Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki wzór na takie dokładne obliczenia?
11
Oby w noce go nie zajechała ;D
0
Coś pięknego. Dla mnie rewelacja
0
Wstawiał już ktoś może linki do tapet na kwiecień?
5
Facet już buduje swoją posadkę na prezydenta FCB. Powiedział to co każdy wie i myśli tylko bał się powiedzieć. Brawo Geri!
0
Suarez zawieszony. Dziś nie zagra
1
100-120 euro
1
Siedź dalej u papcia Wengera. Kilka miesięcy temu gada, że gdyby dzwoniła Barca to nie odbierze telefonu a teraz puszcza oczko. Wypchaj się i siedź i nigdy nic nie wygraj
1
Hahahahaah, nie no genialne ;D
0
4 pomocników, a rozgrywa Messi. Może mi ktoś powiedzieć co tu się odwala?
0
Sam się nad tym zastanawiam, bo dziura wielkości krateru
2
Pomoc dzisiaj to jest jakaś parodia. Rakitić zamiast wracać do obrony to sobie truchta z Rafą.
0
Koniec z jajami i powrót do 4-3-3
0
Parodia nie obrona
1
Rambla to jest jednak ulica marzeń. Nie dość, że pogadasz z obcymi sobie ludźmi to jeszcze pomogą ci zrobić zadanie ;D
0
Jego czas tak jak mówi poprzednik już się skończył. Potrzebujemy PO z krwi i kości, ale z topu
0
Umtiti wraca do składu i od razu człowiek szczęśliwy. Mam nadzieje, że chłopaki dadzą z siebie dziś wszystko i zrobią porządny spektakl
2
Ja bym polecał mecz na niedzielę Barca - Valencia
0
Wiadomo, że była taka historia. Po tym meczu o Puchar Gampera, Juve chciało wypożyczyć Leo, ale zarząd Barcy się nie zgodził
0
Ja bym wziął trójkę Verratti, Coutinho i Thiago. Najlepszy środek pola ;)
0
Tak bilet jest gwarantowany. Bilety zapewnia sam klub także wszystko tu już OK
0
Wieki sukces Kwiatkowskiego. Ogromne gratulacje za zwycięstwo w jednym z najważniejszych wyścigów kolarskich świata!
0
Ale petarda. Strzał marzenie
0
Leicester - Monaco, czuje taką pare
11
Z pocałowaniem ręki biorę BVB, Monaco albo Leicester. W końcu byłoby coś świeżego, nowego. Te Atleiki, reale, Bayerny nudne już jak flaki
0
Zniszczyłeś system. Świetne ;D
0
3 godziny do losowania. Biorąc pod uwagę jakość drużyn, które zostały to tylko w starciach z Leicester i Monaco, Barcelona będzie faworytem. Z BVB 50-50.
0
Bez przesady. Bayern też fajnie wygląda, Juve nas też spokojnie by wyjaśniło
0
Jutro po raz kolejny będzie ból dupska bo Barca - Atleti, a Real - Monaco ;)
0
Nie dla Anglików w Hiszpanii, tym bardziej w FCB. Zawodnik bardzo dobry, ale na warunki angielskie. Tutaj bardzo szybko by go sprowadzono na ziemię