest wypożyczony lub oba w różnym stopniu

0

Ale pod koniec ładnie zgasił Bartomeu

1

Genialne rozwiązanie, żeby męczyć Leo podróżami jeszcze przed treningami

2

PIS przeciwko, PO za

1

Już zmieniłem

0

Już raczej pewne, że Djok nie zdąży dziś zakończyć meczu, bo będzie ciemno

1

Wciąż nie ma oficjalki Ceballosa, dziwne

1

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie

2

Jeśli faktycznie to prawda, to sezon S02E02 Verratti więźniem szejka

1

Chyba samo powiązanie powoduje że będziesz mógł robić normalnie zakupy

2

Barca zamierza zapłacić za niego więcej, niż Chinole gdy kupowali go od Kogutów.. brawo zarząd!

42

Oby Guangzhou tego nie przyjęło

1

Tak naprawdę cała nadzieja na ten sezon to ten człowiek.

0

Po co trzeci LO?

0

dzięki

0

źródlo, link?

0

Liceu ;) Oczywiście mówie o metrze

0

Akurat grajek dobry, tylko wiek..

1

Że niby MU największym klubem na świecie? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?