Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt. ;)
0
Przypomina się przede wszystkim saga Cesca. To był piękny spektakl ;)
1
10% wartości kwoty, której domagało się MCM. Standard w prawie.
0
Cardoner: Strach przed pozwem zbiorowym? Nie.
1
Cardoner: Istnieje wiele ważnych interesów wśród socios, to normalne.
0
Wszystko sprowadza się mniej więcej do tego, że robią tak, bo nie chcą zwiększyć cen biletów.
0
Nie sprecyzowałem, bo uznałem że każdy to wie ;) Ale fakt, mój błąd.
3
Cardoner: Zrobiono wiele hałasu o nic. ;D
1
Cardoner: Barca działała prawidłowo.
0
Oj będzie smród dzisiaj wokół zarządu
28
Oficjalnie: Barcelona wygrała sprawę sądową z MCM Publicidad. Chodzi o słynną fasadę Ciutat Esportiva, gdzie firma MCM domagała się 99 mln euro. Teraz muszą ponieść koszty sądowe 900 tys
0
Jeśli to prawda, to zarząd powinien z automatu podać się do dymisji
0
Koszulki wyglądają rewelacyjnie. Dla mnie bomba.
0
Nie było. Zlali to.
0
Będziesz mógł jeździć do 125 cmm
0
Odkupiony, a teraz pora go sprzedać i zarobić.
3
Jak bierzesz to podawaj źródło. To moje tłumaczenie z twittera BO.
0
1.
1
Najlepsze jest to, że pomoc klubowi Chapeconese wyraziło bardzo wiele klubów, a jakikolwiek czyn wykonała tylko Barcelona
1
Można dać zapis, że ma zagrać okresloną liczbę a jak nie to kara finansowa.
1
Jeśli ma grać w rezerwach, to lepszą opcję jest wypożczynie do klubu z 1 ligi.
2
Biorąc pod uwagę dzisiejszą pomoc Barcy, to on jeszcze prezentuje z nich najwyższy poziom. W czym on jest gorszy od takiego Gomesa..
16
Problem w tym, że w Barcy B to on się zniszczy. Chłopak musi grać z topem w 1 lidze. Od niego powinno się ustalać jedenastkę na Eibary, Depor itd.
1
To co się dzieje ostatnimi czasy w Barcelonie to jest jakaś kpina ze strony zarządu. To jak zaniedbano La Masie i zrujnowano płace w zespole.
5
To najwyższy czas dać szansę Alenii w pierwszym zespole. Chłopak ma taki talent, że zmarnowanie go powinno równać się z wywiezieniem Bartomeu na taczkach.
0
ESP - ENG i mistrzostwo Hiszpanii
0
Dramat....
6
Leo, królu graj jak jeszcze w Barcy 10 lat!! Nigdy już nie będzie takiego piłkarza
20
Laporta wróć!
1
Douglas wersja 2.0