Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siedzę przed kompem i tak naszła mne nie pierwszy raz myśl, co będzie gdy karierę zakończy największy crack futbolu jaki dotychczas się urodził - Messi. Przed nim ostatnie lata kariery, jakże cudownej... marzeniami wybiegając w przyszłości, może któryś z synów Leo zdecyduje się na fach ojca i kiedyś ponownie zobaczymy nazwisko Messi na koszulce Barcy..
0
Też bym zagrał nieco defensywniej i dał SR na PO. Środek Rakitić, Mascherano i Denis (po przerwie Andres), MS i Turan. Na stoperze Umtiti obok Pique, a na lewej Alba
0
Może komplet? 90k?
0
Panowie gdybyście dziś byli na miejscu Enrique, kogo wysłalibyście dziś na boisko od początku? Z racji tego, że na fcbarca są znakomici fachowcy czekam na odpowiedzi ;)
1
Słabo lądował, nie przesadzaj
0
Ostatnio Ney odzyskał blask. Gdyby tak jeszcze dołożył kilka goli to już byłoby super ;)
15
Co jak co, ale Suarez jednak jest lepszy.
0
Taka prawda. Na tej odległości nie da się już ładnie wylądować..
5
Z najlepszym napastnikiem... troszkę odleciał
0
Ależ ma pecha Rafa. Uwielbiam go, wracaj do zdrowia!
1
Neymar wkracza w najlepszy wiek.. sto lat cracku!
0
Tak. Niesamowita opowieść o człowieku, którego zachowanie to prawdziwe bohaterstwo
1
Wczoraj właśnie oglądałem Przełęcz ocalonych i jeden z lepszych filmów. Niesamowita końcówka i ta postać Dossa..
0
To co się odwaliło na morele.net to jest czyste przegięcie. Polscy idioci, bo jak nazwać osoby które widzą lapka wartego 8k kupują go za 10 zł i jeszcze chcą go dostać.. Ewidentna pomyłka pracownika sklepu. Spokojnie, sklep chroni regulamin, także ci którzy myślą, że dostaną lapka to mogą pomarzyć. W dodatku na takie zachowanie jest też paragraf i grozi za to kilka lat pierdla
4
Z tym Kamerunem to pojechaliście grubo. To był półfinał i dopiero wywalczyli awans do finału, gdzie zmierzą się z Egiptem
0
Prezydent niszczy tożsamość klubu? A powiedz mi płaczku od ilu lat kluczowymi piłkarzami w klubie są wychowankowie... Ja ci odpowiem. Mniej niż 10 lat. Tymczasem historia klubu to blisko 120 lat i wcześniej więcej było piłkarzy z ligi niż wychowanków
0
A czy Grimaldo, Sandro i inni pokazali poziom by grać w pierwszym składzie? Nie. Dziś dalej trzepią ogony i nigdy w futbolu nie będą liczącymi się piłkarzami jak miliony innych
0
Kadencja Tito i faktycznie rok chyba 2012
1
Świetny komentarz. Niektórzy naprawdę nie znają historii, gdy Barca to połowa składu Holandii
1
Sory, ale występ Mascherano był słaby. W drugiej połowie biegał niczym dziecko we mgle
1
Chyba kosmetyki
5
Niestety na imprezce brakuje Casillasa, ale może rudy coś powie
20
30 lat Pique... kiedy to zleciało. Kilka lat gry dalej przed nim, podobnie jak przed Leo
0
Messi będzie musiał tak jak i pozostałka dwójka niesamowicie uważać. O ile Digne może wejść w półfinale za Albe, to Umtiti jest tylko jeden.
3
Faul ewidentny na Suarezie, ale można już przywyknąć że nas ruchają jak leci
0
Może i lepiej. Arda na lewe skrzydło, czuje się tam znakomicie
0
nie czasem od 10 lutego?
0
pewnie KamilQ
3
http://mediapunta.pl/produkt_t-shirt-nike-fc-barcelona-1899-1999_16.html
0
Zapowiada się niezłe partidazo. Aczkolwiek biorąc pod uwagę to jak gramy to jeszcze dziś czar marzeń o PK może prysnąć.