Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy doskonale wiemy, że TAS i tak by decyzji nie zmienił, wiec decyzja Lucho jak najbardziej zrozumiała. Luis musi być gotowy na sobotę
0
Mam podobne zdanie. Na środku Pique z Vermaelenem
1
ustawianie meczów
1
Ciekawe jak sprawa potoczy się w tenisie.. zamieszani m,in. Djoković i Federer
0
Zamiast wyciągać ich z gnoju to trzeba ich umoczyć w tym jeszcze bardziej. Oni nawet nie raczyli pogratulowac po zwycięstwie w LM. Biały zawsze ciągnie za sobą smród i niech to dalej trwa
29
Z Leo wszystko w porządku. Wczoraj klub to potwierdził
68
Messi jest obecnie poza zasięgiem zwykłych ludzi. Każde jego dotknięcie piłki ma w sobie jakąś magie. Długo nie będzie człowieka o zbliżonej charakterystyce i sposobie rozumowania futbolu. Piłkarz wszech czasów
28
Przyjęcie Neymara najlepszym zagraniem meczu. Poezja
0
z 3 najbliższych meczów z Bilbao najważniejszy jest ten najbliższy niedzielny
0
kolejne losowanie za 2 tyg
4
jutro o 12
0
Mirandes nie pogardze
0
qń
2
odpowiednim miejscu o niewlaściwym czasie
3
Arda powinien mu z buta wjechać
3
No tak, ale wyciek takich informacji to trochę parodia
2
FIFA przypadkowo opublikowała zwycięzców Złotej Piłki. Wygrywa Messi i Sasić. W tej FIFIE to naprawdę pracują sami idioci
0
Jak ja bym chciał gola Aleixa i Turana. Życzę im dziś tego z całego serca - za to, że czekali pół roku na klub swoich marzeń
0
Mam nadzieje, że Barca się nie zgodzi. Co prawda Messiemu pozwolono, ale Neymar to nie Messi
8
Neymar 7,5 to lekkie przegięcie
3
Tylko 3 dni do wylotu do BCN ;) Będzie ktoś na meczu z Granadą z użytkowników fcbarca.com? ;)
0
Mou był dziś widziany na lotnisku Barajas.. czyżby powrót tego dziada do Hiszpanii
25
taki sam jaki mamy do figo
0
Granadą jak już
1
Co zmnarnował Suarez to nie mam pytań
0
to juz nie jest cornella el prat tylko Power8 Stadium
0
Krychowiak bez dwóch zdań
0
wystarczą 3 ;)
3
brakuje mi ABIDALA
1
mecz jest juto