Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Bo Juve to nie PSG, a Allegri to nie Emery ;)
30
Jeszcze tylko kompromitacja z Realem i sezon można uznać za najgorszy od wielu lat.
6
Tak, tak. Osoba, która ma inne zdanie niż twoje od razu powinna odejść ze strony bo nie jest kibicem. Możesz mi wierzyć, że uwielbiam Andresa, ale po prostu jego czas już minął.
0
Nie wiem. Pytajcie osoby, który to zainicjowała. Ja tylko zaproponowałem o co się można założyć
6
W końcu ktoś ruszył głową i zajął się kandydaturą Sampaoliego.
14
Przegrani wpłacają 50 zł na fundacje charytatywną.
4
A co tu niby jest złego napisane? Chyba mam prawo posiadać własne zdanie.
8
Jak dla mnie to powinien być ostatni sezon Iniesty. Pora podziękować don Andresowi za wszystko co nam dał,uronić kilka łez i zastanowić się nad świeżością w tej druzynie. Opieranie gry na nim jest już bez sensu. Pora sprowadzić cracka do lini pomocy, który da nam jakość do zaraz. Andres tego juz nie uczyni, a młodszy nie bedzie
0
Kto do tego doprowadził? Enrique swoimi transferami. Kupno takiego Gomesa do pomocy to jest parodia
1
Lucho po tym meczu powinien odejść. Wystawienie mathieu to sabotaż
0
Obraz nędzy i rozpaczy
2
Oficjalnie: Mecz jutro o 18.45
0
Na razie informacja, że mecz opóźniony. O 20.30 decyzja co dalej
0
Dobrze, że Markowi nic poważnego nie jest. Podobno uraz ręki spowodowany odłamkami szkła.
29
Teraz kwestia tego czy nie powinien być odwołany mecz. Przecież piłkarze już teraz nie mają w głowie meczu, a zdrowie i własne życie
2
Co sie dzieje na swiecie. Zeby tylko wszysycy byli cali. Trzymaj sie Marc
0
Kto ranny ?
0
Ja nie wiem co odwalil u Lucho Alba ale jak tak dalej pojdzie to on w koncu serio odejdzie
0
Jak to nie. Alba najlepszy obronca Barcy siedzi na lawie
0
Ct sport
0
Ja mam nadzieje ze Mathieu to jakis zart
2
Porto mocno inwestuje
0
Dobra wiadomość dla ślązaków. Czeski CT Sport pokaże Juve vs Barca ;);)
0
Słaba godzina
0
Sadzilem tak na podstawie flashscore. W takum razie przepraszam za moj blas
0
Nieprawda. Pierwsze miejsce daje bezpośredni awans
2
Wierz mi, że są piłkarze co spuszczają głowę i schodzą bez słowa i gestu do szatni. To wyróżnia mądrego człowieka od idiotycznego zachowania
2
Sytuacja nie jest tragiczna, jest bardzo tragiczna. Z taką grą liczyć na zwycięstwo na SB? Dobry żart. Zjedzą nas w pierwszych 30 minutach.
1
Linka nie mam, ale mina Messiego powiedziała wszystko co o nim sądzi
0
Nie. Chodzi o to, że Barca dała mu wszystko czego potrzebuje młody piłkarz. To ośrodek Barcy go wyszkolił i gdyby nie ona to dziś zapieprzałby w kawiarni za 1500 euro.