0

Jednak takie rozwiązanie to byłoby przyznanie się zarządu do kompromitacji z tym transferem. Jak nie będzie opcji obowiązkowego wykupu przez Romę (Vermy rzecz jasna) to bd kolejny dramat

4

A więc czekamy na powrót Rafy i Neymara i jedziemy z tym koksem.

2

według mnie nie odejdzie, nikt go w Hiszpanii nie chce, a chce zdobyć paszport. Wywalić go i tyle

0

Zostanie Tello, który w przyszłym tyg idzie do Fiorentiny, Douglas (zapewne wgl nie odejdzie)..

0

niekoniecznie

28

Brak Suareza w trójce to jest po prostu skandal

0

nie

0

Pojedzie się z FCBP jako członek ;)

3

A więc sytuacja jest prosta, awans Legii do LM i ponad 50 mln zł do kasy wpadnie, nie licząc praw telewizyjnych i sprzedaży biletów.

Jechałoby się do Warszawy na mecz z Barcą, oj jechało

0

to, że jest dawno po euro i to strona o Barcelonie

0

Redakcja długo zamierza żyć jeszcze EURO? Usuńcie w końcu tą zakładke

1

UEFA zwiększyła premie i teraz za awans jest 12 mln euro

1

Awans do LM 12 mln euro, zwycięstwo w fazie grupowej 1,5 mln, remis 0,5 mln (czyli za sam awans do LM 51,6 mln zł)

7

Bzdura. Czytać te pismaki to jakby w Polsce sugerować się "faktem"

0

Umtiti

7

od lat zastanawiam się po co nam trzeci bramkarz, przecież na wypadek kontuzji można powołać Jose Suareza z FCB B

2

A taki, że człowiek nie ma ambicji. Skoro jest taki dobry dlaczego nikt go nie chce?

8

Barca rozważa rezygnację z transferu czwartego napastnika.Z powodu powtarzających się odmów i wygórowanych cen na rynku.[AS]

Dobry żarcik asa

0

To ile bramek im wsadzą to już mało istotne. Na konto wpływnie ładna kwota co podniesie moze w końcu poziom polskiej kopanej

0

Z Hapoelem też nie jestem do końca przekonany. Izraelici mają też ciekawy zespół mają. Według mnie trzeba liczyć na szczęście niczym Portugalia i Real i trafić na Dundalk

0

Co sądzicie o tym, że Legia ma szanse na awans do LM. Według mnie jeśli trafią na Kopenhagę albo Dinamo to kolejny rok stracony. Nie ma co się oszukiwać te dwie ekipy są o klase lepsze

1

Pierwsza połowa bardzo dobra, Denis znowu in plus i Munir tak samo. Druga to sporo chaosu, ale i tak całkiem całkiem

2

Dokładnie. Wystawiając takiego Masipa w meczu o poważną stawkę to lepiej dać rękawice Pique, przynajmniej odda serce

0

No Luczo trochę przegiąłeś. Ciekawe czy to samo stwierdziłby gdyby Masip musiałby zagrać w finale LM

0

Iniesta na skrzydle to kryminał futbolu.

0

A niech kupuje, kto bogatemu zabroni

0

Tak, Szwedki to piękne dziewczyny podobnie jak Polki

0

sądze, że obaj zostaną, bo mają wystarczające klauzule

1

8 sierpnia

6

za wysokie pensje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?