0

Wszyscy doskonale wiemy, że TAS i tak by decyzji nie zmienił, wiec decyzja Lucho jak najbardziej zrozumiała. Luis musi być gotowy na sobotę

0

Mam podobne zdanie. Na środku Pique z Vermaelenem

1

ustawianie meczów

1

Ciekawe jak sprawa potoczy się w tenisie.. zamieszani m,in. Djoković i Federer

0

Zamiast wyciągać ich z gnoju to trzeba ich umoczyć w tym jeszcze bardziej. Oni nawet nie raczyli pogratulowac po zwycięstwie w LM. Biały zawsze ciągnie za sobą smród i niech to dalej trwa

29

Z Leo wszystko w porządku. Wczoraj klub to potwierdził

68

Messi jest obecnie poza zasięgiem zwykłych ludzi. Każde jego dotknięcie piłki ma w sobie jakąś magie. Długo nie będzie człowieka o zbliżonej charakterystyce i sposobie rozumowania futbolu. Piłkarz wszech czasów

28

Przyjęcie Neymara najlepszym zagraniem meczu. Poezja

0

z 3 najbliższych meczów z Bilbao najważniejszy jest ten najbliższy niedzielny

0

kolejne losowanie za 2 tyg

4

jutro o 12

0

Mirandes nie pogardze

0

2

odpowiednim miejscu o niewlaściwym czasie

3

Arda powinien mu z buta wjechać

3

No tak, ale wyciek takich informacji to trochę parodia

2

FIFA przypadkowo opublikowała zwycięzców Złotej Piłki. Wygrywa Messi i Sasić. W tej FIFIE to naprawdę pracują sami idioci

0

Jak ja bym chciał gola Aleixa i Turana. Życzę im dziś tego z całego serca - za to, że czekali pół roku na klub swoich marzeń

0

Mam nadzieje, że Barca się nie zgodzi. Co prawda Messiemu pozwolono, ale Neymar to nie Messi

8

Neymar 7,5 to lekkie przegięcie

3

Tylko 3 dni do wylotu do BCN ;) Będzie ktoś na meczu z Granadą z użytkowników fcbarca.com? ;)

0

Mou był dziś widziany na lotnisku Barajas.. czyżby powrót tego dziada do Hiszpanii

25

taki sam jaki mamy do figo

0

Granadą jak już

1

Co zmnarnował Suarez to nie mam pytań

0

to juz nie jest cornella el prat tylko Power8 Stadium

0

Krychowiak bez dwóch zdań

0

wystarczą 3 ;)

3

brakuje mi ABIDALA

1

mecz jest juto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?