Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
a to nie odnosi się czasem tylko do ligi rumuńskiej?
sprawdziłem i to faktycznie był rekord w lidze, a my mówimy o wszystkich rozgrywkach
3
Ile wynosi rekord w Europie?
6
Philippe Coutinho (Liverpool) zdecydowanie nie postępuje zgodnie z zasadą "nie rób drugiemu co tobie nie miłe". Wykonał brzydki atak i sędzia Michael Oliver nie miał innego wyjścia niż odgwizdać faul.
Z flashscore. Komedia.
0
3-0 dla Realu
0
8 pkt ;D
3
jakaś komisja dla sędziów, by się przydała, że w razie rażących błędów odsunięcie od futbolu
1
Sam to edytowałem.
7
Jesteśmy świadkami rzeczy na skale światową.
Łysy z UEFA (Brazzers) stał się właśnie łysym z FIFA.
0
Infantino nowym prezydentem FIFA!
2
ale to odnosi sie tylko do meczów ligowych
1
Infantino na pewne zwycięstwo
0
Kiedy w końcu padł ten 10.000 gol dla Barcy?
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/barca-reach-10-000-goals-in-official-competition
1
Dynamo Kijów lub PSV
0
Arda jest zawieszony i nie może grać
0
Come on Barca! Po Puchar Mistrzów Luis! Zrobisz to. Wierzymy w ciebie
0
Z tego co mi wiadomo, to drużyna lądowała w Londyn-Luton o 12..
1
Messi to absolutnie postać Adidasa i widać to na każdym produkcie jaki tylko mają. Neymar zbije z tronu króla penaldo to i Nike da wiecej
45
Na nic to się wszystko zda jeśli polegniemy na wszystkich frontach
8
Nie ładnie brać tytułów i komentarzy z konkurencji, nie ładnie
0
Na zmiennika dla MSN byłby całkiem dobry, ale mimo wszystko z mierd nie potrzebujemy NIKOGO. To oni marzą o Neymarze, ale za 100 mln to można im koszulkę z autografem wysłać
0
Tak, wtedy dosłownie w przeciągu tygodnia odpadliśmy z walki o wszystko. Najgorszy tydzień historii wspołczesnej
1
Teraz czeka nas bardzo daleki wyjazd na Kanary... 2500 km i ponad 3h lotu, potem Londyn. No trzeba to po prostu przecierpieć
21
Ja jestem ciekaw, kiedy przyjdzie mecz w którym nie strzelimy karnego i odpadniemy z LM. W końcu może by to coś zmieniło... bo to frajerstwo zemści się w najgorszym możliwym momencie
0
Zdziwiłbyś się, kibice normalnie latają z drużyną
0
Genialna okładka sportu. Nie mogłem oglądać meczu, ale najważniejsze to powiększenie przewagi, tak dalej Barco!
11
Tebas (Liga president): "There could be Liga games on Saturday at 13:00 next season." [cope]
Szykuje się zbrodnia na futbolu
2
tak, nie trafił kolejnego ;D
0
W tym przypadku można by sprzedać Turana.
42
Właśnie o to chodziło. Rozbić rywala w pierwszym meczu i dać sobie komfort na rewanż. Teraz zagrają rezerwowi, podstawowi odpoczną i będą gotowi na Celte.
1
Messi jutro przejdzie zabieg rozbicia kamieni nerkowych. / catr