3

wchodzisz w kupowanie biletów, wybierasz jakikolwiek mecz, poem trybune i potem masz View 3D, klikasz i masz obraz jak wygląda stadion z tego miejsca

2

na stronie Barcy można zobaczyć widok z każdego miejsca przecież

14

W końcu pora na normalny poziom futbolu, bo po tym co gra reprezentacja to serce boli

1

Kompromitacja. Wstyd i żal

1

Duńczycy nas ładnie oklepią

1

Milikuain

0

Skoro dla nich stresem jest granie przeciwko Kazachstanowi to co ma Messi powiedzieć jak wychodzi na finał LM czy finał MŚ?

0

Polscy pseudodzienikarze powinni mieć zakaz wypowiadania się. Tak się kończy dopisywanie punktów.

0

I to nie jeden, pamiętam sporo takich przypadków ;p

0

Izrael to inna półka, bo tam każdy na pytanie czy czuje się Europejczykiem czy Azjatą odpowie Europejczykiem. W dodatku łączą nas silne korzenie religijne

0

Wróciła stara nasza kochana reprezentacja ;D Jedna jaskółka na Euro wiosny nie czyni

0

Barcelona zna to uczucie ;)

0

Turcja to samo, w Europie jest tylko 3%

0

A kiedy ja napisałem, że kraj ma mieć w 100% terytorium po za Europą? Napisałem, że kilka innych też powinno grać w strefie azjatyckiej np. Rosja czy Izrael

0

A Rosja to w ilu % leży w Europie? Bo chyba nie 50 i więcej ;)

0

Nie tylko Kazachstan, ale i kilka innych krajów też powinno grać w strefie azjatyckiej

0

Na co on w ogóle jechał na reprezentacje skoro już po meczu klubowym odczuwał silny ból

2

Szkoda, że w kosza zwykle bęcki od Realu..

0

Co jak co, ale la Rambla to choroby ci nie wykaże

0

Jasne. Po prostu ustawiają się w kolejkach przed biurem. Było widać jak nikt się nie pojawił oprocz QA i Amazona

1

Brakuje mi takich kar w LL. Ronaldó już by kilkanaście meczów na trybunach przesiedział

0

Absolutnie nie pogardzę

0

Niech przejmie FCB i pokaże jak to będzie wygrywał mecze rezerwowym składem.

0

Oj będą musieli go podszkolić. Bo w Barcelonie to chcemy trypletu ;)

0

Dawanie go na skrzydło to głupota. Zapewne i tak Leo będzie chciał grać od początku

0

Totti to żywa legenda, ikona futbolu, ikona Romy. Podziwiam go. Cieszę się, że mam jego autograf. Cudo ;)

1

ja naprawdę nie wiem skąd oni biorą te bdury. Na tydzień przed meczem wiedzą, że nie zagra.

0

To wyjmij 2 i wsadź drugą czwórke

7

Jeszcze pazdziernik i listopad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?