1

Chodzi o to, że drużyna zaczynająca strzelać ma 60% szans na zwycięstwo i jest to nie fair.

0

Nie ma problemów, bo się od tego ucinają. Dla mnie to jest parodia bo ośmieszyli się dajać kare Messiemu, a potem nagle zauważają że nie ma podstaw. Powinni ładne odszkodowanie wypłacić, bo kara Messiego była niezgodna z prawm

6

Pora Leo zagrać w barażu i pokazać kto jest bogiem ;D ZP już czeka. ;D

3

Może jakieś porządne narzędzia?

0

W 2011 S. Rosell zapowiedział stworzenie małego cmentarza na Camp Nou. Temat upadł, ale Barça dostała 1M€. Teraz jest oskarżona o oszustwo. [Kręcidło]

5

Szkoda, że Leo i tak musiał jeden mecz odcierpieć za NIC. Skandal. Kompromitacja FIFA.

0

Może po prostu nie ma tyle kasy?

0

tak

0

Bardzo dobry trener, ale czy to odpowiedni moment? Niekoniecznie. Chcemy kogoś z zewnątrz co jest w stanie wstrząsnąć tymi gwiazdkami

0

Zero szerszych informacji. Nic nie wiadomo.

10

To nie fart sprawia, że gra w Realu, a jego umiejętnosci.

0

A kto do tego doprowadził? Josep Guardiola.

0

Fakt. Ręczna to tylko dla prawdziwych facetów. W dodatku Barca to potęga ;)

0

Może lepsze to niż oglądanie panienek biegających na boisku, symulujących, czekając tylko na oszustwo. Piłka nożna jeśli nie pójdzie do przodu i nie zacznie działać system VAR to zejdzie na dno. Zbyt wiele przekrętów przeszło do historii

0

Ja może na futbol amerykański, podobno równie ciekawy

1

Koszmar trwa. Real obroni LM i można będzie przestać oglądać futbol

1

Eriksen. Człowiek, który naprawde mógł by nas zbawić

1

Za darmo dopiero za rok. A wcześniej ten rok przesiedzi na trybunach...

1

Wersja nr 1 zniszczyła system. Najlepsza chyba jaka powstała. Dzięki KamQiX!

1

Ale my już nie chcemy kontynuacji projektu pod nazwą grajmy na MSN. Zespół ma być oparty na Leo i to jeszcze ładnych pare lat.

0

50 dyszek czyli 50x10= 500 zł? xD

22

Wyobraźnia cię widzę ostro poniosła. Weź napij się herbaty z lipy, odpocznij a potem zastanów się nad swoim życiem.

1

Jestem twoim fanem od pierwszego kalendarza. Brawo! ;D

0

U nas dopiero najwcześniej w środę ;)

16

Z wszystkich kandydatów przekonuje mnie tylko Garcia i Valverde

0

Ja czekam aż dziewczyna wróci z pracy i ruszamy ćwiczyć ;)

0

Prawda jest taka, że mu to sobie możemy pisać i marzyć o kim chcemy. Fakty są takie, że musi przyjść nowy trener ze swoją wizją i to on ma decydować kogo chce, bo on będzie rozliczany z błędów i ze swoich decyzji. Nam pozostaje tylko czekać na ostateczne decyzje. Póki co nie zanosi się na nic kolorowego.

0

Remont chyba miał ruszyć latem 2017, jednak nie ma pieniędzy i przesunięto na późniejszy termin

0

Ta to na pewno nie będzie ostatnia kolejka. 14 będzie grana 37. kolejka, a koniec ligi 20-21 maja

0

Propozycja rewelacja, tylko no własnie problemem jest Anglik. Oni słabo grają w LL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?