Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chodzi o to, że drużyna zaczynająca strzelać ma 60% szans na zwycięstwo i jest to nie fair.
0
Nie ma problemów, bo się od tego ucinają. Dla mnie to jest parodia bo ośmieszyli się dajać kare Messiemu, a potem nagle zauważają że nie ma podstaw. Powinni ładne odszkodowanie wypłacić, bo kara Messiego była niezgodna z prawm
6
Pora Leo zagrać w barażu i pokazać kto jest bogiem ;D ZP już czeka. ;D
3
Może jakieś porządne narzędzia?
0
W 2011 S. Rosell zapowiedział stworzenie małego cmentarza na Camp Nou. Temat upadł, ale Barça dostała 1M€. Teraz jest oskarżona o oszustwo. [Kręcidło]
5
Szkoda, że Leo i tak musiał jeden mecz odcierpieć za NIC. Skandal. Kompromitacja FIFA.
0
Może po prostu nie ma tyle kasy?
0
tak
0
Bardzo dobry trener, ale czy to odpowiedni moment? Niekoniecznie. Chcemy kogoś z zewnątrz co jest w stanie wstrząsnąć tymi gwiazdkami
0
Zero szerszych informacji. Nic nie wiadomo.
10
To nie fart sprawia, że gra w Realu, a jego umiejętnosci.
0
A kto do tego doprowadził? Josep Guardiola.
0
Fakt. Ręczna to tylko dla prawdziwych facetów. W dodatku Barca to potęga ;)
0
Może lepsze to niż oglądanie panienek biegających na boisku, symulujących, czekając tylko na oszustwo. Piłka nożna jeśli nie pójdzie do przodu i nie zacznie działać system VAR to zejdzie na dno. Zbyt wiele przekrętów przeszło do historii
0
Ja może na futbol amerykański, podobno równie ciekawy
1
Koszmar trwa. Real obroni LM i można będzie przestać oglądać futbol
1
Eriksen. Człowiek, który naprawde mógł by nas zbawić
1
Za darmo dopiero za rok. A wcześniej ten rok przesiedzi na trybunach...
1
Wersja nr 1 zniszczyła system. Najlepsza chyba jaka powstała. Dzięki KamQiX!
1
Ale my już nie chcemy kontynuacji projektu pod nazwą grajmy na MSN. Zespół ma być oparty na Leo i to jeszcze ładnych pare lat.
0
50 dyszek czyli 50x10= 500 zł? xD
22
Wyobraźnia cię widzę ostro poniosła. Weź napij się herbaty z lipy, odpocznij a potem zastanów się nad swoim życiem.
1
Jestem twoim fanem od pierwszego kalendarza. Brawo! ;D
0
U nas dopiero najwcześniej w środę ;)
16
Z wszystkich kandydatów przekonuje mnie tylko Garcia i Valverde
0
Ja czekam aż dziewczyna wróci z pracy i ruszamy ćwiczyć ;)
0
Prawda jest taka, że mu to sobie możemy pisać i marzyć o kim chcemy. Fakty są takie, że musi przyjść nowy trener ze swoją wizją i to on ma decydować kogo chce, bo on będzie rozliczany z błędów i ze swoich decyzji. Nam pozostaje tylko czekać na ostateczne decyzje. Póki co nie zanosi się na nic kolorowego.
0
Remont chyba miał ruszyć latem 2017, jednak nie ma pieniędzy i przesunięto na późniejszy termin
0
Ta to na pewno nie będzie ostatnia kolejka. 14 będzie grana 37. kolejka, a koniec ligi 20-21 maja
0
Propozycja rewelacja, tylko no własnie problemem jest Anglik. Oni słabo grają w LL