0

Wszystko pięknie, tylko jeśli Bravo w czwartek poleci do Manchesteru to nikt nie da mu grać dzień wcześniej, żeby przypadkiem nie doznał kontuzji. Masip w bramce.

0

Transfer of Claudio Bravo to Manchester City is done. [Diario Sport]

0

ta, 25, godzinę temu któryś dziennikarz podawał 17 mln funtów, czyli 19,5 mln euro

1

Claudio Bravo dogadany z City, ma podpisać 4-letni kontrakt, w czwartek leci do Manchesteru (via @gerardromero)

3

To byłby najlepszy biznes Barcy tego okienka.

0

No niestety, ale Vidal to niewypał. Skoro zjada go pomocnik na PO, to tylko źle świadczy o Vidalu..

13

Najlepsi napastnicy na świecie to są aktualnie w Barcelonie i przez najbliższe lata tak pozostanie

1

Karabatić bez dwóch zdań, a najbardziej uwielbiam Victora Tomasa

3

idź na Ramble de Mar ;D

1

Tello jest już we Florencji. [jedno ze zdjęć]

0

Nawet nie pół roku, a 9 miesięcy

0

No nie wiem, bo do środy to Bravo może być już w City

2

Gabigol na pewno lepszy niż Luan. Ale wolałbym Jesusa..

0

2.07 i 3.25

0

Arda na skrzydle... szykuje się 50 popisowych piętek do tyłu

0

Tak jest Rafa Nadal!

0

Zapowiadają się najgrosze IO od 1956 roku, gdzie mieliśmy 9 krążków

0

ta 12-14 ciekawe kto? jak osiągniemy 8 to będzie dobrze

0

nie

4

Jak tak będzie, to o pucharze możemy pomarzyć. Pique-Umtiti i tylko taka para wchodzi w grę

1

Podawanie informacji Daily Mail, to jakby napisać Legia Warszawa złożyła ofertę za Messiego [Fakt]

0

a ja jestem pewien, że odejdzie i kupimy Alvesa. Dlatego Lim był w BCN

0

w MC będzie mieć pierwszy skład, Hart jest na wylocie

0

ipla

2

nc+ da rade

0

Najlepiej przez oficjalną stronę klubu, online

0

nie

0

Czyli Samper już jedną nogą w Valencii

14

Mascherano może grać. Zawieszenie obejmuje tylko PK

0

Neymar piękna bramka z wolnego. W końcu się ogarnął ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?