3

Na 99% Dani odchodzi. W niedzielę pożegnał się z kolegami i poinformował ich, że odchodzi do Juventus.

Oficjalne potwierdzenie w przyszłym tygodniu.

1

Chore było to, że ktoś zgodził się taki zapis w kontrakcie.

0

Nie, nie przerabiana

0

Obrona to jest jeden wielki dramat. 3/4 odejdzie, ciekawe kogo kupimy..

2

Jak chcesz uzyskać klauzulę, skoro kończy mu się kontrakt? Fuck logic.

7

Antimadridista, tyle w temacie

0

http://allegro.pl/show_item.php?item=6222065783

Jakby ktoś chciał kupić tanio konsolę to zapraszam ;)

0

Ew. RAC 1.

22

Nie wiem jak wy sądzicie, ale Alves ostatnio gra znakomicie i ja bym go jeszcze u nas zostawił. Facet daje taką pozytywnę energię i jest tak barwną postacią naszego zespołu, że łezka się zakręci gdy bedzie odchodził

0

Motywację i siłę nie wiem z czego czerpię ten facet ale jestem dla niego pełen podziwu. W każdym meczu daje z siebie 100%, zapieprza na boisku aż miło. Zdrowia Luis!

0

Suarez płacze, chyba koniec CA

5

każdy kto prosi o link do meczu powinien dostać bana

1

Nie przesadzaj z tą piątką. Wystarczy 1-0 po samobóju Krychowiaka

0

To ustalane jest przed sezonem. Gdyby np. takie Atletico czy Real grało dziś w finale PK to mieliby w ten sam dzień grać finał LM? No nie, i to dlatego tak jest

1

Ale która ekipa, bądź przynajmniej podaj rocznik zawodników

0

Dzięki, własnie tak przypuszczałem że to było naprawdę dawno temu. A jeśli chodzi o rozgrywki europejskie orientujesz się może?

4

Dalej w Sevilli

28

Sezon zakończony dubletem brałbym w ciemno. Nie pozostaje nic innego jak o 21.30 zasiąść przed ekranem i delektować się hiszpańską przystawką sezonu

1

Zgadza się. PSG z trypletem bo jeszcze puchar ligi francuskiej

2

Świetnie sie slucha nie to co jego kolega Marcin Zewlakow...

2

Pewnie, że tak. Niech zdrowieje córeczka

1

Bravo może przegapić Copa Americę ze względu na chorobę krwi nowo narodzonej córki. [ElMerciurio]

0

W końcu zarząd coś mądrego wynegocjował. To są astronomiczne kwoty, które pozwolą nam utrzymać Neymara i Messiego jeszcze przez wiele lat

0

Mogę i kurierem, nie byłoby problemu

0

0

Dziwne, że ochrona nie interweniowała od początku. Takie sytuacje są bardzo niebezpieczne dla zawodników

1

Oba kluby chciały 18-19, a będzie 21.30

0



Barcelona wczoraj

0

ligue 1 to trochę taka parodia bo tam poziom słabiutki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?