Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajną opcją dla Barcy byłby Bakambu
3
Dokładnie, a nasze transfery to będą kolejne Douglasy i Vermaeleny
0
Widzę w mediach nudy, to wymyślają takie głupoty, że aż żal czytać. Może następny Harry Kane albo Jamie Vardy..
0
Bo my klubu nie traktujemy jako biznes jak Real, tylko jak klub, który ma odnosić sukcesy rok w rok
0
Dybala to akurat kawał piłkarza, w przyszłości śmiało walczyć będzie o ZP z Neymarem
0
Zapowiada się bardzo ciekawe okienko, bo Barca potrzebuje solidnych wzmocnień. Podstawa to światowej klasy stoper i pomocnik. W dodatku 4 napastnik, który jak wejdzie to doda jakości, a nie ją obniży..
0
OUT: Alves, Bartra, Adriano, Vermaelen, Munir, Sandro
IN: zmiennik dla Alby, środkowy obrońca, zmiennik dla Vidala, światowej klasy pomocnik, młody napastnik
0
Nie wiem, ale nie sądze. Ile ja bym dał za Verrattiego...
1
Jutro w prasie: Barca chce jednak skorzystać z klauzuli Saula!
0
Ależ to Atleti ma parę w płucach... co ten Simeone im daje w szatni..
0
oby
0
nie ma
2
Dziś jestem wyjątkowo za Bayernem, bo oceniam ich jako większego rywala dla Realu w finale
1
PSG are willing to pay 100M for Barcelona midfielder Sergio Busquets (27), but they want him to make a decision now. [marca]
27
jeden z lepszych sędziów w Europie, jak nie najlepszy
0
Ładnie leje w BCN
0
W BCN leje, będzie ślizgawka
1
Dokładnie tak. To lato zapowiada się pasjonująco, ME, CA, IO i presezon Barcy tuż tuż.
37
W jednej linijce, że Arda powołany, a niżej, że został w BCN.. Ludzie.
1
Odejdą ci, będą inni. Odchodził R10 świat się nie zawalił, to samo Cruyff, Rivaldo itd. Ten klub będzie trwal wiecznie
1
Swoją drogą ciekawe co się stało, bo Vidal wyleciał ze składu już dawno. Chyba sobie czymś przeskrobał i płaci wysoką cenę
2
Jestem za, najlepiej jakby już go wdrożyć do 11 i od nowego sezonu Ter Stegen broni w lidze
0
Coś czuję, że Barca żeby zdobyć mistrza ma jeszcze jeden jedyny margines błędu, bo Real i Atleti prawdopodobnie raz stracą punkty. Oby.
1
Mam, ale pierwsze wydanie.
0
DEP-BAR 2
RMA-VILL 1
ATH-ATL X
1
Gimenez, Gaya i Dybala
1
Aha. Kolego chyba nie wiesz, że Espanyol zesra się, ale na CN zrobią wszystko, żeby Barca zgubiła punkty
0
Mam nadzieję, że jednak to się nie sprawdzi i Alves sobie odpocznie i zagra Roberto
0
Messi teraz też gra na skrzydle i kilka sezonów też tam spędził ;)
0
Z komentarzami jest podobnie. Odczytasz odpowiedź jednego z użytkowników, zostało już kilka, odczytujesz je, ale znika tylko jedna