Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wziąłbym go, bardzo dobra opcja
0
Nic ino się zapłakać..
1
Sony to byłby najwyższy poziom
11
Zastanów się nad tym co mówisz. Facet wpadł w depresję
9
Dokładnie 7 lat temu Robert Enke popełnił samobójstwo. Pamiętamy!
0
46 bramek głową. Wow. Nawet nie wydawało się, że aż tyle
4
Faktycznie coś się dzieje dziwnego. Nawet sam wybór Dudy pokazuje, że ludzie mają dość ludzi, którzy nic nie wnieśli do ich lepszego życia.
3
A obchodzi. USA jest ważnym partnerem Polaków czy tego chcemy czy nie
0
Trump wygrał, bo stany wachajace się zagłosowały na niego
1
Świetnie, że wygrał Trump. Miliarder przynajmniej nie będzie miał już po co okradać państwa
0
Ktoś orientuje się od której do której głosują jutro Amerykanie?
0
A hit Villarreal - Atletico w poniedziałek. Genialne
4
Kompleks jest bo, ten facet na nią nie zasługuje i to brak szacunku do reszty piłkarzy, którzy są od niego lepsi a i tak nie wygrywają ZP.
0
fifa.com
0
Bardzo fajna inicjatywa zresztą
0
Powołanie otrzymał chyba następnego dnia
7
Jeden z najcięższych wyjazdów dziś nas czeka. Nie obejrzę, bo będę w pracy, ale trzymam kciuki za chłopaków i za 3 pkt. Po 500. gola Leo!
0
CR kontrakt do 2021, chyba troszkę poszaleli w Realu ;D Co on im wniesie do drużyny za 2 lata? Nic.
3
Ledwo koniec z końcem wiąże i czeka 10 dzień miesięcia bo ino na chleb starcza
0
Taaa Mascherano. Grał kilka meczów i skończyło się dramatycznie
0
Będąc trenerem posadziłbym nawet cracków bez formy na ławie. Młody da mi więcej, bo zagra ambitnie żeby się pokazać, a taki Neymar co ostatnio więcej szumu robi aferami niż graniem już od kilku meczów odpoczywałby sobie
0
Tak trochę brzmi, ale takie są fakty, że zyski musi przynosić. Może nie jest to oblężenie jak na CN, ale sam pomysł jest szalony ;)
12
Z tym zaglądaniem to byś się akurat zdziwił. Gdy przechodziłem obok, to widziałem że w środku było mnóstwo ludzi ;)
0
To po co Lucho Busiego wystawia dalej, skoro każdy widzi, że gra padakę. Roberto przesunąć na DP, a na PO niech zagra Vidal
0
Forma zespołu (11 piłkarz) nie może zależeć od jednego człowieka. Busquets gra padakę, ale sam nie jest winny. Obok niego są inni, którzy nic nie grają podobnie jak on
0
Nie zdziwię się, jak Sevilla zabierze nam piłke, tak jak zrobiło to City i nas zgniecie. Bez Iniesty ta drużyna jest średniakiem europejskim jak Liverpool
29
Nie wiem kto głosuje w ten ankiecie na Cancelo, ale ma nierówno pod sufitem. Kolejny lateral, zero umiejętności obrony..
2
Aborcja powinna być absolutnie dozwolona. To do kobiety należy decyzja co chce zrobić. Oczywiście przypadki takie jak już dawno było można czyli gwałt, zagrożenie życia matki
4
Ludzie mają prawo wyboru i mogą głosować na kogo tylko chcą. W Polsce głosują na idiotów i jest dobrze
0
Latam z Katowic (Pyrzowic) ;). 4 razy w tygodniu są loty bezpośrednio na El Prat ;). A mieszkam 300 m od lotniska ;D