Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi dla Barcelony strzelił już 492 bramki, w tym 461 oficjalne i 31 w meczach towarzyskich. [własne]
3
Mnie tylko zastanawia dlaczego nie mogą być symetryczne? Z jednej strony wąskie, z drugiej szerokie. Na cholerę to
0
nie pierwszy, ale zwykle źle to się kończyło. Masche w BCN na DP grać nie umie
0
Raczej, Umtiti, Pique, Alba - Mascherano, Iniesta, Rakitić
0
aha, czyli 3-4-3, nie wiem czy Lucho nie przesadził
0
kto na PO
0
Lada moment będą składy, zobaczymy czy MSN czy jednak Paco pogra coś ;)
2
nie
0
Ter Stegen - Robetro, Pique, Umtiti, Alba - Suarez, Gomes, Rakitić - MSN
66
Dziś urodziny obchodziłby Tito Vilanova..
1
a ja o 13.30 do pracy ;)
2
a ja o 5, a niedawno jeszcze o 3, gdzie na 4 musiałem być w robocie ;)
0
Prawdziwa ZP to tylko ta przyznawana przez dziennikarzy FF, a nie żadne FIFA
0
Zostały ostatnie minuty, triumf Leo po raz kolejny ;)
4
Pora ukonorować także właśnie pozostałe pozycje. Właśnie przez te hegemonię LM i CR, Xavi nigdy nie dostał Złotej Piłki, nie mówiąc o Inieście
33
Tallin poważnie?
1
a redakcja kiedy planuje dodać prawdziwą datę i godzinę meczu z Leganes?
0
Już nie mogę się doczekać meczu z Leganes. Kolejna uczta.
1
jak sam piszesz, to była walka kiboli. Czy ty wczoraj widziałaś kibola, który przyjechał z Dortmundu i miał ochotę się bić?
0
Czyli porażka z Zagłębiem ;) Dobrze trenerze, wdrażamy plan w życie
3
To różni polskich kibiców od hiszpańskich. Tam nie uświadczysz tych 20 idiotów, którzy chcą wtargnąć do sektora gości i im spuścić łomot
0
nie ma co się śmiać, bo to jest realne. Dwucyfrówka na SB zapowiada się wielkimi krokami
0
Kabul Backpackers na Placa Reial, tuż przy Rambli
0
Przez takie zajeżdżanie MSN sezon temu dostaliśmy bęcki pod koniec sezonu. Po to są zmiany, żeby je robić. W 70. min dwójki z MSN już nie powinno być na boisku
0
Jest, jest ;) Polska ma już 20 medali na tych paraIO
1
wchodzisz na fcbarca, czyli internet masz. Myślenie nie boli
0
w sobotę o 13
10
Fajnie jakby Gomes dziś zagrał
3
to nie są paraolimpijczycy tylko herosi, ci ludzie wciągają zwykłych sportowców nosem.
5
polecam mBank