14

Real zasługuje na mistrza, a raczej Barcelona na niego nie zasługuje. Taka prawda.

0

No i stało się. Niemożliwe nie istnieje. A jednak.

0

Dziś to trzeba się modlić o 3 pkt Barcy i brak kartki dla Alby i Roberto.

4

Nie ma co dramatyzować. Nawet w przypadku odpadnięcia z LM, przegrania ligi to mamy szanse na PK. Każdy puchar to ogromna radość i nikt nam tego nie zabierze. W przyszłym sezonie wrócimy silniejsi i z większym doświadczeniem. Głowa do góry.

0

Real ma taką pomoc, że każdego z nich przywitałbym z otwartymi ramionami. Isco genialny, Asensio był za pół darmo, Modrić geniusz... eh.

0

Rakitić to świetny transfer. Forma spadła, ale w pierwszym i drugim sezonie to kluczowy piłkarz.

1

Dokładnie 4, z czego 3,5 mln na Douglasa już było. Kpina.

2

Najgorsze ze nawet gdyby wierzyć w cuda i zwycięstwo z Realem to i tak jesteśmy za nimi w tabeli

7

Ta porażka z Malaga bedzie boleć jeszxze długo

0

A większość i tak chce oglądać w dalszym sezonie Inieste, który blokuje tylko miejsce dla młodego pomocnika. Każdy chyba dalej jest wyobraźnią, że Xavi z Iniestą nas pociągną do tytułów.

6

Rezerwowa linia Realu jest poziom lepsza od naszej wyjściowej. Smutne do czego doprowadzono przez lata zaniedbań

1

Skoro obejrzałeś już dwa, to raczej następny masz już we wtorek. ;p

1

Canal+ w piątki o 21.

0

Poczekam sobie tydzień i obejrzę z lektorem. Choć przyznam kusi kolejny ;)

12

Tak niestety jest, a co by nie mówić swięta Wielkiej Nocy są ważniejsze

0

Jestem właśnie po obejrzeniu pierwszego odcinka 5 sezonu Skazanego i zapowiada się powrót do korzeni i w końcu dobry sezon. ;)

0

Śmiało możesz układać pytania do milionerów. Świetne ;D

0

Wiem, wiem że jest już wersja z napisami, ale czekam na polskiego lektora. No nic najpewniej w sieci pojawi się jutro z rana

0

Polecam mBank. Rewelacja, w dodatku lider bankowości mobilnej

0

Orientuje się ktoś może czy da się wykupić C+ na przykład na jeden dzień w necie? Dziś premiera Skazanego i chciałbym zobaczyć

0

Trener wyśmienity, aczkolwiek Barca nie posiada zawodników do stylu Simeone. Barca nie potrafi cierpieć, a to klucz u Argentyńczyka

0

Pora zastanowić się kto powinien przejąć tą pałeczkę. Garcia to mógłby być świetny trener, ale czy nie za wysokie progi?

0

Monaco fajny młody zespół. Takie ekipy chce sie oglądać

0

Biorąc pod uwagę co obecnie wyczynia Enrique to za Martino graliśmy lepiej

0

Ten zespół obecnie jest tak chaotycznie ustawiony, że zauważa to już każdy kibic Barcelony oprócz najważniejszej osoby, czyli Enrique. Sprowadzenie rezerwowych za grubo ponad 100 mln, którzy nic nie wnieśli do zespołu oprócz Umtitego i Digne to lekka kompromitacja. Sprowadzenie Gomesa zamiast porządnego pomocnika playmakera z topu to kolejny poważny błąd tak jak to, że nie ma PO z krwi i kości przez co musi tam grać Roberto. Miejsce Hiszpania jest w środku pola i tam czuje się znakomicie, bo widać jakie ma parcie do przodu. hen0x ja bym na nową myśl szkoleniową nie liczył. Wszystko wskazuje na to, że będzie Unzue i kontynuacja projektu pod tytułem grajcie na MSN, a pewnie coś wpadnie

1

Według mnie najlepsza wersja Barcy Pepa, a najlepsza Lucho wypada zdecydowanie na korzyść Pepa. Tamten zespół był zdolny niszczyć rywali w pierwszych 20 minutach, żeby kolejne 70 dogrywać mecz w oczekiwaniu na końcowy gwizdek. To był najlepszy zespół w historii

1

Fakty są takie, że gdyby nie sędzia to Barcy w ćwierćfinale by nie było. Nie ma co się oszukiwać i każdy o zdrowych zmysłach wie, że to 6-1 to i przypadek i pomoc sędziego, bo wielkiej gry tam też nie było

1

Granie 3-4-3 w obecnym futbolu to samobójstwo. Barca i tak jest zbyt ofensywanie ustawiona, a w dodatku gra trójką obrońców. To jeden z błędów. Ja bym spróbował 4-2-3-1 z Messim na pozycji nr 10.

0

Dobry przykład. Wtedy po niesamowitej remontadzie na Milanie dostaliśmy baty od Bayernu. Teraz to wygląda bardzo podobnie. Wspaniała remontada na PSG, a teraz odpadnięcie z Juve o krok. Bardzo podoba sytuacja

0

Według mnie nie. Mistrzostwo zabrał nam sędzia w ostatniej kolejce z Atleti. Gdyby nie to dziś Martino byłby uważany za dobrego trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?