3

Swoją drogą imię Tonni to czysto męskie ;D dziwnie to brzmi u kobiety ;p

0

W takim razie Ceballos, Thiago, Semedo to też byłoby dobre okno

0

Ani Seri, ani Eriksen, ani Balerina to nie będzie dobre okienkko. Dobre okienko to Verratti

11

nie

1

xD I kolejny sezon zakończony kompromitacją ;D Dobrze, że nie zarządzasz klubem bo byłaby równia pochyła jak u Bartomeu. Żadnych półśrodków

3

Projekt spoko, tylko zmieniłbym na nieco inne odcienie

7

Jeśli tu naprawdę był zrobiony jakiś wałek, to więzienie będzie bardzo blisko

0

Pewnie zwykła reklama

16

Dokładnie. Przemówienie Trumpa nt. historii Polski piękne. Pewnie nie jeden Polak nie ma takiego pojęcia o tym co działo się na naszych ziemiach i jeszcze nie pasuje. Nikt nie każe go słuchać jak się nie podoba. Według mnie bardzo ważne spotkanie, w którym Trump pokazał że Polska dla USA jest naprawdę ważnym partnerem

0

Płakać nikt nie będzie. Można tylko wzruszyć ramionami, co dalej ;)

2

Po co on nam? ;) NIE, to nie może być prawda

1

Drukuje sie.

6

To są kolejne kompromitacje zarządu z Bartkiem na czele. Dawanie niebotycznych kontraktów dla niesprawdzonych jakościowo piłkarzy. Rok roczne podwyżki za nic. Potem nie dość że nie da się ich pozbyć, to jak już z łaską odejdą to za psie pieniędze

23

Po co odchodzić skoro Barca całkiem ładnie płaci. Żyć, nie umierać

43

Mości pana powinno się pożegnać, bo nie pokazał nic co dawał Atleti. Kompletne dno

4

To wygląda imponująco? ;D A co powiesz na atak Neymar - Suarez - Messi? ;)

0

A taki, że nie ma możliwości żeby transfer do takiego klubu jak Barcelonie nie odbył się bez ani jednego artykułu o nim. Proste

0

No taka jest prawda. Marco miał wszystkie karty w ręku, a po podpisaniu umowy przykro mi, ale trzeba wypełnić to co się wcześniej podpisuje

1

Brazol nigdy nie pociągnie Barcy to jak zrobił to Messi i im szybciej wiele osób to zrozumie tym później będzie mniejsze zaskoczenie

0

Kto mu kazał przedłużać kontrakt skoro kocha Barcę? Ma los jaki sobie zgotował

0

Po co podbijać ofertę do 25M skoro klauzula to 15M. Wystarczy zawodnikowi dać większą pensje i wybierze Barcę.

0

Mówiłem wczoraj o takiej opcji. Aczkolwiek szejk w życiu nie da ci 100M i Marco za Neya bo musiałby być totalnym idiotą

1

A kolejna kompromitacja będzie jak Ceballos pójdzie do RM.

0

Nie wiem, ale nic nie słychać w prasie, żeby miała jakikolwiek plan B dla linii pomocy.

0

Najgorsze jest to, że zarząd na siłe będzie chciał przykryć fiasko z Verrattim i skupi się na Bellerinie choćby i miał wyłożyć 60M. A alternatywą do środka będzie crack Paulinho

20

Dotychczasowe okno Bartomeu:



- fiasko z Verrattim

- fiasko z Dembele

- fiasko z Semedo

- fiasko z Bellerinem

- fiasko z Ceballosem (loading)

Jest dobrze!

1

No i wydaje się, że koniec sagi z magikiem Verrattim. Można się było spodziewać, że szejk Włocha nie puści choćby i Barca zaoferowała 150M. Alternatywy? Brak. Nie ma na świecie zawodnika o profilu Verrattiego z taką jakością jaką on posiada. Może i jest Thiago, ale nie do wyjęcia. Eriksen to jednak nie ten poziom, a Coutinho nie ta pozycja..

2

Jeszcze by brakowało akceptacji oferty... Roberto musi grać w pomocy, bo tam spisuje się najlepiej. Pora pozbyć się przeciętniaków typu Rafa i Denis

0

Ja przyznam szczerze, że mam nadzieje że to ostatni sezon Iniesty w Barcelonie

1

Budowa miała ruszyć w te lato, a tu ani słychu ani widu. Najpierw redukcja długu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?