0

Jaki wzór na takie dokładne obliczenia?

11

Oby w noce go nie zajechała ;D

0

Coś pięknego. Dla mnie rewelacja

0

Wstawiał już ktoś może linki do tapet na kwiecień?

5

Facet już buduje swoją posadkę na prezydenta FCB. Powiedział to co każdy wie i myśli tylko bał się powiedzieć. Brawo Geri!

0

Suarez zawieszony. Dziś nie zagra

1

100-120 euro

1

Siedź dalej u papcia Wengera. Kilka miesięcy temu gada, że gdyby dzwoniła Barca to nie odbierze telefonu a teraz puszcza oczko. Wypchaj się i siedź i nigdy nic nie wygraj

1

Hahahahaah, nie no genialne ;D

0

4 pomocników, a rozgrywa Messi. Może mi ktoś powiedzieć co tu się odwala?

0

Sam się nad tym zastanawiam, bo dziura wielkości krateru

2

Pomoc dzisiaj to jest jakaś parodia. Rakitić zamiast wracać do obrony to sobie truchta z Rafą.

0

Koniec z jajami i powrót do 4-3-3

0

Parodia nie obrona

1

Rambla to jest jednak ulica marzeń. Nie dość, że pogadasz z obcymi sobie ludźmi to jeszcze pomogą ci zrobić zadanie ;D

0

Jego czas tak jak mówi poprzednik już się skończył. Potrzebujemy PO z krwi i kości, ale z topu

0

Umtiti wraca do składu i od razu człowiek szczęśliwy. Mam nadzieje, że chłopaki dadzą z siebie dziś wszystko i zrobią porządny spektakl

2

Ja bym polecał mecz na niedzielę Barca - Valencia

0

Wiadomo, że była taka historia. Po tym meczu o Puchar Gampera, Juve chciało wypożyczyć Leo, ale zarząd Barcy się nie zgodził

0

Ja bym wziął trójkę Verratti, Coutinho i Thiago. Najlepszy środek pola ;)

0

Tak bilet jest gwarantowany. Bilety zapewnia sam klub także wszystko tu już OK

0

Wieki sukces Kwiatkowskiego. Ogromne gratulacje za zwycięstwo w jednym z najważniejszych wyścigów kolarskich świata!

0

Ale petarda. Strzał marzenie

0

Leicester - Monaco, czuje taką pare

11

Z pocałowaniem ręki biorę BVB, Monaco albo Leicester. W końcu byłoby coś świeżego, nowego. Te Atleiki, reale, Bayerny nudne już jak flaki

0

Zniszczyłeś system. Świetne ;D

0

3 godziny do losowania. Biorąc pod uwagę jakość drużyn, które zostały to tylko w starciach z Leicester i Monaco, Barcelona będzie faworytem. Z BVB 50-50.

0

Bez przesady. Bayern też fajnie wygląda, Juve nas też spokojnie by wyjaśniło

0

Jutro po raz kolejny będzie ból dupska bo Barca - Atleti, a Real - Monaco ;)

0

Nie dla Anglików w Hiszpanii, tym bardziej w FCB. Zawodnik bardzo dobry, ale na warunki angielskie. Tutaj bardzo szybko by go sprowadzono na ziemię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?