Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak takie rozwiązanie to byłoby przyznanie się zarządu do kompromitacji z tym transferem. Jak nie będzie opcji obowiązkowego wykupu przez Romę (Vermy rzecz jasna) to bd kolejny dramat
4
A więc czekamy na powrót Rafy i Neymara i jedziemy z tym koksem.
2
według mnie nie odejdzie, nikt go w Hiszpanii nie chce, a chce zdobyć paszport. Wywalić go i tyle
0
Zostanie Tello, który w przyszłym tyg idzie do Fiorentiny, Douglas (zapewne wgl nie odejdzie)..
0
niekoniecznie
28
Brak Suareza w trójce to jest po prostu skandal
0
nie
0
Pojedzie się z FCBP jako członek ;)
3
A więc sytuacja jest prosta, awans Legii do LM i ponad 50 mln zł do kasy wpadnie, nie licząc praw telewizyjnych i sprzedaży biletów.
Jechałoby się do Warszawy na mecz z Barcą, oj jechało
0
to, że jest dawno po euro i to strona o Barcelonie
0
Redakcja długo zamierza żyć jeszcze EURO? Usuńcie w końcu tą zakładke
1
UEFA zwiększyła premie i teraz za awans jest 12 mln euro
1
Awans do LM 12 mln euro, zwycięstwo w fazie grupowej 1,5 mln, remis 0,5 mln (czyli za sam awans do LM 51,6 mln zł)
7
Bzdura. Czytać te pismaki to jakby w Polsce sugerować się "faktem"
0
Umtiti
7
od lat zastanawiam się po co nam trzeci bramkarz, przecież na wypadek kontuzji można powołać Jose Suareza z FCB B
2
A taki, że człowiek nie ma ambicji. Skoro jest taki dobry dlaczego nikt go nie chce?
8
Barca rozważa rezygnację z transferu czwartego napastnika.Z powodu powtarzających się odmów i wygórowanych cen na rynku.[AS]
Dobry żarcik asa
0
To ile bramek im wsadzą to już mało istotne. Na konto wpływnie ładna kwota co podniesie moze w końcu poziom polskiej kopanej
0
Z Hapoelem też nie jestem do końca przekonany. Izraelici mają też ciekawy zespół mają. Według mnie trzeba liczyć na szczęście niczym Portugalia i Real i trafić na Dundalk
0
Co sądzicie o tym, że Legia ma szanse na awans do LM. Według mnie jeśli trafią na Kopenhagę albo Dinamo to kolejny rok stracony. Nie ma co się oszukiwać te dwie ekipy są o klase lepsze
1
Pierwsza połowa bardzo dobra, Denis znowu in plus i Munir tak samo. Druga to sporo chaosu, ale i tak całkiem całkiem
2
Dokładnie. Wystawiając takiego Masipa w meczu o poważną stawkę to lepiej dać rękawice Pique, przynajmniej odda serce
0
No Luczo trochę przegiąłeś. Ciekawe czy to samo stwierdziłby gdyby Masip musiałby zagrać w finale LM
0
Iniesta na skrzydle to kryminał futbolu.
0
A niech kupuje, kto bogatemu zabroni
0
Tak, Szwedki to piękne dziewczyny podobnie jak Polki
0
sądze, że obaj zostaną, bo mają wystarczające klauzule
1
8 sierpnia
6
za wysokie pensje ;)