3

To co przeszedł ten facet to jest istny dramat. Całe szczęście, że wyszedł z tego.

26

Żadnym

2

Oczywiście, że w mierda TV nie ma kibica Barcy. Bardzo dobrze zresztą. Eleven to szajs i wolę oglądać na poziomie z Bein albo Sky.

9

Ja wolałbym Szpaka. Może przynajmniej miałbym szansę obejrzeć Maradonę.

13

Nie każe mu na siłę grać. Jak nie walczy o nic dla klubu źle, jak walczy to też źle. Ludzie zrozumcie, że Ney będzie na trybunach.

2

Dziś zrozumiem nawet sromotną klęskę, ale chcę widzieć jak Barca daje z siebie wszystko. Mają zagrać jakby to był ich ostatni mecz w życiu, z pasją, zaangażowaniem i dumą, że noszą koszulkę z herbem najlepszego klubu świata. Mają sobie przypomnieć dlaczego ją zakładają. Dlatego, że są najlepsi. Najlepsi z najlepszych. Vamos!

0

Jeszcze muszą wygrać baraże.

0

Zdecydowanie Koguty.

7

Wierzyć MD to tak jakby czytać Fakt.

9

Fantastyczne czasy. Miło je wspominam ;D

19

Barca Lucho

1

Co poradzić. Za głupotę się płaci, Neymar przewinił i niestety ale powinien nie grać. Kara to kara.

3

Polecam, bardzo dobra opcja płacenia.

0

Szykuje się niezła afera. Skoro się nie spotkało, to Barca wystawi Neya

0

Pewnie koło 13.

0

O 12 jest posiedzenie TADu.

3

O 12 posiedzenie TAD ws. Neymara. Prawdopodobnie Brazylijczyk nie zagra jutro.

2

Chciałbym Polaka, bo obecnie to najlepszy sędzia w Europie.

1

Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Nawet gdyby udało się zagrać Neyowi, to w lidze Pereza za rok będziemy mieli pod górkę jeszcze bardziej. Villar i Tebas nie pozwolą na mistrza dla Barcy

0

Nie ma takiego prawa. Barca ma prawo do odwołania i póki nie ma decyzji ostatniej instancji to Neymar nie jest zawieszony

0

Faktycznie namieszałem ;D WIęc jeszcze raz: Ter Stegn - Alba, Umtiti, Pique, Roberto - Rakitić, Busquets, Iniesta, Mascherano (jako drugi DM) - Messi i przed nim Suarez.

0

Przełęcz ocalonych albo Helikopter w ogniu.

0

A ja sobie wyobrażam.



Ter Stegen - Umtii, Pique - Mascherano - Rakitić, Busquets, Iniesta, Alba Roberto - Messi - Neymar

0

Sprawa wygląda wręcz kuriozalnie, bo są dwa przepisy, które są sobie sprzeczne. Najważniejsza jest ustawa, a wiec czas na odwołanie to 15 dni. Wszystko wyglądana to, że prawnicy Barcy faktycznie znaleźli genialną furtkę. Tylko po co? Z Neyem czy bez jeśli mamy wygrać to i tak wygramy

1

Słabo to wygląda. Niepotrzebnie kombinowanie, za które jeszcze możemy poważnie zapłacić

0

By coś nowego mogło się zacząć, coś musi się skończyć. Nie ma co się przejmować ostatnimi niepowodzeniami, a wyciągnąć wnioski i skupić się na dalszej rywalizacji. Sukcesy same przyjdą

42

Drodzy kibice, 25 kwietnia za 4 dni będzie 3. rocznica śmierci Tito Vilanovy. Niech obecny zespół przypomni sobie człowieka, który poprowadził nas do mistrzostwa. Niech najbliższe GD będą dla niego zwycięskie. Spoczywaj w pokoju trenerze.

0

A on czasem nie skończył kariery?

0

Nie prawda. Real z Atleti gra 2 i 10 maja.

1

Umtiti to crack. Facet za kilka lat ma potencjał na poprowadzenie Barcy jak Puyi i obecnie Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?