Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maszyna wróciła!!! xD
0
Klauzula Messiego to 250 mln euro
0
moja dziewczyna
0
włączenie swojej głupoty
5
wie ktoś o której jutro będzie znana finałowa trójka do ZP?
2
i Beniteza na stanowisku trenera.
4
a to, że strzelił bramkę w Superpucharze Europy np?
15
Dziś mija 5 rocznica od manity na Camp Nou z Realem.
#PepDziękuje
0
a w samej BCN 92 ;D
8
i żona Suareza. ;D
0
dokładnie tak jak poprzednik pisał: 43 bramki i 19 asyst
29
Na tę chwilę Neymar jest najlepszy na świecie, do czasu powrotu do formy Leo ;D
1
To prawda. Każdy z nich inaczej widział zespół. Pep za wszelkę cenę chciał mieć piłkę, a Enrique wielokrotnie pokazywał, że ta Barca może także doskonale bronić i śmiało liczyć na kontry. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy obu panów, bo to już historia FCB. A teraz z innej beczki to, że Neymar gra bajecznie to wiedziałem od razu za nim przyszedł do Barcy, ale to co pokazuje Suarez to już przechodzi samego siebie. Co gol to ładniejszy, znakomity w pressingu, a Polacy dalej widzą tylko Lewego, którego Luisito zjada na śniadanie
1
Nie wiem czy Barca Enrique nie jest nawet lepsza od tej Pepa. Potrafi grać i z kontry i atak pozycyjny. Sezon temu także SFG znakomite, czego chcieć więcej?
0
Mądre słowa Erica. Niestety, ale ta mafia nie ma pojęcia o futbolu bo Busi to najlepszy DM na świecie
0
już się skończyło, 30 listopada finałowa trójka
1
oby się nie skończyła w marcu
2
el crack total ;) takiej '9' nam trzeba było od czasów Eto'o
0
Zgadza się ma 47, ale wraz z reprezentacyjnymi
1
Jeszcze 2-3 lata temu mówiło się, że Sergi Roberto ma większy potencjał niż starszy Alcantara. Teraz to po prostu układa się w całość
5
Jutro pora na odpoczynek dla Andresa i Suareza bądź Neymara
0
do wejścia na wizje
19
Przecież Messi ma 2 hattricki
3
ew. finał LM
0
player.pl płacisz i oglądasz
2
Suarez: Messi-Suarez-Neymar najlepszym atakiem w historii? Czas pokaże... Ale to jest praca zespołu, nie mogliśmy tego osiągnąć bez wsparcia zespołu
1
Inna sprawa, że zasłużył sb na te gwizdy. Bez powodu się one nie wzięły
10
Z czego połowa nie słusznie podyktowanych po symulkach
0
brak miejsc już
0
właśnie to, że jesteśmy na szczycie sprawia że są wydawane niesamowite pieniądze na premie dla zawodników..