Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic tylko czekać ;)
0
Ja ;) Najlepszego zawodnika owszem, ale boga nie ;)
5
Ja nie mam wątpliwości, że Leo przedłuży kontrakt. Będzie to ostatnia umowa, zapewne z możliwością odejścia na koniec do Newell's. Tak zakończy się epoka Messiego
15
Niesamowity jest ten chłopczyk. W Messim widzi boga ;)
1
Niech odpoczywają, bo zasługują. Sezon jeszcze bardzo długi i mnóstwo meczów, w których MSN musi błyszczeć
0
pewnie koło 21 wylot, może 22
0
Perez już planuj kupić Aseriego
2
nie wierze
2
No i moźna wyłączyć ;)
1
nie
0
ok 19
8
32. nieoficjalny gol Messiego dla FCB
0
no i dwa ;D
0
Nie czasem gol Leo?
6
Dzieciak to już najlepszy moment tego meczu
0
Młody nie chce się odkleić ;D
3
Serio niezła szopka
0
Parodia ;D
0
messivsronaldo.net
18
Dokładnie. Przecież to jest dno dziennikarstwa. Poziom onetu i interii
18
550 meczów Messiego, 475 goli // kosmos
0
Do podium jeszcze jeden sezon ;)
8
dał znać sędziemu że nie był faulowany
0
Bo ta teza dalej jest aktualna i będzie u wszystkich za pół roku, gdy nic nie wygramy a i styl drużyny jest dramatyczny. Ta ekipa straciła charakter
0
Barca nawet gdybychciała grac na wrzutkę to i tak gówno to da, bo nikt nie umie kopnąć z dystansu, nie mówiąc o graniu głową,.
0
Ludzie, skończycie zwalać wszystko na autobus. Każdy gra tak jak umie i jeśli Barca tego nie wygra to znaczy, że na to nie zasłuzyła.,
3
Z taką grą to nawet na wicemistrzostwo nie zasługujemy
1
Tak było ;)
1
Gomes dobrze właśnie czuje się tak jak mówisz na pozycji Rakiticia. Nieco cofnięty za Andresem. Zapowiada się dobry mecz, Arda w gazie. Oby tak dalej
0
Czyli bez mała once de gala ;)