Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Enrique odejdz, błagam cię
3
a za tydzień Anoeta, robi się ciekawie
5
Ostatnie dwa lata mocno nas zweryfikowały względem Malagi
1
no to będą dziś niezłe kłopoty, bez MS..................
6
co jest z Leo..........
6
na noc do roboty, więc w czym problem napić się piwa np teraz?
0
Powinna być ZP dla legend tak samo. Takie postacie jak Xavi czy Iniesta to magia i oglądanie ich co kilka dni to miód dla serca
0
Dokładnie. Przebudowa miała ruszyć latem 2017, ale co raz częściej mówi się o terminie jednak póniejszym
0
35
1
A czy czasem nie została wycofana umowa z Intelem? Kojarzę, że Nike miała problemy z produkcją ich..
0
Zarząd to niech lepiej zajmie się nową umową Andresa i Leo. Masipowi pora podziękować i zostać z dwoma bramkarzami. Zawsze można wziąć kogoś z B.
0
Ciekawi mnie kwota i długość kontraktu.
0
Otóż to. Zapowiada się 60 baniek na sezon za sponsora na koszulce. Do tego 150 mln od Nike i kwota ponad 200 mln rocznie to będzie pozycja nr 1 na świecie, coś na co zasługuje najlepszy klub świata
0
Kupowal ktos z was telefon z aliexpress? Jak wyglada sposob zaplaty i ile trwa przesylka no i czy nie ma zadnych problemow?
4
Jestem pod wrażeniem, że ktoś zauważył dobrą grę Busiego..
0
Dobry żart. Widzę marca w formie od kilku dni ;D
0
W końcu zapowiadają się poważne pieniądze na stole. Lepszy byłby chcoiażby Amazon, ale od QA wszystko jest lepsze
11
Opcja dobra tylko na pół roku.
3
https://www.siepomaga.pl/mirek
Zachęcam wszystkich sympatyków Barcelony do pomocy! Choćby jeden sms
32
marca i skończyłem czytać
0
tak
11
strach pomyśleć ile bedzie zarabiał Neymar w wieku Messiego...
7
Świetne zachowanie. Śmiesznie się to czyta
0
Dokładnie. Myślę coś z serii Z. Co o nich powiecie? Z1 np.?
0
witam, planuje kupić nowy smarfon i nie wiem na co się zdecydowac. Obecnie mam Sony Xperia M2 i przydałoby się coś nowszego. Nie wiem czy dalej zostać z Sony, bo mimo że drogie to solidna marka i nie mam do nich zastrzeżen
0
Walkower.
12
Wiadomo, że Polska.
9
Coutinho co za crack. Ostatni moment, żeby go kupić..
0
Wziąłbym go, bardzo dobra opcja
0
Nic ino się zapłakać..