Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To co przeszedł ten facet to jest istny dramat. Całe szczęście, że wyszedł z tego.
26
Żadnym
2
Oczywiście, że w mierda TV nie ma kibica Barcy. Bardzo dobrze zresztą. Eleven to szajs i wolę oglądać na poziomie z Bein albo Sky.
9
Ja wolałbym Szpaka. Może przynajmniej miałbym szansę obejrzeć Maradonę.
13
Nie każe mu na siłę grać. Jak nie walczy o nic dla klubu źle, jak walczy to też źle. Ludzie zrozumcie, że Ney będzie na trybunach.
2
Dziś zrozumiem nawet sromotną klęskę, ale chcę widzieć jak Barca daje z siebie wszystko. Mają zagrać jakby to był ich ostatni mecz w życiu, z pasją, zaangażowaniem i dumą, że noszą koszulkę z herbem najlepszego klubu świata. Mają sobie przypomnieć dlaczego ją zakładają. Dlatego, że są najlepsi. Najlepsi z najlepszych. Vamos!
0
Jeszcze muszą wygrać baraże.
0
Zdecydowanie Koguty.
7
Wierzyć MD to tak jakby czytać Fakt.
9
Fantastyczne czasy. Miło je wspominam ;D
19
Barca Lucho
1
Co poradzić. Za głupotę się płaci, Neymar przewinił i niestety ale powinien nie grać. Kara to kara.
3
Polecam, bardzo dobra opcja płacenia.
0
Szykuje się niezła afera. Skoro się nie spotkało, to Barca wystawi Neya
0
Pewnie koło 13.
0
O 12 jest posiedzenie TADu.
3
O 12 posiedzenie TAD ws. Neymara. Prawdopodobnie Brazylijczyk nie zagra jutro.
2
Chciałbym Polaka, bo obecnie to najlepszy sędzia w Europie.
1
Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Nawet gdyby udało się zagrać Neyowi, to w lidze Pereza za rok będziemy mieli pod górkę jeszcze bardziej. Villar i Tebas nie pozwolą na mistrza dla Barcy
0
Nie ma takiego prawa. Barca ma prawo do odwołania i póki nie ma decyzji ostatniej instancji to Neymar nie jest zawieszony
0
Faktycznie namieszałem ;D WIęc jeszcze raz: Ter Stegn - Alba, Umtiti, Pique, Roberto - Rakitić, Busquets, Iniesta, Mascherano (jako drugi DM) - Messi i przed nim Suarez.
0
Przełęcz ocalonych albo Helikopter w ogniu.
0
A ja sobie wyobrażam.
Ter Stegen - Umtii, Pique - Mascherano - Rakitić, Busquets, Iniesta, Alba Roberto - Messi - Neymar
0
Sprawa wygląda wręcz kuriozalnie, bo są dwa przepisy, które są sobie sprzeczne. Najważniejsza jest ustawa, a wiec czas na odwołanie to 15 dni. Wszystko wyglądana to, że prawnicy Barcy faktycznie znaleźli genialną furtkę. Tylko po co? Z Neyem czy bez jeśli mamy wygrać to i tak wygramy
1
Słabo to wygląda. Niepotrzebnie kombinowanie, za które jeszcze możemy poważnie zapłacić
0
By coś nowego mogło się zacząć, coś musi się skończyć. Nie ma co się przejmować ostatnimi niepowodzeniami, a wyciągnąć wnioski i skupić się na dalszej rywalizacji. Sukcesy same przyjdą
42
Drodzy kibice, 25 kwietnia za 4 dni będzie 3. rocznica śmierci Tito Vilanovy. Niech obecny zespół przypomni sobie człowieka, który poprowadził nas do mistrzostwa. Niech najbliższe GD będą dla niego zwycięskie. Spoczywaj w pokoju trenerze.
0
A on czasem nie skończył kariery?
0
Nie prawda. Real z Atleti gra 2 i 10 maja.
1
Umtiti to crack. Facet za kilka lat ma potencjał na poprowadzenie Barcy jak Puyi i obecnie Pique