0

Siedzę przed kompem i tak naszła mne nie pierwszy raz myśl, co będzie gdy karierę zakończy największy crack futbolu jaki dotychczas się urodził - Messi. Przed nim ostatnie lata kariery, jakże cudownej... marzeniami wybiegając w przyszłości, może któryś z synów Leo zdecyduje się na fach ojca i kiedyś ponownie zobaczymy nazwisko Messi na koszulce Barcy..

0

Też bym zagrał nieco defensywniej i dał SR na PO. Środek Rakitić, Mascherano i Denis (po przerwie Andres), MS i Turan. Na stoperze Umtiti obok Pique, a na lewej Alba

0

Może komplet? 90k?

0

Panowie gdybyście dziś byli na miejscu Enrique, kogo wysłalibyście dziś na boisko od początku? Z racji tego, że na fcbarca są znakomici fachowcy czekam na odpowiedzi ;)

1

Słabo lądował, nie przesadzaj

0

Ostatnio Ney odzyskał blask. Gdyby tak jeszcze dołożył kilka goli to już byłoby super ;)

15

Co jak co, ale Suarez jednak jest lepszy.

0

Taka prawda. Na tej odległości nie da się już ładnie wylądować..

5

Z najlepszym napastnikiem... troszkę odleciał

0

Ależ ma pecha Rafa. Uwielbiam go, wracaj do zdrowia!

1

Neymar wkracza w najlepszy wiek.. sto lat cracku!

0

Tak. Niesamowita opowieść o człowieku, którego zachowanie to prawdziwe bohaterstwo

1

Wczoraj właśnie oglądałem Przełęcz ocalonych i jeden z lepszych filmów. Niesamowita końcówka i ta postać Dossa..

0

To co się odwaliło na morele.net to jest czyste przegięcie. Polscy idioci, bo jak nazwać osoby które widzą lapka wartego 8k kupują go za 10 zł i jeszcze chcą go dostać.. Ewidentna pomyłka pracownika sklepu. Spokojnie, sklep chroni regulamin, także ci którzy myślą, że dostaną lapka to mogą pomarzyć. W dodatku na takie zachowanie jest też paragraf i grozi za to kilka lat pierdla

4

Z tym Kamerunem to pojechaliście grubo. To był półfinał i dopiero wywalczyli awans do finału, gdzie zmierzą się z Egiptem

0

Prezydent niszczy tożsamość klubu? A powiedz mi płaczku od ilu lat kluczowymi piłkarzami w klubie są wychowankowie... Ja ci odpowiem. Mniej niż 10 lat. Tymczasem historia klubu to blisko 120 lat i wcześniej więcej było piłkarzy z ligi niż wychowanków

0

A czy Grimaldo, Sandro i inni pokazali poziom by grać w pierwszym składzie? Nie. Dziś dalej trzepią ogony i nigdy w futbolu nie będą liczącymi się piłkarzami jak miliony innych

0

Kadencja Tito i faktycznie rok chyba 2012

1

Świetny komentarz. Niektórzy naprawdę nie znają historii, gdy Barca to połowa składu Holandii

1

Sory, ale występ Mascherano był słaby. W drugiej połowie biegał niczym dziecko we mgle

1

Chyba kosmetyki

5

Niestety na imprezce brakuje Casillasa, ale może rudy coś powie

20

30 lat Pique... kiedy to zleciało. Kilka lat gry dalej przed nim, podobnie jak przed Leo

0

Messi będzie musiał tak jak i pozostałka dwójka niesamowicie uważać. O ile Digne może wejść w półfinale za Albe, to Umtiti jest tylko jeden.

3

Faul ewidentny na Suarezie, ale można już przywyknąć że nas ruchają jak leci

0

Może i lepiej. Arda na lewe skrzydło, czuje się tam znakomicie

0

nie czasem od 10 lutego?

0

pewnie KamilQ

0

Zapowiada się niezłe partidazo. Aczkolwiek biorąc pod uwagę to jak gramy to jeszcze dziś czar marzeń o PK może prysnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?