3

Enrique odejdz, błagam cię

3

a za tydzień Anoeta, robi się ciekawie

5

Ostatnie dwa lata mocno nas zweryfikowały względem Malagi

1

no to będą dziś niezłe kłopoty, bez MS..................

6

co jest z Leo..........

6

na noc do roboty, więc w czym problem napić się piwa np teraz?

0

Powinna być ZP dla legend tak samo. Takie postacie jak Xavi czy Iniesta to magia i oglądanie ich co kilka dni to miód dla serca

0

Dokładnie. Przebudowa miała ruszyć latem 2017, ale co raz częściej mówi się o terminie jednak póniejszym

0

35

1

A czy czasem nie została wycofana umowa z Intelem? Kojarzę, że Nike miała problemy z produkcją ich..

0

Zarząd to niech lepiej zajmie się nową umową Andresa i Leo. Masipowi pora podziękować i zostać z dwoma bramkarzami. Zawsze można wziąć kogoś z B.

0

Ciekawi mnie kwota i długość kontraktu.

0

Otóż to. Zapowiada się 60 baniek na sezon za sponsora na koszulce. Do tego 150 mln od Nike i kwota ponad 200 mln rocznie to będzie pozycja nr 1 na świecie, coś na co zasługuje najlepszy klub świata

0

Kupowal ktos z was telefon z aliexpress? Jak wyglada sposob zaplaty i ile trwa przesylka no i czy nie ma zadnych problemow?

4

Jestem pod wrażeniem, że ktoś zauważył dobrą grę Busiego..

0

Dobry żart. Widzę marca w formie od kilku dni ;D

0

W końcu zapowiadają się poważne pieniądze na stole. Lepszy byłby chcoiażby Amazon, ale od QA wszystko jest lepsze

11

Opcja dobra tylko na pół roku.

3

https://www.siepomaga.pl/mirek

Zachęcam wszystkich sympatyków Barcelony do pomocy! Choćby jeden sms

32

marca i skończyłem czytać

0

tak

11

strach pomyśleć ile bedzie zarabiał Neymar w wieku Messiego...

7

Świetne zachowanie. Śmiesznie się to czyta

0

Dokładnie. Myślę coś z serii Z. Co o nich powiecie? Z1 np.?

0

witam, planuje kupić nowy smarfon i nie wiem na co się zdecydowac. Obecnie mam Sony Xperia M2 i przydałoby się coś nowszego. Nie wiem czy dalej zostać z Sony, bo mimo że drogie to solidna marka i nie mam do nich zastrzeżen

0

Walkower.

12

Wiadomo, że Polska.

9

Coutinho co za crack. Ostatni moment, żeby go kupić..

0

Wziąłbym go, bardzo dobra opcja

0

Nic ino się zapłakać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?