0

Fajną opcją dla Barcy byłby Bakambu

3

Dokładnie, a nasze transfery to będą kolejne Douglasy i Vermaeleny

0

Widzę w mediach nudy, to wymyślają takie głupoty, że aż żal czytać. Może następny Harry Kane albo Jamie Vardy..

0

Bo my klubu nie traktujemy jako biznes jak Real, tylko jak klub, który ma odnosić sukcesy rok w rok

0

Dybala to akurat kawał piłkarza, w przyszłości śmiało walczyć będzie o ZP z Neymarem

0

Zapowiada się bardzo ciekawe okienko, bo Barca potrzebuje solidnych wzmocnień. Podstawa to światowej klasy stoper i pomocnik. W dodatku 4 napastnik, który jak wejdzie to doda jakości, a nie ją obniży..

0

OUT: Alves, Bartra, Adriano, Vermaelen, Munir, Sandro
IN: zmiennik dla Alby, środkowy obrońca, zmiennik dla Vidala, światowej klasy pomocnik, młody napastnik

0

Nie wiem, ale nie sądze. Ile ja bym dał za Verrattiego...

1

Jutro w prasie: Barca chce jednak skorzystać z klauzuli Saula!

0

Ależ to Atleti ma parę w płucach... co ten Simeone im daje w szatni..

0

oby

0

nie ma

2

Dziś jestem wyjątkowo za Bayernem, bo oceniam ich jako większego rywala dla Realu w finale

1

PSG are willing to pay 100M for Barcelona midfielder Sergio Busquets (27), but they want him to make a decision now. [marca]

27

jeden z lepszych sędziów w Europie, jak nie najlepszy

0

Ładnie leje w BCN

0

W BCN leje, będzie ślizgawka

1

Dokładnie tak. To lato zapowiada się pasjonująco, ME, CA, IO i presezon Barcy tuż tuż.

37

W jednej linijce, że Arda powołany, a niżej, że został w BCN.. Ludzie.

1

Odejdą ci, będą inni. Odchodził R10 świat się nie zawalił, to samo Cruyff, Rivaldo itd. Ten klub będzie trwal wiecznie

1

Swoją drogą ciekawe co się stało, bo Vidal wyleciał ze składu już dawno. Chyba sobie czymś przeskrobał i płaci wysoką cenę

2

Jestem za, najlepiej jakby już go wdrożyć do 11 i od nowego sezonu Ter Stegen broni w lidze

0

Coś czuję, że Barca żeby zdobyć mistrza ma jeszcze jeden jedyny margines błędu, bo Real i Atleti prawdopodobnie raz stracą punkty. Oby.

1

Mam, ale pierwsze wydanie.

0

DEP-BAR 2
RMA-VILL 1
ATH-ATL X

1

Gimenez, Gaya i Dybala

1

Aha. Kolego chyba nie wiesz, że Espanyol zesra się, ale na CN zrobią wszystko, żeby Barca zgubiła punkty

0

Mam nadzieję, że jednak to się nie sprawdzi i Alves sobie odpocznie i zagra Roberto

0

Messi teraz też gra na skrzydle i kilka sezonów też tam spędził ;)

0

Z komentarzami jest podobnie. Odczytasz odpowiedź jednego z użytkowników, zostało już kilka, odczytujesz je, ale znika tylko jedna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?