0

Wziąłbym go, bardzo dobra opcja

0

Nic ino się zapłakać..

1

Sony to byłby najwyższy poziom

11

Zastanów się nad tym co mówisz. Facet wpadł w depresję

9

Dokładnie 7 lat temu Robert Enke popełnił samobójstwo. Pamiętamy!

0

46 bramek głową. Wow. Nawet nie wydawało się, że aż tyle

4

Faktycznie coś się dzieje dziwnego. Nawet sam wybór Dudy pokazuje, że ludzie mają dość ludzi, którzy nic nie wnieśli do ich lepszego życia.

3

A obchodzi. USA jest ważnym partnerem Polaków czy tego chcemy czy nie

0

Trump wygrał, bo stany wachajace się zagłosowały na niego

1

Świetnie, że wygrał Trump. Miliarder przynajmniej nie będzie miał już po co okradać państwa

0

Ktoś orientuje się od której do której głosują jutro Amerykanie?

0

A hit Villarreal - Atletico w poniedziałek. Genialne

4

Kompleks jest bo, ten facet na nią nie zasługuje i to brak szacunku do reszty piłkarzy, którzy są od niego lepsi a i tak nie wygrywają ZP.

0

fifa.com

0

Bardzo fajna inicjatywa zresztą

0

Powołanie otrzymał chyba następnego dnia

7

Jeden z najcięższych wyjazdów dziś nas czeka. Nie obejrzę, bo będę w pracy, ale trzymam kciuki za chłopaków i za 3 pkt. Po 500. gola Leo!

0

CR kontrakt do 2021, chyba troszkę poszaleli w Realu ;D Co on im wniesie do drużyny za 2 lata? Nic.

3

Ledwo koniec z końcem wiąże i czeka 10 dzień miesięcia bo ino na chleb starcza

0

Taaa Mascherano. Grał kilka meczów i skończyło się dramatycznie

0

Będąc trenerem posadziłbym nawet cracków bez formy na ławie. Młody da mi więcej, bo zagra ambitnie żeby się pokazać, a taki Neymar co ostatnio więcej szumu robi aferami niż graniem już od kilku meczów odpoczywałby sobie

0

Tak trochę brzmi, ale takie są fakty, że zyski musi przynosić. Może nie jest to oblężenie jak na CN, ale sam pomysł jest szalony ;)

12

Z tym zaglądaniem to byś się akurat zdziwił. Gdy przechodziłem obok, to widziałem że w środku było mnóstwo ludzi ;)

0

To po co Lucho Busiego wystawia dalej, skoro każdy widzi, że gra padakę. Roberto przesunąć na DP, a na PO niech zagra Vidal

0

Forma zespołu (11 piłkarz) nie może zależeć od jednego człowieka. Busquets gra padakę, ale sam nie jest winny. Obok niego są inni, którzy nic nie grają podobnie jak on

0

Nie zdziwię się, jak Sevilla zabierze nam piłke, tak jak zrobiło to City i nas zgniecie. Bez Iniesty ta drużyna jest średniakiem europejskim jak Liverpool

29

Nie wiem kto głosuje w ten ankiecie na Cancelo, ale ma nierówno pod sufitem. Kolejny lateral, zero umiejętności obrony..

2

Aborcja powinna być absolutnie dozwolona. To do kobiety należy decyzja co chce zrobić. Oczywiście przypadki takie jak już dawno było można czyli gwałt, zagrożenie życia matki

4

Ludzie mają prawo wyboru i mogą głosować na kogo tylko chcą. W Polsce głosują na idiotów i jest dobrze

0

Latam z Katowic (Pyrzowic) ;). 4 razy w tygodniu są loty bezpośrednio na El Prat ;). A mieszkam 300 m od lotniska ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?