0

To wyjmij 2 i wsadź drugą czwórke

7

Jeszcze pazdziernik i listopad

12

Copa America, natłok meczów w klubie i to są właśnie efekty braku odpoczynku

1

strasznie brakuje jak grali wypożyczeni/sprzedani

0

Na jego miejscu poszedłbym się ogrywać do Sevilli, inaczej w tym sezonie ławka pewna

2

tak jak mówi przedmówca, 2026 r.

1

W tym roku rozpoczną negocjacje aby przedłużyć

6

Kontrakty:

Masip 2017
Mathieu 2018
Iniesta 2018
Messi 2018
reszta 2019 i dłuższe ;)

2

Łączna wartość rynkowa Barcelony: 741,5 mln euro
Średnia wartość rynkowa jednego zawodnika: 33,7 mln euro
[transfermarkt]
Średnia wieku: 26,9

0

To było niesamowite okno w wykonaniu Barcy. Mnóstwo transferów out, ale i 6 nabytków

2

oddany za darmo

0

dobry ruch Arsenalu, trochę szkoda, że odpuściliśmy go

0

No więc kadra kompletna. Za rok ściągnąć stopera i zmiennika dla Busiego

8

mamy dobre relacje z VCF, oby tak dalej ;)

0

No chyba logiczne, że skoro dziś ma urodziny to od dzisiaj jest 23-latkiem

1

To chyba najlepszy prezent urodzinowy Paco, jaki mógł sobie wymarzyć pod względem sportowym

3

Umtiti

0

Prawdopodobnie koniec marzeń o Munirze w 1. zespole. Opcja pierwokupu tylko w przypadku jego sprzedaży przez VCF

0

Bale

0

Czyli Paco, fichado

41

Brawo Ter Stegen. To jest pokazanie klasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli Alcacer dziś nie zagra, to wszyscy wiemy co to będzie oznaczać ;)

11

Z Celtą w ogóle nie powinniśmy robić interesów. Zablokowali sprzedaż Nolito to odpłaciłbym im się tym samym

4

Mi zdecydowanie Umtiti. Chłopak na papiery na 1. skład.

0

dokładnie, jaki to miał być crack total, a skończył suma summarum dramatycznie

5

Cillessen nie bd powołany, bo jeszcze nie jest wszystko gotowe z jego dokumentacją

4

Barca przekonana, że Alcacer nie zagra z Eibar [md]

1

Sprawdziłem date urodzenia Alcacera - 30 sierpnia, czyżby transfer w dniu urodzin?

0

a jedzie na reprezentacje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?