Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj tak ;) T-Bag gra takiego drania, jakby faktycznie taki był ;D
0
Z Messim dostaliśmy 4-0 z PSG i 3-0 z Juve. Także to o niczym nie przesądza. -Klasyk to klasyk, forma dnia, sędzia, przypadek, cuda z nieba i jakoś to zwykle jest ;)'
0
Faktycznie sezon dalej w swoim znakomitym klimacie. Tancredi słabo gra, ale nigdy nie grała jakoś wybitnie.
0
Niestety, ale jakieś 2-1 dla Realu. Czuje, że to będzie koniec ligi.
0
Trzeba spróbować zawiesić karę, a później po meczu z Realem mogą odwiesić ;)
0
Jestem po 3 odc. Prison Break. Co sądzicie o dotychczasowej akcji?
Spojler. Jak sądzicie kto z Michaelem zdoła uciec?
3
Tak, przejście PSG to i tak był nie lada wyczyn. Człowiek się pogodził, że w tym sezonie nic więcej nie ugramy ;)
4
Nie ma rudego? Dzięki ci panie.
0
Zgadzam się. Jeśli ktoś ma naprawdę pokazać białym kto jest najlepszy to moze zrobić to tylko Barca.
1
A z Realem to nie było wałków? Szanujmy się, doskonale wiemy że obie ekipy są traktowane inaczej i grają w innych ligach. Aczkolwiek w Hiszpanii Real po prostu z natury na rozpoczęciu ligi dostaje taryfę ulgową
1
Prześcieradełka zapomniały jak dostawały oklep 2-6, 5-0, 0-4. Pora im przypomnieć tak spektakularne mecze
4
Nie nazwałem największym, tylko jednym z największych. Na przyszłosć polecam czytać ze zrozumiem i większym skupieniem.
2
A spalony widmo Lewego?
0
Dani mówił w wywiadach, że nie jest w klubie tylko dlatego, że go nie chciano.
0
Najgorsze, że ekipy cały rok przygotowują się na ten moment, a potem jednym meczem sędzia okrada ich z całej pracy
8
Proponuje dziś drugą remontadę, a w niedzielę pokazać im kto rządzi w Europie i zlać ich na SB
15
To co się stało wczoraj to jest jeden z największych wałków sędziowskich w historii, obok między innymi naszego z Interem
0
Dani, jak ja cię kocham. Gdyby nie ten podły zarząd dalej byłbyś w tej najlepszej drużynie świata.
1
Nie, wtedy z pierwszego losowana będzie federacja z 8. pozycji
0
Nie do końca tak z tym katalońskim. Zwykle wszystko napisane jest po hiszpańsku, ciut niżej po katalońsku. W metrze dodatkowo jeszcze angielski i tak to zwykle jest, Mało rzeczy jest, w których napisane jest stricte tylko po katalońsku
0
ten sam problem, jakaś awaria
0
Szkoda, że to golazo nic nie dalło a przegraliśmy z kretesem
0
498 bramek Messiego, gdy zaczynał karierę nikt by nie przypuszczał że jest w stanie dobić do takiego wyniku. Geniusz!
0
Super zdjęcie, wracaj do zdrowia Marc!
0
Szkoda, że nie w wersji hiszpańskiej ;)
0
Z Juve to z tą obroną potrzeba nie 3 a z 5 goli
0
Gramy w hokeja widzę. Obrona to jest jakaś masakra
0
No bo po co masz czekać do piątku na drugi odcinek w PL, skoro go już obejrzałeś. Trzeci odcinek na świecie wychodzi we wtorek, a w Polsce w piątek dopiero drugi
0
Barca B,znów wygrywa!
0
Gomes jest wiec bedzie i zabawa