8

Bo Juve to nie PSG, a Allegri to nie Emery ;)

30

Jeszcze tylko kompromitacja z Realem i sezon można uznać za najgorszy od wielu lat.

6

Tak, tak. Osoba, która ma inne zdanie niż twoje od razu powinna odejść ze strony bo nie jest kibicem. Możesz mi wierzyć, że uwielbiam Andresa, ale po prostu jego czas już minął.

0

Nie wiem. Pytajcie osoby, który to zainicjowała. Ja tylko zaproponowałem o co się można założyć

6

W końcu ktoś ruszył głową i zajął się kandydaturą Sampaoliego.

14

Przegrani wpłacają 50 zł na fundacje charytatywną.

4

A co tu niby jest złego napisane? Chyba mam prawo posiadać własne zdanie.

8

Jak dla mnie to powinien być ostatni sezon Iniesty. Pora podziękować don Andresowi za wszystko co nam dał,uronić kilka łez i zastanowić się nad świeżością w tej druzynie. Opieranie gry na nim jest już bez sensu. Pora sprowadzić cracka do lini pomocy, który da nam jakość do zaraz. Andres tego juz nie uczyni, a młodszy nie bedzie

0

Kto do tego doprowadził? Enrique swoimi transferami. Kupno takiego Gomesa do pomocy to jest parodia

1

Lucho po tym meczu powinien odejść. Wystawienie mathieu to sabotaż

0

Obraz nędzy i rozpaczy

2

Oficjalnie: Mecz jutro o 18.45

0

Na razie informacja, że mecz opóźniony. O 20.30 decyzja co dalej

0

Dobrze, że Markowi nic poważnego nie jest. Podobno uraz ręki spowodowany odłamkami szkła.

29

Teraz kwestia tego czy nie powinien być odwołany mecz. Przecież piłkarze już teraz nie mają w głowie meczu, a zdrowie i własne życie

2

Co sie dzieje na swiecie. Zeby tylko wszysycy byli cali. Trzymaj sie Marc

0

Kto ranny ?

0

Ja nie wiem co odwalil u Lucho Alba ale jak tak dalej pojdzie to on w koncu serio odejdzie

0

Jak to nie. Alba najlepszy obronca Barcy siedzi na lawie

0

Ct sport

0

Ja mam nadzieje ze Mathieu to jakis zart

2

Porto mocno inwestuje

0

Dobra wiadomość dla ślązaków. Czeski CT Sport pokaże Juve vs Barca ;);)

0

Słaba godzina

0

Sadzilem tak na podstawie flashscore. W takum razie przepraszam za moj blas

0

Nieprawda. Pierwsze miejsce daje bezpośredni awans

2

Wierz mi, że są piłkarze co spuszczają głowę i schodzą bez słowa i gestu do szatni. To wyróżnia mądrego człowieka od idiotycznego zachowania

2

Sytuacja nie jest tragiczna, jest bardzo tragiczna. Z taką grą liczyć na zwycięstwo na SB? Dobry żart. Zjedzą nas w pierwszych 30 minutach.

1

Linka nie mam, ale mina Messiego powiedziała wszystko co o nim sądzi

0

Nie. Chodzi o to, że Barca dała mu wszystko czego potrzebuje młody piłkarz. To ośrodek Barcy go wyszkolił i gdyby nie ona to dziś zapieprzałby w kawiarni za 1500 euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?