0

Nic tylko czekać ;)

0

Ja ;) Najlepszego zawodnika owszem, ale boga nie ;)

5

Ja nie mam wątpliwości, że Leo przedłuży kontrakt. Będzie to ostatnia umowa, zapewne z możliwością odejścia na koniec do Newell's. Tak zakończy się epoka Messiego

15

Niesamowity jest ten chłopczyk. W Messim widzi boga ;)

1

Niech odpoczywają, bo zasługują. Sezon jeszcze bardzo długi i mnóstwo meczów, w których MSN musi błyszczeć

0

pewnie koło 21 wylot, może 22

0

Perez już planuj kupić Aseriego

2

nie wierze

2

No i moźna wyłączyć ;)

1

nie

0

ok 19

8

32. nieoficjalny gol Messiego dla FCB

0

no i dwa ;D

0

Nie czasem gol Leo?

6

Dzieciak to już najlepszy moment tego meczu

0

Młody nie chce się odkleić ;D

3

Serio niezła szopka

0

Parodia ;D

0

messivsronaldo.net

18

Dokładnie. Przecież to jest dno dziennikarstwa. Poziom onetu i interii

18

550 meczów Messiego, 475 goli // kosmos

0

Do podium jeszcze jeden sezon ;)

8

dał znać sędziemu że nie był faulowany

0

Bo ta teza dalej jest aktualna i będzie u wszystkich za pół roku, gdy nic nie wygramy a i styl drużyny jest dramatyczny. Ta ekipa straciła charakter

0

Barca nawet gdybychciała grac na wrzutkę to i tak gówno to da, bo nikt nie umie kopnąć z dystansu, nie mówiąc o graniu głową,.

0

Ludzie, skończycie zwalać wszystko na autobus. Każdy gra tak jak umie i jeśli Barca tego nie wygra to znaczy, że na to nie zasłuzyła.,

3

Z taką grą to nawet na wicemistrzostwo nie zasługujemy

1

Tak było ;)

1

Gomes dobrze właśnie czuje się tak jak mówisz na pozycji Rakiticia. Nieco cofnięty za Andresem. Zapowiada się dobry mecz, Arda w gazie. Oby tak dalej

0

Czyli bez mała once de gala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?