Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://tickets-fcb.fcbarcelona.com/fcbarcelona/en_US/entradas/evento/6678/session/374966/step1r2?_ga=1.66495725.2140497556.1468738945
3
wchodzisz w kupowanie biletów, wybierasz jakikolwiek mecz, poem trybune i potem masz View 3D, klikasz i masz obraz jak wygląda stadion z tego miejsca
2
na stronie Barcy można zobaczyć widok z każdego miejsca przecież
14
W końcu pora na normalny poziom futbolu, bo po tym co gra reprezentacja to serce boli
1
Kompromitacja. Wstyd i żal
1
Duńczycy nas ładnie oklepią
1
Milikuain
0
Skoro dla nich stresem jest granie przeciwko Kazachstanowi to co ma Messi powiedzieć jak wychodzi na finał LM czy finał MŚ?
0
Polscy pseudodzienikarze powinni mieć zakaz wypowiadania się. Tak się kończy dopisywanie punktów.
0
I to nie jeden, pamiętam sporo takich przypadków ;p
0
Izrael to inna półka, bo tam każdy na pytanie czy czuje się Europejczykiem czy Azjatą odpowie Europejczykiem. W dodatku łączą nas silne korzenie religijne
0
Wróciła stara nasza kochana reprezentacja ;D Jedna jaskółka na Euro wiosny nie czyni
0
Barcelona zna to uczucie ;)
0
Turcja to samo, w Europie jest tylko 3%
0
A kiedy ja napisałem, że kraj ma mieć w 100% terytorium po za Europą? Napisałem, że kilka innych też powinno grać w strefie azjatyckiej np. Rosja czy Izrael
0
A Rosja to w ilu % leży w Europie? Bo chyba nie 50 i więcej ;)
0
Nie tylko Kazachstan, ale i kilka innych krajów też powinno grać w strefie azjatyckiej
0
Na co on w ogóle jechał na reprezentacje skoro już po meczu klubowym odczuwał silny ból
2
Szkoda, że w kosza zwykle bęcki od Realu..
0
Co jak co, ale la Rambla to choroby ci nie wykaże
0
Jasne. Po prostu ustawiają się w kolejkach przed biurem. Było widać jak nikt się nie pojawił oprocz QA i Amazona
1
Brakuje mi takich kar w LL. Ronaldó już by kilkanaście meczów na trybunach przesiedział
0
Absolutnie nie pogardzę
0
Niech przejmie FCB i pokaże jak to będzie wygrywał mecze rezerwowym składem.
0
Oj będą musieli go podszkolić. Bo w Barcelonie to chcemy trypletu ;)
0
Dawanie go na skrzydło to głupota. Zapewne i tak Leo będzie chciał grać od początku
0
Totti to żywa legenda, ikona futbolu, ikona Romy. Podziwiam go. Cieszę się, że mam jego autograf. Cudo ;)
1
ja naprawdę nie wiem skąd oni biorą te bdury. Na tydzień przed meczem wiedzą, że nie zagra.
0
To wyjmij 2 i wsadź drugą czwórke
7
Jeszcze pazdziernik i listopad