2

Siema! Oto specjalnie dla Was moja dziewczyna przygotowała tapetę FC Barcelona na marzec.

Możecie śmiało zgłaszać opinie i uwagi. Pozdrowienia !!

https://megawrzuta.pl/download/19c7cd471ac00fff2648fef261deb53f.html

2

Lepszy niż Paco.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szczerze to nie ma co się cieszyć, bo w niedziele zweryfikuje nas ATM. Jeśli wygramy wracamy do walki, jak nie to ta porażka dzisiejsza nic nie daje

9

Zgadnijcie jaka strona padła ;D

0

Wracamy do gry. Tak jest!!

2

Mats najlepszym piłkarzem. To pokazuje obraz żenady

0

Pique

0

Klopp kiedyś powiedział, że nie widzi się w Hiszpanii

0

Można pieszo, ale polecam poruszanie się metrem. Zajrzyj też na targ na Rambli.

0

Jedyna sensowna opcja to Gaspar, albo poczekać do końca sezonu

0

wystarczy ci 400 euro bez problemów

0

Najprawdopodobniej tak, między 37., a 38. kolejką w maju

0

Cholo wczoraj dał popis hipokryzji. " Pierwszą kartkę dla Carrasco porównuję do sytuacji, w której Ivan Rakitić sfaulował Nicolása Gaitána, który potrzebował opieki lekarzy, a Chorwat nie zobaczył kartki. Carrasco za taki sam faul na Ardzie już kartkę zobaczył. Druga to po prostu efekt poślizgnęcia się... Gratulacje dla Barcelony za zarządzanie wszystkim w bardzo dobry sposób"

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Atletico na nic nie zasługuje. Okradło nas z ligi w sezonie Martino i tyle

2

w LM też niewiadomo kto zagra, a można 2 lata wcześniej znać miejsce...

11

Miejsce finału powinno być znane w sierpniu..

0

Szkoda Luisa... będzie nieźle wkurwiiony

0

Pique dramat

5

A faul na Suarezie? Nie powinno być gola Atleti

5

Nam nie uznano ostatnio gola, karma wróciła

0

Kryminał

1

Suarez jaka motywacja

1

Uczy się od najlepszych

12

Gomes klasa, Messi znowu pokazał dlaczego jest najlepszym piłkarzem świata

1

Co mecz jedno i to samo. Lament czemu nie Mascherano, czemu nie Vidal, czemu nie gra Neymar. Ludzie, litości. Enrique płaci się grube mln żeby umiał ustalić skład 11 chopa na mecz z ciężkim rywalem i potem z tego będzie rozliczany

4

Skończcie prorocy marudzić. Wiecie lepiej? Zapiszcie się na kurs trenerski, CV do Bartomeu i może was przyjmie

0

Radzę się zamknąć i samemu zacząć prowadzić staty. Na wikipedii głównie staty Messiego uzupełniam ja

0

Owszem, kariera sporo go nauczyła, że w niektórych meczach trzeba zagrać oszczędnie żeby za kilka dni być w lepszej dyspozycji, jednak do 40-tki nie ma szans grać na najwyższych obrotach. W Barcy max 34-35 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?