Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to był znakomity transfer, dzięki Adriano za te lata
0
totalna głupota, trzeba było opchnąć go za te 12 mln do Southampton
2
Daily Mail i nie warto nawet czytać
2
Wody z piwnicy jednak dalej nie wypompował
0
Obecnie kadra liczy 25 piłkarzy z Douglasem. W momencie przyjścia napastnika bd 26, więc co najmniej jeden musi odejść. W dodatku pozbyć się Tello.
1
To ciekawe kto to zaakceptuje. Pojawiło się już kilkadziesiąt nazwisk, nikt nie chce przyjść. Jak ma grać jakiś pokraka to ja już wolę Munira, przynajmniej nasz człowiek
0
Ja bym się poważnie zastanowił nad Mandżukiciem
0
Jedyna opcja na pozbycie się go to rozwiązanie kontraktu i płacenie kary
0
6
6
a to brałeś udział w konklawe? ciekawe ;)
0
Czasami też mam takie wrażenie
0
Mam nadzieje, koniec z tymi pseudogwiazdkami z kraju Kawy. Pora na jakiś konkretny europejski klub i kupno znanego piłkarza z renomą
0
Te dzienniki sport i md to jedno wielkie dziadostwo. Jedni zaprzeczają drugim, komedia i parodia w jednym
2
Martin Montoya nowym zawodnikiem Valencii na zasadzie wolnego transferu. [Ser]
0
Transfer czwartego napastnika trzeba dopinać ;)
0
Ty też uważasz to konto za oficjalne? Dobre żarty
0
Gdybyś zauważył, to to nie jest oficjalne konto Rubina
0
5 sierpnia, 241 sportowców, może z 8, będą, mecze raczej nie
3
Ja niestety nie obejrze z powodu ślubu ;p
0
Song niby w Rubinie, a oficjalnego komunikatu żadna z drużyn nie wydała..
0
Gdyby nie Rodgers, dziś nie byłby w tym miejscu co jest.
8
Rzygać się chce jak widzi się kogo prasa proponuje...
3
To był bardzo dobry wówczas transfer. Jak grał to nigdy poziomu nie zaniżał, dzięki Adriano
1
Dokładnie. Zaraz będzie w przestrzeni powietrznej Polski
1
Lot papieża do Krakowa
https://www.flightradar24.com/AZA4000/a7a0269
0
Niewinnemu nie stawia się zarzutów. Odpowiedź chyba jasna.
0
Nie wiem jak wy, ale mam złe przeczucia odnośnie Gomesa. Żeby to się czasem nie okazał drugi Turan..
1
Benzema 50? Dobry żart, facet jest niesamowity i ok 70 mln jest wart
0
Czyli jednak Vietto jutro wylatuje, mnie zastanwia dlaczego nie potwierdzono transferu Adriano
12
Oficjalnie: klauzula wykupu Gomesa ustalona na 100 mln euro