Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Siema! Oto specjalnie dla Was moja dziewczyna przygotowała tapetę FC Barcelona na marzec.
Możecie śmiało zgłaszać opinie i uwagi. Pozdrowienia !!
https://megawrzuta.pl/download/19c7cd471ac00fff2648fef261deb53f.html
2
Lepszy niż Paco.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szczerze to nie ma co się cieszyć, bo w niedziele zweryfikuje nas ATM. Jeśli wygramy wracamy do walki, jak nie to ta porażka dzisiejsza nic nie daje
9
Zgadnijcie jaka strona padła ;D
0
Wracamy do gry. Tak jest!!
2
Mats najlepszym piłkarzem. To pokazuje obraz żenady
0
Pique
0
Klopp kiedyś powiedział, że nie widzi się w Hiszpanii
0
Można pieszo, ale polecam poruszanie się metrem. Zajrzyj też na targ na Rambli.
0
Jedyna sensowna opcja to Gaspar, albo poczekać do końca sezonu
0
wystarczy ci 400 euro bez problemów
0
Najprawdopodobniej tak, między 37., a 38. kolejką w maju
0
Cholo wczoraj dał popis hipokryzji. " Pierwszą kartkę dla Carrasco porównuję do sytuacji, w której Ivan Rakitić sfaulował Nicolása Gaitána, który potrzebował opieki lekarzy, a Chorwat nie zobaczył kartki. Carrasco za taki sam faul na Ardzie już kartkę zobaczył. Druga to po prostu efekt poślizgnęcia się... Gratulacje dla Barcelony za zarządzanie wszystkim w bardzo dobry sposób"
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Atletico na nic nie zasługuje. Okradło nas z ligi w sezonie Martino i tyle
2
w LM też niewiadomo kto zagra, a można 2 lata wcześniej znać miejsce...
11
Miejsce finału powinno być znane w sierpniu..
0
Szkoda Luisa... będzie nieźle wkurwiiony
0
Pique dramat
5
A faul na Suarezie? Nie powinno być gola Atleti
5
Nam nie uznano ostatnio gola, karma wróciła
0
Kryminał
1
Suarez jaka motywacja
1
Uczy się od najlepszych
12
Gomes klasa, Messi znowu pokazał dlaczego jest najlepszym piłkarzem świata
1
Co mecz jedno i to samo. Lament czemu nie Mascherano, czemu nie Vidal, czemu nie gra Neymar. Ludzie, litości. Enrique płaci się grube mln żeby umiał ustalić skład 11 chopa na mecz z ciężkim rywalem i potem z tego będzie rozliczany
4
Skończcie prorocy marudzić. Wiecie lepiej? Zapiszcie się na kurs trenerski, CV do Bartomeu i może was przyjmie
0
Radzę się zamknąć i samemu zacząć prowadzić staty. Na wikipedii głównie staty Messiego uzupełniam ja
0
Owszem, kariera sporo go nauczyła, że w niektórych meczach trzeba zagrać oszczędnie żeby za kilka dni być w lepszej dyspozycji, jednak do 40-tki nie ma szans grać na najwyższych obrotach. W Barcy max 34-35 lat