5

Messi dla Barcelony strzelił już 492 bramki, w tym 461 oficjalne i 31 w meczach towarzyskich. [własne]

3

Mnie tylko zastanawia dlaczego nie mogą być symetryczne? Z jednej strony wąskie, z drugiej szerokie. Na cholerę to

0

nie pierwszy, ale zwykle źle to się kończyło. Masche w BCN na DP grać nie umie

0

Raczej, Umtiti, Pique, Alba - Mascherano, Iniesta, Rakitić

0

aha, czyli 3-4-3, nie wiem czy Lucho nie przesadził

0

kto na PO

0

Lada moment będą składy, zobaczymy czy MSN czy jednak Paco pogra coś ;)

2

nie

0

Ter Stegen - Robetro, Pique, Umtiti, Alba - Suarez, Gomes, Rakitić - MSN

66

Dziś urodziny obchodziłby Tito Vilanova..

1

a ja o 13.30 do pracy ;)

2

a ja o 5, a niedawno jeszcze o 3, gdzie na 4 musiałem być w robocie ;)

0

Prawdziwa ZP to tylko ta przyznawana przez dziennikarzy FF, a nie żadne FIFA

0

Zostały ostatnie minuty, triumf Leo po raz kolejny ;)

4

Pora ukonorować także właśnie pozostałe pozycje. Właśnie przez te hegemonię LM i CR, Xavi nigdy nie dostał Złotej Piłki, nie mówiąc o Inieście

33

Tallin poważnie?

1

a redakcja kiedy planuje dodać prawdziwą datę i godzinę meczu z Leganes?

0

Już nie mogę się doczekać meczu z Leganes. Kolejna uczta.

1

jak sam piszesz, to była walka kiboli. Czy ty wczoraj widziałaś kibola, który przyjechał z Dortmundu i miał ochotę się bić?

0

Czyli porażka z Zagłębiem ;) Dobrze trenerze, wdrażamy plan w życie

3

To różni polskich kibiców od hiszpańskich. Tam nie uświadczysz tych 20 idiotów, którzy chcą wtargnąć do sektora gości i im spuścić łomot

0

nie ma co się śmiać, bo to jest realne. Dwucyfrówka na SB zapowiada się wielkimi krokami

0

Kabul Backpackers na Placa Reial, tuż przy Rambli

0

Przez takie zajeżdżanie MSN sezon temu dostaliśmy bęcki pod koniec sezonu. Po to są zmiany, żeby je robić. W 70. min dwójki z MSN już nie powinno być na boisku

0

Jest, jest ;) Polska ma już 20 medali na tych paraIO

1

wchodzisz na fcbarca, czyli internet masz. Myślenie nie boli

0

w sobotę o 13

10

Fajnie jakby Gomes dziś zagrał

3

to nie są paraolimpijczycy tylko herosi, ci ludzie wciągają zwykłych sportowców nosem.

5

polecam mBank

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?