1

Nie, nie przechodzą. Co innego gdyby wrócił np za kilka sezonów do tej ligi to musiałby odbyć karę

2

1,5 mln euro drogą nie chodzi za zwycięstwo

0

Będę na tym meczu, fajnie że wcześnie

1

Brawo

0

nie trzeba

0

tak

0

wie ktoś, kiedy poznamy dokładny terminarz 19. kolejki La Ligi?

0

Marzenia nic nie kosztują.... więc dlaczego oni chcą płacić? ;)

2

Mnie zastanawia jedna rzecz. Jak Real mógł nie wiedzieć o tym, że Czeryszew nie może grać, skoro w przerwie meczu wiedzieli już o tym zawodnicy Cadizu. A jakoś 2 godziny przed meczem nagle nikt nie wiedział..

0

a czy nagle Cadiz by wygrał gdyby nie grał Czeryszew? Przecież nawet w 10 też by ich pokonali, gdzie duch sportu i zwycięstwo lepszego?

0

Tak naprawdę to regulamin jest trochę chory, bo w takiej sytuacji powinien być walkower 3-0. Co innego gdyby to był rewanż, wtedy wykluczenie z rozgrywek

2

Katalończyk powie Serżio

0

Niestety nie dla wszystkich jest ten piąteczek fajny, jak w sobotę do pracy..

5

5-0

0

Coś czuje, że Real z tego wyjdzie bez szwanku

0

Ter Stegen - Adriano, Vermaelen, Bartra - Mathieu - Masche, Samper, Gumbau - Suarez, Aitor i Sandro

1

Jak chcę autograf Leo to śmiało mogą taką oferte złożyć. Odeślemy

1

tak, nc+ ma prawa do PK

0

31,5 euro,trybuna gol sud nike

11

Nie. Rejestrowac można od 4 stycznia

5

Będę na CN w meczu z Granadą. Bilety już kupione ;)

1

nie było go, a powinien być w top10

0

czy tylko mi się wydaje że jako jeden z nielicznych futbol ogarnia selekcjoner Libii?

0

tak, pod rząd..2009-2012

0

tak, dotychczas Leo jako jedyny ma 4 balony, w dodatku pod rząd. Tera pora na 5

11

w kategorii nurek Cristiano zdystansowałby nawet mistrzów świata

0

nie do końca tak jest, zauważ gdy jest trudny wyraz i druga litera jest na innym miejscu to juz znacznie trudniej

0

Messi:

56 meczów - 48 goli - 24 asysty

0

De Bruyne jest cieńki

0

Costa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?