Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prześledziłem karnego Griezmanna i Ramos za szybko wbiegł w pole karne, podobnie zresztą ktoś z '14'
1
Arsenal
0
Lazio chce kupić Montoye
0
Najpiękniejszy turniej piłkarski to mistrzostwa świata
0
Puchary Europy. Puchar UEFA to zuepłnie inne rozgrywki
1
a 1. mecz z Chelsea wówczas przypominasz sobie?
2
W dupie mam tą całą LM, formę pokazuje LL, najlepsza liga świata gdzie trzeba walczyć w 38 meczach, a nie ustawione losowanie LM
9
Niewiarygodne. Najsłabszy zwycięzca LM w huistorii obok Chelsea.....
0
wg mnie spalony
0
Gol ze spalonego, w dodatku komentarz Szpaka masakra. Raz Klatenberg, a raz Klatenburg, sam nie wie jak wymawiać... co za finał parodia
2
Kto dziś za kim?
Real - kibice Realu
Atletico - reszta świata
0
od 30 maja
0
Fakt, ale niech w końcu coś pokażą na najważniejszych imprezach świata, a nie tylko samą gadką
0
Brau cieszy się ;d
0
czemu niby? zawsze możesz przecież zahamować ;)
0
w dodatku samo puszczenie manetki gazu to hamowanie ;D
0
bez problemu, waga ok. 90 kg
1
Też mam 50-tkę, 4-suw i nie trzeba się uczyć. To jak jazda na rowerze ;)
0
będąc w BCN właśnie zastanawiałem jaki stamtąd może być widok, teraz wiem ;D
1
Oficjalnie od 1 lipca, ale potwierdzać można znacznie wcześniej. Np przecież transfer Gotze, czy Lewandowskiego wiadomo było dużo, dużo wczesniej
1
Potwierdzenie transferu Alvesa miało nastąpić w przyszłym tygodniu, ale z powodu wycieku do prasy, może zostać przesunięte na późniejszy termin. [md]
0
1500 zł na pewno
0
Nie ma to jak kochana była żona i jej dyskrecja ;D
1
Akurat facet w piłkę to grac potrafi. Inna sprawa, że nie umie dostosować się do reszty zespołu i z nim współgrac żeby walczyć o wspólne dobro. Genialny piłkarz, pamiętna bramka przeciwko bodajze Anglikom... kto by tak umiał strzelić, jak nie on?
0
Jednak jak się dobrze zapłaci, to można pograć nawet w czwartki
0
do 5 czerwca podobno może odejsć za darmo
0
PS4 bym nie sprzedał nawet za 5-krotnosć tej kwoty ;D
0
Dokładnie, kto wie czy Barca nie negocjuje już Dybali bądź Pogby
3
Na 99% Dani odchodzi. W niedzielę pożegnał się z kolegami i poinformował ich, że odchodzi do Juventus.
Oficjalne potwierdzenie w przyszłym tygodniu.
1
Chore było to, że ktoś zgodził się taki zapis w kontrakcie.