0

Jak TAS mógł być taki nie dobry i uznać ich winę i ukarac ich jednym oknem?

0

Ja bym się dalej odwoływał. Ta sprawa jest wygrana po stronie Barcy, nikt nie uraża uczuć wnosząc senyere. To tak jakby zabronić wnosić polskie flagi na mecz ligowy Legii z Lechią

3

Niech się nimi udławi. Poziomu Leo nie osiągnie nigdy. Ta walka jaką nakręca FF i FIFA już jest śmieszna

0

Ja ta tego Realu nienawidzę, gardze tą białą koszulkę i przepuścicłbym je wszystkie przez piec

3

Ronaldo Suarezowi mógłby buty co najwyżej wyczyścić. Nikt nie gra na takiej intensywnosci jak el Pistolero, facet zapieprza od bramki do bramki,a CR macha łapkami

2

W tym roku został do rozegrania jeszcze jeden mecz. Wygrać go i udać się na spokojne święta. Od stycznia zaczyna się maraton, czyli to co kibice kochają najbardziej. Zapinamy pasy i startujemy

2

Skoro Leo, drugi najlepszy piłkarz świata tak gra, to jak gra piłkarz nr 1? No własnie..

4

należała mu się ta brama jak psu buda

13

Ronaldo przy takich próbach dryblingu zerwał by sobie więzadła

5

Niech dziennikarze obejrzą ten mecz i powiedzą kiedy CR zrobił taką akcje

1

co zrobił Bóg !~!!!

1

Ależ doping na CN ;D

0

ma ktoś dobrego linka?

0

CR w Realu

1

Zgadza się. ;)

7

Szczera prawda. Idąc na mecz Barcy, idzie się niczym do teatru na wystawę najlepszej sztuki.

2

możesz być tego pewny ;)

0

To nawet nie jest śmieszne ;) Real i tryplet.. pomarzyć można ;d

0

kmś piszemy z małej, jeśli nie odnosimy się do konkretnego wydarzenia

0

Barca ma jeszcze mecz Herculesem...

0

Słuchaj, jednak ktoś ich wybrał tak? Zrobiła to większość, która udała się do urn. Ci co nie poszli niech sobie plują w brode, bo każdy głos ma taką samą wartość. Dziś słychać wielkie żale, ale iść oddać głos podczas wyborów się nie chciało. Po za tym kto na dziś jest lepszy od PIS? PO, która przez 8 lat nic nie zrobiła?

0

Zgadza się. Nauczycieli chroni karta nauczycieli i nimi bym się nie przejmował. Są w tym kraju wazniejsze kwestie, jak m.in to, że opozycja wyciąga brudy przed PE i mówi jakie to bagno mamy w Polsce. Co jest totalną bzdurą, bo mamy piękny kraj, tylko część kretynów próbuje odowodnić, że PO jest lepsze. To nie w PL gwałci się kobiety podczas nocy sylwestrowej, to nie w PL wjeżdża się cieżarówką w tłum, to nie PL wybuchają bomby na lotniskach.

3

Nie sądze. Liczba uczniów nie spadnie, więc ilość nauczycieli także nie. Po za tym mają mieć zagwarantowane, że nie stracą pracy

0

Zwykle o 11 są treningi

3

Nie przekłamuj faktow, bo gimnazja nie będą puste. Od dawna mówi się, że zrobi sięz nich szkoły średnie

0

Nic nie dostają.

0

Gruby zostaje, Neymar zostaje, pora na Pchełkę ;)

1

475.

1

Od 2017 dwa lata testów w ligach które zglosiły sie do testów. M.in. Wloska

0

można kupić nadruk ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?