0

Oj tak ;) T-Bag gra takiego drania, jakby faktycznie taki był ;D

0

Z Messim dostaliśmy 4-0 z PSG i 3-0 z Juve. Także to o niczym nie przesądza. -Klasyk to klasyk, forma dnia, sędzia, przypadek, cuda z nieba i jakoś to zwykle jest ;)'

0

Faktycznie sezon dalej w swoim znakomitym klimacie. Tancredi słabo gra, ale nigdy nie grała jakoś wybitnie.

0

Niestety, ale jakieś 2-1 dla Realu. Czuje, że to będzie koniec ligi.

0

Trzeba spróbować zawiesić karę, a później po meczu z Realem mogą odwiesić ;)

0

Jestem po 3 odc. Prison Break. Co sądzicie o dotychczasowej akcji?

Spojler. Jak sądzicie kto z Michaelem zdoła uciec?

3

Tak, przejście PSG to i tak był nie lada wyczyn. Człowiek się pogodził, że w tym sezonie nic więcej nie ugramy ;)

4

Nie ma rudego? Dzięki ci panie.

0

Zgadzam się. Jeśli ktoś ma naprawdę pokazać białym kto jest najlepszy to moze zrobić to tylko Barca.

1

A z Realem to nie było wałków? Szanujmy się, doskonale wiemy że obie ekipy są traktowane inaczej i grają w innych ligach. Aczkolwiek w Hiszpanii Real po prostu z natury na rozpoczęciu ligi dostaje taryfę ulgową

1

Prześcieradełka zapomniały jak dostawały oklep 2-6, 5-0, 0-4. Pora im przypomnieć tak spektakularne mecze

4

Nie nazwałem największym, tylko jednym z największych. Na przyszłosć polecam czytać ze zrozumiem i większym skupieniem.

2

A spalony widmo Lewego?

0

Dani mówił w wywiadach, że nie jest w klubie tylko dlatego, że go nie chciano.

0

Najgorsze, że ekipy cały rok przygotowują się na ten moment, a potem jednym meczem sędzia okrada ich z całej pracy

8

Proponuje dziś drugą remontadę, a w niedzielę pokazać im kto rządzi w Europie i zlać ich na SB

15

To co się stało wczoraj to jest jeden z największych wałków sędziowskich w historii, obok między innymi naszego z Interem

0

Dani, jak ja cię kocham. Gdyby nie ten podły zarząd dalej byłbyś w tej najlepszej drużynie świata.

1

Nie, wtedy z pierwszego losowana będzie federacja z 8. pozycji

0

Nie do końca tak z tym katalońskim. Zwykle wszystko napisane jest po hiszpańsku, ciut niżej po katalońsku. W metrze dodatkowo jeszcze angielski i tak to zwykle jest, Mało rzeczy jest, w których napisane jest stricte tylko po katalońsku

0

ten sam problem, jakaś awaria

0

Szkoda, że to golazo nic nie dalło a przegraliśmy z kretesem

0

498 bramek Messiego, gdy zaczynał karierę nikt by nie przypuszczał że jest w stanie dobić do takiego wyniku. Geniusz!

0

Super zdjęcie, wracaj do zdrowia Marc!

0

Szkoda, że nie w wersji hiszpańskiej ;)

0

Z Juve to z tą obroną potrzeba nie 3 a z 5 goli

0

Gramy w hokeja widzę. Obrona to jest jakaś masakra

0

No bo po co masz czekać do piątku na drugi odcinek w PL, skoro go już obejrzałeś. Trzeci odcinek na świecie wychodzi we wtorek, a w Polsce w piątek dopiero drugi

0

Barca B,znów wygrywa!

0

Gomes jest wiec bedzie i zabawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?